Araba İçin En İyi Android Uygulamaları (Android Auto) ile Keyifli Yolculuklar Yap

araba-için-en-iyi-android-uygulamaları

Araba kullanırken daha keyifli seyahat etmek ister misin? Araba için en iyi Adroid uygulamaları kullanarak bu mümkün. En iyi Android Auto uygulamaları ile harika bir beşli liste hazırladık. Daha konforlu bir yolculuk için bu araç uygulamalarını keşfet, hemen okumaya başla.

Bir Android telefonun ve araban varsa harika bir yolculuğa başlayabilirsin. Dikkatini yoldan ayırmadan yol tarifi alabilir, müzik dinleyebilir veya mesajlaşabilirsin.

Tüm bunları ve çok daha fazlasını Android Auto uygulamaları sunuyor. Araba için en iyi Android uygulamaları keşfetmek için okumaya devam et.

Araba İçin En İyi Android Uygulamaları

Android telefonunu aracının ekranına bağlayarak kolaylıkla kullanabilirsin. Android Auto uygulamaları senin yola konsantre olmanı sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Ellerini kullanmadan arama yapabilir, mesajlarını dinleyebilirsin.

En iyi Android araç uygulamalarına değinecek ve alternatifler sunacağız.

Yol tarifi ve navigasyon için Waze uygulamasını kullanabilirsin. Google Haritalar da iyi bir alternatif olabilir.

Arabanda müzik dinlemek için Spotify biçilmiş kaftan. Alternatif olarak Deezer da iyi bir seçenek olabilir.

Yolculuk esnasında radyo ve podcast dinlemekten keyif alıyorsan TuneIn tam senlik. iHeartRadio da düşünebileceğin bir uygulama.

Facebook Messenger gibi anlık mesajlaşma uygulamalarını kesintisiz olarak kullanabilirsin. İstersen WhatsApp veya Telegram da deneyebilirsin.

SMS’lerin için Pulse veya Textra uygulamalarından birini kullanabilirsin.

Araba İçin En İyi Android Uygulamaları Listesi

Android Auto destekli araba için en iyi Android uygulamaları listesini aşağıda daha detaylı inceleyebilirsin.

Android’deki en iyi ücretsiz 5 kamera uygulamayı da incelemeyi unutma!

Konuyla ilgili düşüncelerini Yorumlar kısmında paylaşabilirsin. Android Hikayeler‘i izle hem muhteşem oyun ve uygulamalar keşfet hem de öğreticiler ile nasıl yapılır öğren. AndroidListe‘den uygulama indir, Facebook sayfamızı takip et!

 1. Waze - GPS, Echtzeit-Navigation, Karten & Verkehr

  Waze – GPS, Echtzeit-Navigation, Karten & Verkehr

  Waze – GPS Haritalar & Trafik, bir harita ve navigasyon uygulaması. Diğer sürücülerin trafik durumu ile ilgili bilgilendirmelerini alabilirsin. Kazalar, kapalı yollar hakkında bildirimler gönderiyor ve sesle yol tarifi yapabiliyor. Aynı yönde seyahat eden arkadaşlarını görebiliyorsun.

 2. Spotify - Müzik ve Podcast'ler

  Spotify – Müzik ve Podcast’ler

  Spotify ile hem cihazındaki hem de İnternet’teki müzikleri dinleyebilirsin. Az bir ücret karşılığında Premium abonelik ile reklamsız, İnternetsiz müzik dinleme ve indirme fırsatı sunan uygulama, iyi ses bir kalitesine sahip. Karışık çal modunu ücretsiz deneyebilirsin.

 3. TuneIn Radio

  TuneIn Radio

  TuneIn ile sadece İnternet bağlantını kullanarak tüm dünyadan 100.000’in üzerindeki radyo istasyonunu ücretsiz dinleyebilirsin. TuneIn ile spor, haber, sohbet, sanat programlarına erişebilirsin. Android Auto ile de uyumlu.

 4. Facebook Messenger

  Facebook Messenger

  Facebook Messenger, SMS ve Facebook mesajlarını tek bir yerde toplayabileceğin ücretsiz bir iletişim uygulaması. Android Auto desteğiyle gelen mesajlarını dinleyebilir, sesli olarak cevap verebilirsin. Dilersen arkadaşlarına araç kullandığına dair otomatik mesaj atabilirsin.

 5. Pulse SMS (Phone/Tablet/Web)

  Pulse SMS (Phone/Tablet/Web)

  Pulse SMS, uygulamanın yüklü olduğu telefon numarasına bağlı olarak kısa mesaj (SMS) gönderip almak için telefonunu, tabletini, bilgisayarını veya araç içi ekranını kullanmanı sağlayan çapraz platformlu bir kısa mesaj yöneticisi. Araba sürerken güvenle kısa mesajlarını takip edebilirsin.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…