İnternetsiz Oynamak İçin En İyi Android Çevrimdışı Oyunlar

en-iyi-çevrimdışı-oyunlar

Seyahatteyken, tatil yaparken ya da kablosuz ağ bulamadığında oyunsuz kalacağım diye sakın üzülme! İnternetsiz oynayabileceğin en iyi Android çevrimdışı oyunlar bugün AndroidListe’de. En iyi offline oyunlar arasından 5 tanesini senin için listeledik, detaylar için hemen oku!

En İyi Android Çevrimdışı Oyunlar

Mobil oyunların birçoğu internet bağlantısına ihtiyaç duyar. Seyahat ederken veya şehirden uzak bir yerde konaklarken kablosuz ağ bulmak sorun olabilir. Böyle bir durum can sıkıcı olabilir. Ancak internete bağlanmadan oyun oynaman tabii ki mümkün!

Bugün veri tüketmeden, Wi-Fi aramana gerek kalmadan keyifli zaman geçirebileceğin en iyi çevrimdışı oyunları listeledik. Elbette ki bazen biraz teknolojiden uzak kalmak iyidir ama canın sıkılıyorsa bahsedeceğimiz oyunları deneyebilirsin.

En İyi Android Çevrimdışı Oyunlar ile Kesintisiz Eğlence

Listemize geçmeden önce küçük bir hatırlatma yapalım. Malum, internetsiz bir ortamda bulunacaksın. Bahsedeceğimiz oyunları kablosuz ağını kullanarak önceden indirmende fayda var. Verilerini de harcamamış olursun.

Kelime bulmayı sevenler için Words of Wonders. Aksiyon dolu RPG oyun Eternium seni de çok saracak. Alto’s Adventure, seni minimal bir dünyaya çağırıyor. Meyveleri doğrayacağın Fruit Ninja ile çok eğleneceksin. Son olarak hız tutkunu Traffic Rider.

En iyi Android çevrimdışı oyunları aşağıda inceleyip indirebilirsin. Android’de oynaman gereken en iyi spor oyunları listemize de mutlaka göz at.

AndroidListe‘den tema, oyun, uygulama ve APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Words Of Wonders

  Words Of Wonders

  WoW Kelime Bulmaca, günlük stresini atmana yardımcı olacak bir kelime oyunu. Güzel şehir manzaralarıyla da için açılacak. Verilen sınırlı sayıdaki harfi kullanarak bulmacadaki tüm kelimeleri bulmalısın. İnternetsiz oynayabilir, aşamalı zorluk derecesiyle kelime dağarcığını sınayabilirsin.

 2. Eternium: Mage And Minions

  Eternium: Mage And Minions

  Eterniumaksiyon dolu bir RPG. Özelleştirebileceğin savaşçı, büyücü veya avcı gibi farklı roller seçebilirsin. Zombiler, canavarlar gibi birçok düşmanı yok etmelisin. Bunun için silahlar yapmalı, kaynak ve ganimet toplamalı, büyü kullanmalısın. Geniş bir harita ve sayısız görev seni bekliyor.

 3. Alto's Adventure

  Alto’s Adventure

  Alto’s Adventure’da, güzel manzaralı Alp tepelerinde snowboard yaparken engellerden de kaçınmalısın. Lamaları kurtarmalı, uçurumlardan atlamalı ve yaşlı dağlıları geçmelisin. Minimalist tasarıma sahip oyunu internetsiz de oynayabilirsin. Snowboardunu da özelleştirebilirsin.

 4. Fruit Ninja Free

  Fruit Ninja Free

  En iyi internetsiz oyunlardan biri olan Fruit Ninja’da aksiyon hiç bitmiyor. Meyveleri dilimlerken bombaları kesmemeye dikkat etmelisin. Oldukça eğlenceli bu arcade oyunda mini oyunlarla eğlenebilir, yeni bıçakların kilidini açabilir ve dövüş okullarına katılabilirsin.

 5. Traffic Rider

  Traffic Rider

  Traffic Rider ile yeni bir kariyere başlayacak, en iyi motosikletleri birinci şahıs bakış açısıyla sürecek ve görevleri tamamlayacaksın. Otoyollarda ve şehir içi yoğun trafikte araçları tek tek sollayacaksın. Yepyeni motorlar, özelleştirme seçenekleri ve çevrim dışı oynayabilmen de cabası.

Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları

Roblox, her yaştan oyun severin Android’de en çok oynadığı oyunların başında geliyor. Devasa dünyasında yüzlerce oyun seçeneği sunuyor. Roblox’taki en iyi oyunların yanı sıra Roblox benzeri oyunların yer aldığı bir liste hazırladık. Listemizi keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları

Eşleştirme oyunlarını seviyor ama daha klasik oyunlar mı arıyorsun? O zaman klasik masa oyunu Mahjong tam senlik. Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları senin için listeledik. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en iyi Android oyunları görmek için okumaya devam et.…