En İyi Toplu Görüntülü Konuşma Uygulamaları ile Evde Sıkılma!

Tüm dünya Koronavirüs salgınıyla mücadele ediyor ve sıkı tedbirler alınmış durumda. Toplu görüntülü konuşma uygulamaları ile eve tıkılıp kalmaktan kurtul. Arkadaşlarınla konferans görüşme yap, bu sıkıntılı günleri eğlenceli ve enfekte olmadan atlat. İşte, en iyi 5 Android uygulama, hemen oku!

Salgın nedeniyle bu aralar evinde kalsan iyi olur. Ancak evde sıkılıyor dostlarınla muhabbet etmek istiyorsan video konferans yapabilirsin.

Konferans arama yapabilmek için Android uygulamalara ihtiyacın olacak. Toplu görüntülü konuşma uygulamaları arasından en iyi 5 tanesini seçip bir liste oluşturduk.

Toplu Görüntülü Konuşma Uygulamaları En İyi 5 Listesi

Sosyal izolasyon yaşayacağın şu günlerde çok da yalnız kalmamak ve iş görüşmelerine devam etmek için kullanabileceğin konferans görüşme özelliğine sahip harika uygulamalar AndroidListe‘de.

Bu uygulamaların bir kısmının profesyoneller için hazırlanmış daha kurumsal ve iş dünyasına yönelik Business versiyonları mevcut: Skype Business, WhatsApp Business gibi.

Toplu görüntülü konuşma uygulamalarını aşağıda seni bekliyor. Instagram’da görüntülü görüşme nasıl yapılır, biliyor musun?

Konu ile ilgili farklı görüş veya önerilerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Muhteşem oyunlar ve öğreticiler için Android Hikayeler‘i izle, AndroidListe‘den uygulama indir. Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. Skype

  Skype

  Masaüstü sürümünden tanıdığın Skype, Android telefonunu kullanarak İnternet üzerinden görüntülü ve sesli arama yapmanı sağlıyor. Wi-Fi üzerinden veya verilerini kullanarak ücretsiz konferans arama yapabilir veya mesaj gönderebilirsin. Videolu görüşmeler için bir gruba 50 kişi ekleyebilir ve sesli görüşme yapabilirsin ancak aynı anda sadece 10 kişi görüntülü konuşma gerçekleştirebilir. HD kalitesi de cabası.

 2. Facebook Messenger

  Facebook Messenger

  Facebook Messenger SMS ve Facebook mesajlarını tek bir yerde toplayabileceğin ücretsiz bir iletişim uygulaması. Sesli ve görüntülü mesajlar gönderebilir, resimlerkonum bilgisi ve daha fazlasını paylaşabilirsin. Sesli arama yapabileceğin 50 kişi ekleyebileceğin bir grup oluşturabilirsin. Ancak aynı anda toplu görüntülü görüşme yapabilecek kişi sayısı 6 ile sınırlı.

 3. WhatsApp Messenger

  WhatsApp Messenger

  Popüler uygulama WhatsApp toplu görüntülü konuşma imkanına da sahip. Sen dahil 4 kişiyle aynı anda görüntülü konuşabilirsin. Görüşme yaparken pencereyi küçültebilir, diğer uygulamaları kullanabilir veya başkalarına mesaj atabilirsin. Ayrıca arkadaşlarınla videolar, resimler ve belgeler paylaşabilirsin. Yüzlerce ifade, çıkartma ve GIF kullanabilirsin.

 4. Google Duo

  Google Duo

  Yüksek kaliteli görüntülü görüşme yapabileceğin Google Duo, arayanın kim olduğunu anında sana gösterir. Hızlı bir şekilde arama yapmanı, görüntülü arama başlatmanı sağlar. Grup görüşmesinde 8 kişi aynı anda kameralı konuşabilir. Zayıf ışıklı ortamlarda dahi görüntülü görüşme yapılmasını sağlar. Ücretsiz konferans arama yapabileceğin uygulamada tek ihtiyacın olan kesintisiz bir İnternet

 5. Turkcell BiP

  Turkcell BiP

  Yerli mesajlaşma ve arama uygulaması BiP, yepyeni Türk tarzı çıkartma ve emojiler ile sohbetlerine renk katacak. Görüntülü ve sesli arama yapabilir, resim ve video paylaşabilirsin. Bir grup oluşturabilir, 10 kişiye kadar yüksek ses ve görüntü kalitesiyle konferans arama yapabilirsin. Ayrıca 10 kişiye güvende olduğuna dair mesaj atabilir, acil telefon numaralarına kolayca ulaşabilirsin. Eğlenceli içerikleri ile zaman geçirebilir, kanalları takip edebilirsin.

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?
WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması hesabını daha güvende tutmak ve daha kolay bağlanabilmen için yeni alternatif yöntemler deniyor. WhatsApp doğrulama kodu artık e-posta ile de alınabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır
Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır

Bazı hesaplarla iletişim kurmak istediğinde nasıl hitap edeceğini kestirmek de zorlanıyor musun? Bu durumun farkında olan Instagram hitap şekli ekleme özelliğini duyurdu. Bu özellik sayesinde iletişim kurarken daha doğru kelimeleri seçebilirsin. Detaylar için okumaya devam et…