İndirmen gereken Android için en iyi video düzenleyici uygulamalar

en-iyi-video-düzenleyici-uygulamalar

Sosyal medyada video paylaşmayan artık yok gibi. Bunca videonun arasından öne çıkmak istiyorsan iyi bir video düzenleme uygulaması kullanmalısın. O halde en iyi video düzenleyici uygulamalar listemize mutlaka göz atmalısın. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku!

 

Android için en iyi video düzenleyici

YouTube ile başlayan video paylaşma ve izleme alışkanlığı, TikTok ve Instagram sayesinde artık yepyeni bir boyut kazandı. 2020’de günlük olarak 720.000 saat video paylaşılmış. Rakamlar inanılmaz. Bu rakamın her geçen yıl arttığını tahmin etmek güç değil.

Bu kadar videonun arasından sıyrılıp çok izlenmek için iyi bir düzenleyiciye ihtiyacın olabilir. Daha önce en iyi 5 TikTok video düzenleme uygulamasını paylaşmıştık. Bugün ise diğer ağlarda da kullanabileceğin uygulamalardan bir liste hazırladık.

 

Android en iyi 5 video düzenleme uygulaması

Videonu kesip kırpabileceğin, efekt ve filtreler ekleyebileceğin, müzik/ses ekleyebileceğin ve çok daha fazlasını yapabileceğin uygulamalardan 5 tanesini listeledik. Kısaca listemizi tanıyalım.

 • Kwai, video düzenleme araçlarına ve aynı zamanda kendi sosyal ağına da sahip.
 • CapCut, şablonları ile işini kolaylaştıracak.
 • CatCut, kısa videolarını saniyeler içinde işlemeyi vadediyor.
 • YouCut, basit ama işlevsel bir düzenleyici.
 • VivaVideo, göz alıcı klipler oluşturman mümkün.

💄 Ekranlara her daim çekici ve bakımlı çıkmak istiyorsan en iyi 5 güzellik kamerası listemizi şimdi incele.

Güvenilir APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Kwai - Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar

  Kwai – Beğendiğin Eğlenceli ve Trend videolar

  Kwai, videoları düzenlemekle kalmıyor, diğer insanlarla paylaşabileceğin bir sosyal ağ da sunuyor. Videolarını kesip birleştirebilir, özel efekt ve çerçeveler kullanarak daha keyifli hale getirebilirsin. Slayt gösterileri hazırlayıp şarkılar ekleyerek video kliplere dönüştürebilirsin.

 2. CapCut - Video Editor

  CapCut – Video Editor

  CapCut, özellikle TikTok içerik üreticileri için hazırlanmış bir video düzenleyici. 4K dahil olmak üzere yüksek kaliteli kısa videolar oluşturmana imkan tanıyor. Düzenleme araçlarının yanı sıra efektler, gelişmiş filtreler, hazır şablonlar, ağır çekim, resim içinde resim gibi birçok özellik sunuyor.

 3. CatCut - Music Video Maker

  CatCut – Music Video Maker

  CatCut ile sosyal medyada paylaşmak için kendi videolarını oluşturabilirsin. Hazır şablonları temel alarak videolarını özelleştirebilirsin. Sihirli efektler, filtreler, farklı türlerde arka plan müzikleri, emoji ve çıkartmalar, montaj şablonları ve dahası var. Kendini karikatürize etmen mümkün.

 4. Video Trimmer

  Video Trimmer

  YouCut, kullanımı basit araçlarıyla videolarına profesyonel bir dokunuş katar. Zaman çizelgesi, kesme, kırpma, birleştirme, bölme, sıkıştırma, video geçişi, hız ayarı, efektler, filtreler, metinler ve çok daha fazlasını sunar. Kliplerine müzikler ekleyebilir, 4K 60 FPS olarak kaydedebilirsin.

 5. VivaVideo: Free Video Editor

  VivaVideo: Free Video Editor

  VivaVideo, sosyal medya söz konusu olduğunda oldukça popüler bir düzenleyici. Film şeridi sayesinde kesip çıkarma, birleştirme ve ekleme işlemleri kolaylaşır. 200’den fazla filtre, çok çeşitli efekt ve yazı tipleri içerir. Hızlı ve ağır çekim desteği sunar. Ücretsiz versiyonda videolara filigran ekler.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme nasıl yapılır?
WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme nasıl yapılır?

Mesajlaşmak dışında arkadaşlarınla görüşmek için WhatsApp’ı mı kullanıyorsun? Yoksa arama geçmişini yanlışlıkla sildin mi? WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme adına deneyebileceğin bazı yöntemler var. Bu yöntemleri ve nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Instagram gönderi ve hikaye görünür yapma yolları
Instagram gönderi ve hikaye görünür yapma yolları

Paylaştığın hikaye ve gönderileri bazı takipçilerin için görünmez hale mi getirdin? Tekrardan görünür hale mi getirmek istiyorsun? Instagram hikaye görünür yapma imkanı sunar. Ancak gönderiler için süreç daha farklı işliyor. Neler yapabileceğini görmek için okumaya devam et! …

Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?
Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?

Daha önce paylaşmış olduğun hikayelere yeniden bakmak mı istiyorsun? Paylaşmış olduğun Instagram eski hikayelere bakma şansın var ancak başkasının eski hikayelerini görmek pek de kolay değil. Bu rehberimizde geçmiş hikayelere nasıl bakacağını keşfetmek için okumaya devam et! …