TikTok kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

tiktok-kullanıcı-adı-nasıl-değiştirilir

Kendi videolarını paylaşıyor ve giderek daha çok izlenir hale mi geliyorsun? Kullanıcı adın seni tam olarak yansıtmıyorsa değiştirebilirsin. TikTok kullanıcı adı nasıl değiştirilir merak edenler için pratik bir kılavuz hazırladık. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya başla.

TikTok kullanıcı adı değiştirme

TikTok hesabında bazı değişikliklere gitmek, kendini yenilemek istiyorsan buna kullanıcı adını değiştirmekle başlayabilirsin. Hesap açılışında belki çokça düşünmeden bir isim seçmiş olabilirsin. Ancak zamanla bu isim hoşuna gitmeyebilir.

Akılda kalıcı, kullanımı kolay, seni tarif eden, orijinal veya içeriklerin hakkında ipucu veren bir kullanıcı adı daha iyi olabilir. Saldırgan, argo ve uygunsuz isimleri koymamaya özen göster.

Uygulamada kullanıcı adları @ simgesi (@kullaniciadi) ile başlar. Bu da bir profilin bulunmasını kolaylaştırır. İsim yani nickname ile kullanıcı adı birbirinden farklıdır, unutma!

👻 TikTok’ta kullanıcı adı bilinmeyen biri nasıl bulunur yazımızı şimdi incele ve daha hızlı sonuca ulaş.

TikTok kullanıcı adı değiştirme adımları

Yeni isminin ne olacağına karar verdiysen şimdi uygulama üzerinden nasıl değiştireceğine bakalım. Bunun için aşağıdaki adımları izle.

1. Uygulamayı aç ve sağ alt köşedeki Profil simgesine tıklayarak hesap sayfana gir.

2. Profili Düzenle seçeneğine dokun.

tiktok-kullanıcı-adı-nasıl-değiştirilir

3. Kullanıcı Adı seçeneğine gir.

tiktok-kullanıcı-adı-nasıl-değiştirilir

4. Kullanmak istediğin yeni ismi yaz. Kullanıcı adında sadece harf, rakam, alt çizgi ve nokta olabilir. Ardından sağ üst köşedeki Kaydet düğmesine dokun.

tiktok-kullanıcı-adı-nasıl-değiştirilir

Sonrasında kullanıcı adın otomatik olarak değiştirilecek. Kullanıcı adını her 30 günde 1 kez değiştirebilirsin. Kullanıcı adını değiştirince profil bağlantında değişir.

💰 Videolarından gelir elde etmek istiyorsan TikTok’ta nasıl para kazanılır blog yazımızı şimdi incele.

Güvenilir APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok ile ilginç videolar düzenleyebilir, inanılmaz efektler uygulayabilir ve sevdiğin müzikleri ekleyebilirsin. Milyonlarca şarkı ve ses efektinin olduğu zengin bir kütüphanesi var. Videolarını diğer sosyal ağlarda da paylaşabilir ve yeteneklerini gösterebilirsin.

TikTok ekran süresi sınırları nasıl ayarlanır?
TikTok ekran süresi sınırları nasıl ayarlanır?

Ekran başında fazlaca zaman geçirdiğini mi düşünüyorsun ya da çocuğunun daha kontrollü vakit geçirmesini mi istiyorsun? TikTok ekran süresi sınırlarını ayarlamana imkan tanıyor. Daha makul sürelerde uygulamayı kullanmanı sağlayacak bu özelliği keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…