Android için indirmen gereken en iyi cashback uygulamaları

cashback-uygulamaları

Alışveriş yapmayı seviyor ama tasarruflu olmak da istiyorsun. Harcadıkça para kazandıran uygulamaları kullanabilirsin. En iyi cashback uygulamaları ile alışveriş sonrası bir miktar para iadesi al, tasarruf yap ve biriken paranı değerlendir. Keşfetmek için hemen okumaya başla!

Cashback uygulamaları

Alışveriş sonrası belli bir oranda para iadesine cashback deniyor. Müşterilerini alışverişe teşvik etmek isteyen birçok mağaza ve marka bu tür kampanyalar düzenliyor veya uygulamalar geliştiriyor. Harcadıkça para iadesi alabileceğin en iyi cashback uygulamaları sayesinde tasarruf edebilirsin.

Fiziki ve online mağazalardan yaptığın satın alma işlemi sonrası belirli bir oranda para iadesi yapılır. Bu iadeler uygulamadaki hesabında bikir ve bir süre sonra bunları alışverişlerinde gerçek para gibi kullanabilirsin.

💳 Sadakat kartı uygulamaları listemize göz atarak taşımak zorunda kaldığın mağazalara ait plastik kartlardan kurtulabilirsin.

En iyi cashback uygulamaları listesi

Giderek yaygınlaşan cashback uygulamaları için harika bir liste hazırladık. Türkiye’de ve dünyanın farklı yerlerinde kullanabileceğin bu pratik uygulamaları kısaca tanıyalım.

 • Hopi, ile yüzlerce mağazadan alışveriş yaparken paracık kazanabilirsin.
 • A101 Plus, zincir marketten satın aldıklarına göre para iadesinde bulunuyor.
 • Chippin, mobil ödeme yöntemi sana para iadesi kazandırıyor.
 • myWorld Cashback, çevrim içi veya çevrim dışı mağazalardan alışveriş yap.
 • Checkout 51, marketten benzin alımına kadar birçok yerde para iadesi al.

En iyi cashback uygulamaları listemizin detaylarını aşağıda bulabilirsin. Kore dizilerini seviyorsan en iyi K-Drama uygulamaları listemizi şimdi incele.

APK uygulama indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaş!

 1. Hopi

  Hopi

  Hopi, internetten veya fiziki mağazalardan yaptığın satın alımlarda kampanyalardan yararlanmanı ve paracık kazanmanı sağlayan bir alışveriş uygulaması. Yüzlerce markadan kasada ek indirimler veya para iadesi olarak paracık kazanabilirsin. Biriken paracıklarınla yeniden alışveriş yapabilirsin.

 2. A101 Plus

  A101 Plus

  A101 Plus, ünlü market zinciri A101’den harcadıkça para kazanabileceğin cashback tarzı bir uygulama. QR kodunu söyleyerek alışveriş sonrası ürünlere göre para iadesi alabilirsin. Haftanın indirimli ve sana özel kampanyaları görebilir ve bakiyende biriken paraları harcayabilirsin.

 3. Chippin

  Chippin

  Chippin, harcadıkça para kazandıran bir mobil ödeme uygulaması. Ödemelerini uygulamayla yaparak para iadesi (Chippin) alabilir, kazançlı alışveriş yapabilirsin. Hesabına kolayca para yükleyebilir, numaranla kasada hızlıca ödeme yapabilir hatta biriken Chippinlerini arkadaşlarına gönderebilirsin.

 4. Cashback App

  Cashback App

  myWorld uygulaması, alışveriş sonrası cashback almanı sağlar. Türkiye’nin birçok online ve yerel mağazasında geçerli olan uygulama sayesinde indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsin. Sana özel fırsatları, son dakika indirimlerini, seyahat ve konaklama fırsatlarını görebilirsin.

 5. Checkout 51 - Grocery Coupons

  Checkout 51 – Grocery Coupons

  Checkout 51, özellikle ABD’de yaşayan veya bu ülkeye seyahat etmek isteyenler için ideal bir uygulama. Manavdan, market alışverişine, biletten yakıt alımına kadar birçok noktada anında para iadesi almanı sağlıyor. Ünlü markaları bünyesinde barından uygulama, tasarruf etmeni de sağlıyor.

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?
WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması hesabını daha güvende tutmak ve daha kolay bağlanabilmen için yeni alternatif yöntemler deniyor. WhatsApp doğrulama kodu artık e-posta ile de alınabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır
Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır

Bazı hesaplarla iletişim kurmak istediğinde nasıl hitap edeceğini kestirmek de zorlanıyor musun? Bu durumun farkında olan Instagram hitap şekli ekleme özelliğini duyurdu. Bu özellik sayesinde iletişim kurarken daha doğru kelimeleri seçebilirsin. Detaylar için okumaya devam et…