2019 Ekim Ayının En İyi Android Uygulamaları: Instagram’dan Threads, Mobidy Müzik

en-iyi-android-uygulamaları

Bu ayın en çok indirilen Android uygulamalarını mercek altına aldık. 2019 Ekim ayının en iyi Android uygulamaları ile beşli bir liste hazırladık. Buradaki en iyi mobil uygulamaları ile Android cihazlarını donat. En güzel uygulamaları keşfetmek ve indirmek için hemen oku.

2019 Ekim Ayının En İyi Android Uygulamaları

Ekim ayının en iyi Android uygulamaları listemizde birbirinden popüler uygulamalar var. Bu uygulamalar mobil hayatına renk katacak.

Ücretsiz uygulamalar arasından çok faydalı uygulamalar seçtik. Bu uygulamalar mobil yaşamını oldukça kolaylaştıracak.

Ekim Ayının En İyi 5 Android Uygulaması

Şimdi listemizde neler var, yakından bakalım.

Yeni sosyal ağ uygulaması Instagram’dan Thread ile yakın arkadaşlarınla iletişime geçeceksin.

Ücretsiz müzik indirme uygulaması Mobidy Müzik ile kendi listelerini oluşturacaksın.

Mobil fotoğrafçılık uygulaması Gradient ile özçekimlerine yeni bir hava katacaksın.

Kişiselleştirme uygulaması Dark Mode ile Android’e karanlık mod geliyor.

Eğitim uygulaması Kunduz ile cevaplayamadığın soru kalmayacak.

2019 Ekim ayının en iyi Android uygulamaları aşağıda seni bekliyor. Eylül ayının en iyi Android uygulamalarına göz attın mı? Konu ile ilgili farklı görüş veya önerilerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. Instagram'dan Threads

  Instagram’dan Threads

  Instagram’dan Treads, yakın arkadaşlarınla daha kolay iletişim kurmanı sağlayan Instagram tabanlı bir sosyal ağ uygulaması. Yakın arkadaşlarınla özel hikayeler, videolar ve fotoğraflar paylaşabilir, kolayca sohbet edebilirsin.

 2. Gradient Photo Editor

  Gradient Photo Editor

  Gradient Photo Editor, özçekimlerine ve portrelerine yeni bir boyut getirecek. Çok özel efektler ile fotoğraflarını düzenleyebilirsin. En çok hangi ünlü kişiye veya tarihi karaktere benzediğini öğrenebilirsin. Saç stilini dahi değiştirebilirsin.

 3. Dark Mode

  Dark Mode

  Android’inde karanlık modu yani koyu temayı kullanmak isteyenler için Dark Mode pratik çözüm sunuyor. Pek çok telefonla uyumlu çalışıyor. Karanlık moda geçişi ve bu moddan çıkışı birkaç basit tıklamayla yapabilirsin.

 4. Mobidy Música

  Mobidy Música

  İnternetsiz müzik dinlemeni, ücretsiz şarkı indirmeni sağlayan Mobidy Müzik ile her an müzik dinleyebilirsin. Şarkılarını MP3 formatında indirebilir, cihazında saklayabilirsin. Kendi listelerini oluşturabilirsin. Hatta MP4 video indirebilirsin.

 5. Kunduz

  Kunduz

  YKS, KPSS gibi sınavlara mı hazırlanıyorsun? Gece gündüz soru mu çözüyorsun? Peki ya çözemediğin veya çözüm yolunu anlamadığın sorular? Kunduz ile uzmanlardan yardım al, çözümleri öğren. İstersen sınavlarda çıkmış soruların çözümlerine bak.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …