TikTok kullanıcı adı nasıl değiştirilir?

tiktok-kullanıcı-adı-nasıl-değiştirilir

Kendi videolarını paylaşıyor ve giderek daha çok izlenir hale mi geliyorsun? Kullanıcı adın seni tam olarak yansıtmıyorsa değiştirebilirsin. TikTok kullanıcı adı nasıl değiştirilir merak edenler için pratik bir kılavuz hazırladık. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya başla.

TikTok kullanıcı adı değiştirme

TikTok hesabında bazı değişikliklere gitmek, kendini yenilemek istiyorsan buna kullanıcı adını değiştirmekle başlayabilirsin. Hesap açılışında belki çokça düşünmeden bir isim seçmiş olabilirsin. Ancak zamanla bu isim hoşuna gitmeyebilir.

Akılda kalıcı, kullanımı kolay, seni tarif eden, orijinal veya içeriklerin hakkında ipucu veren bir kullanıcı adı daha iyi olabilir. Saldırgan, argo ve uygunsuz isimleri koymamaya özen göster.

Uygulamada kullanıcı adları @ simgesi (@kullaniciadi) ile başlar. Bu da bir profilin bulunmasını kolaylaştırır. İsim yani nickname ile kullanıcı adı birbirinden farklıdır, unutma!

👻 TikTok’ta kullanıcı adı bilinmeyen biri nasıl bulunur yazımızı şimdi incele ve daha hızlı sonuca ulaş.

TikTok kullanıcı adı değiştirme adımları

Yeni isminin ne olacağına karar verdiysen şimdi uygulama üzerinden nasıl değiştireceğine bakalım. Bunun için aşağıdaki adımları izle.

1. Uygulamayı aç ve sağ alt köşedeki Profil simgesine tıklayarak hesap sayfana gir.

2. Profili Düzenle seçeneğine dokun.

tiktok-kullanıcı-adı-nasıl-değiştirilir

3. Kullanıcı Adı seçeneğine gir.

tiktok-kullanıcı-adı-nasıl-değiştirilir

4. Kullanmak istediğin yeni ismi yaz. Kullanıcı adında sadece harf, rakam, alt çizgi ve nokta olabilir. Ardından sağ üst köşedeki Kaydet düğmesine dokun.

tiktok-kullanıcı-adı-nasıl-değiştirilir

Sonrasında kullanıcı adın otomatik olarak değiştirilecek. Kullanıcı adını her 30 günde 1 kez değiştirebilirsin. Kullanıcı adını değiştirince profil bağlantında değişir.

💰 Videolarından gelir elde etmek istiyorsan TikTok’ta nasıl para kazanılır blog yazımızı şimdi incele.

Güvenilir APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok ile ilginç videolar düzenleyebilir, inanılmaz efektler uygulayabilir ve sevdiğin müzikleri ekleyebilirsin. Milyonlarca şarkı ve ses efektinin olduğu zengin bir kütüphanesi var. Videolarını diğer sosyal ağlarda da paylaşabilir ve yeteneklerini gösterebilirsin.

TikTok favoriler nasıl bulunur ve yönetilir?
TikTok favoriler nasıl bulunur ve yönetilir?

İzlediğin bazı videoları çok beğeniyor ve daha sonra izlemek için kaydediyor musun? Ancak TikTok favoriler nerede deyip bir türlü bulamıyorsan favorilerini nasıl bakabileceğine anlatan harika bir rehber hazırladık. Sevdiğin videoları kolayca yönetmek için hemen okumaya başla!…

Instagram’da canlı yayın nasıl yapılır?
Instagram’da canlı yayın nasıl yapılır?

Takipçilerinle buluşmak ve canlı canlı sohbet etmek mi istiyorsun? Instagram’da canlı yayın nasıl yapılır merak ediyorsan pratik bir rehber hazırladık. Bir an önce kameranın karşısına geçip yayına başlamak ve izleyicilerinden gelen soruları cevaplamak için hemen okumaya başla…

Instagram’da birinin çevrim içi olduğunu nasıl anlarız?
Instagram’da birinin çevrim içi olduğunu nasıl anlarız?

Bazı arkadaşlarının paylaşımlarını anında görmeyi ve ne zaman aktif olduklarını bilmek mi istiyorsun? Instagram’da birinin çevrim içi olduğunu nasıl anlarız diye merak edenlerden biriysen senin için ipuçlarının yer aldığı harika bir rehber hazırladık, hadi hemen okumaya başla…

TikTok verileri ve faaliyet raporu indirme nasıl yapılır?
TikTok verileri ve faaliyet raporu indirme nasıl yapılır?

Sık sık video paylaşıyor, diğer hesaplarla etkileşimde bulunuyor ama uygulama senin hakkında neler toplayıp saklıyor hiç merak ettin mi? Tiktok verileri indirmene ve faaliyet raporunu incelemene imkan tanıyor. Bu bilgilere nasıl göz atacağını öğrenmek için hemen okumaya başla…