En İyi 5 TikTok Video Düzenleme Uygulaması

tiktok-video-düzenleme-uygulaması

Bir viral haline dönüşmek, bol bol izlenip takip edilmek ister misin? Bunun yolu iyi videolardan geçiyor. En iyi 5 TikTok video düzenleme uygulaması, sana bu konuda yardımcı olabilir. Birbirinden iddialı videolar oluşturabileceğin Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku!

TikTok Video Düzenleme Uygulaması

Bir müzik platformundan bugün devasa bir eğlence ve video platformuna dönüşen TikTok, özellikle genç kuşak arasında popüler. Aktif 1 milyardan fazla kullanıcısı olan uygulamada günlük 1 milyardan fazla video izleniyor.

Bu kadar çok kullanıcının ve videonun arasında sivrilebilmek oldukça zor gözükse de imkansız değil. Videolarına küçük dokunuşlar yaparak daha fazla etki sağlayabilir ve izlenmelerini artırabilirsin. Daha önce TikTok video hızlandırma ve yavaşlatma nasıl yapılır bahsetmiştik. Bugün TikTok edit uygulamaları AndroidListe’de

En İyi 5 TikTok Video Düzenleme Uygulaması Listesi

Videolarını paylaşmadan önce mobil cihazında düzenleme yapabileceğin pratik uygulamalar var. Bulabileceğin en iyi Android uygulamalardan beşli bir liste hazırladık. Şimdi kısaca listemize bakalım, detayları aşağıda bulabilirsin.

Listemize kullanımı kolay video düzenleyici Inshot ile başlıyoruz. Hepsi bir arada uygulama CapCut listemizde. VideoShow filtrelerini çok seveceksin. Magisto sunduğu araçlarıyla oldukça kullanışlı. VideoShop boyutundan daha fazlasını vadediyor.

TikTok video düzenleme uygulaması listemizin ayrıntılarını aşağıda bulabilirsin. Daha popüler olmak için TikTok ses efektleri ve autotune nasıl eklenir yazımıza da şimdi göz at.

Uygulama indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaşmayı unutma!

 1. Video Düzenleyici - InShot

  Video Düzenleyici – InShot

  InShot ile videoları TikTok için en uygun hale getirebilirsin. Videolarını dilediğin gibi düzenleyebileceğin birçok araç sunuyor. Kesme, kısaltma, birleştirme ve daha fazlasını kolayca yapabilirsin. Bulanık kenarlar gibi özel efektlerin yanı sıra çok sayıda renk filtresi ve tarz bulabilirsin.

 2. CapCut

  CapCut

  CapCut eski adıyla ViaMaker, TikTok geliştiricilerinin hazırlamış olduğu bir video düzenleyici. 4K da dahil olmak üzere yüksek kaliteli videolar oluşturmanıza imkan tanıyor. Düzenleme araçlarının yanı sıra sihirli efektler, gelişmiş filtreler ve hazır şablonlar sunuyor.

 3. VideoShow: Video editor &maker

  VideoShow: Video editor &maker

  VideoShow, birçok düzenleme aracına sahip video düzenleyici. Fotoğraflarından müzikli slaytlar ve video klipler yapabilirsin. İstersen mevcut videolarını düzenleyebilirsin. Renkleri değiştirebilir, alt yazı ve efekt ekleyebilirsin. Videoları birleştirmekle kalmaz görüntü kalitesini de ayarlayabilirsin.

 4. Magisto - Video ve Slayt Gosterisi Düzenleyicisi

  Magisto – Video ve Slayt Gosterisi Düzenleyicisi

  Vimeo tarafından geliştirilen Magisto, başarılı TikTok edit uygulamalarından biri. Sunduğu özel filtre ve efektlerini kullanarak kısa sürede çarpıcı videolar oluşturabilirsin. Duruma özel hazır şablonları kullanabilir, kendi galerinden fotoğraf ve müzik ekleyebilir veya kütüphanesine erişebilirsin.

 5. Videoshop - Video Editor

  Videoshop – Video Editor

  Videoshop, videolarını düzenleyebileceğin bir dizi araç ve efekt sunuyor. Videolarının istemediğin yerlerini kesebilir, hızını değiştirebilir, birleştirme yapabilirsin. Video efektleri ekleyerek daha ilgi çekici hale getirebilirsin. Fotoğraflarından slaytlar hazırlayabilirsin.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme nasıl yapılır?
WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme nasıl yapılır?

Mesajlaşmak dışında arkadaşlarınla görüşmek için WhatsApp’ı mı kullanıyorsun? Yoksa arama geçmişini yanlışlıkla sildin mi? WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme adına deneyebileceğin bazı yöntemler var. Bu yöntemleri ve nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Instagram gönderi ve hikaye görünür yapma yolları
Instagram gönderi ve hikaye görünür yapma yolları

Paylaştığın hikaye ve gönderileri bazı takipçilerin için görünmez hale mi getirdin? Tekrardan görünür hale mi getirmek istiyorsun? Instagram hikaye görünür yapma imkanı sunar. Ancak gönderiler için süreç daha farklı işliyor. Neler yapabileceğini görmek için okumaya devam et! …

Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?
Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?

Daha önce paylaşmış olduğun hikayelere yeniden bakmak mı istiyorsun? Paylaşmış olduğun Instagram eski hikayelere bakma şansın var ancak başkasının eski hikayelerini görmek pek de kolay değil. Bu rehberimizde geçmiş hikayelere nasıl bakacağını keşfetmek için okumaya devam et! …