En iyi 5 Çevrimdışı Navigasyon ve GPS Uygulaması ile Kolayca Gez!

en-iyi-çevrimdışı-navigasyon-gps-uygulaması

Yolculuğa mı çıkıyorsun? En iyi navigasyon uygulaması hangisi diye saatlerce gezinip durma! Senin için en iyi 5 çevrimdışı navigasyon ve GPS uygulaması burada! Zahmetsizce gideceğin yere varmak, hiçbir yerde kaybolmamak ve İnternet verilerini çabucak bitirmemek istiyorsan hemen yazıyı okumaya başla!

En İyi 5 Çevrimdışı Navigasyon ve GPS Uygulaması ile Gezmek Çok Kolay!

Gezmeyi seven biri isen Android cihazında bir çevrimdışı GPS navigasyon uygulamasının olması çok işine yarayacak. GPS ile gittiğin şehrin sokaklarını adım adım keşfedebilir veya kaybolma derdi olmadan kendini yepyeni yollara vurabilirsin.

İnternet’e gerek duymadan çalışabilen bir navigasyon uygulaması daha çok ihtiyacını görecek. Böylelikle veri tasarrufu da yapabileceksin.

Android İçin En İyi 5 Çevrimdışı Navigasyon ve GPS Uygulaması

Hem ücretsiz hem de çevrimdışı kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları sıraladık.

En iyi çevrimdışı navigasyon ve GPS uygulaması listemizi aşağıda bulabilirsin. Android’de konum takibi nasıl kapatılır biliyor musun? Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. Haritalar

  Haritalar

  Google Haritalar, sanılanın aksine İnternetsiz de çalışabilen en iyi adres bulma uygulamalarından biri. Gitmek istediğin yerin haritasını indirip çevrimdışı kullanabilir, kolay ve hızlı bir şekilde adresleri bulabilir, sesli yol tarifi alabilirsin.

 2. Maps.me –çevrimdışı haritaları

  Maps.me –çevrimdışı haritaları

  Çevrimdışı da çalışabilen harita uygulaması Maps.Me ile kaybolman zor. İnternet’e ihtiyaç duymadan yürürken, araba veya bisiklet sürerken varış noktasına giden en kısa yolu gösterir. Konumunu paylaşabilir, yürüyüş parkurlarını görebilirsin.

 3. GPS Navigasyon ve Harita Sygic

  GPS Navigasyon ve Harita Sygic

  Sygic: GPS Navigation, İnternet’e ihtiyaç duymadan mobil cihazlarında GPS aracılığıyla gideceğin yeri bulmanı sağlayan bir uygulama. Yılda belli aralıklarla haritalarını ücretsiz güncelleyebilirsin. Sesli yol tarifi ile gideceğin yeri adım adım söyler.

 4. HERE WeGo

  HERE WeGo

  100’den fazla indirilebilir ülke haritasıyla bir başka çevrimdışı GPS navigasyon uygulaması da Here We Go. Çevrimdışı haritalar sunmakla kalmaz, yol tarifi yapar, varış zamanını ve ücretli yolları bildirir. Toplu taşıma araçları bilgisi de sunuyor.

 5. MapFactor GPS Navigation Maps

  MapFactor GPS Navigation Maps

  MapFactor, en iyi İnternetsiz navigasyon uygulamarından biri. 200’den fazla ülkede kapıdan kapıya çevrimdışı yol tarifi alabilir, adres bulabilir, radar bilgilerini görebilir, rotanı planlayabilir, haritaları detaylı olarak inceleyebilirsin.

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?
WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması hesabını daha güvende tutmak ve daha kolay bağlanabilmen için yeni alternatif yöntemler deniyor. WhatsApp doğrulama kodu artık e-posta ile de alınabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır
Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır

Bazı hesaplarla iletişim kurmak istediğinde nasıl hitap edeceğini kestirmek de zorlanıyor musun? Bu durumun farkında olan Instagram hitap şekli ekleme özelliğini duyurdu. Bu özellik sayesinde iletişim kurarken daha doğru kelimeleri seçebilirsin. Detaylar için okumaya devam et…