2019 Ekim Ayının En İyi Android Uygulamaları: Instagram’dan Threads, Mobidy Müzik

en-iyi-android-uygulamaları

Bu ayın en çok indirilen Android uygulamalarını mercek altına aldık. 2019 Ekim ayının en iyi Android uygulamaları ile beşli bir liste hazırladık. Buradaki en iyi mobil uygulamaları ile Android cihazlarını donat. En güzel uygulamaları keşfetmek ve indirmek için hemen oku.

2019 Ekim Ayının En İyi Android Uygulamaları

Ekim ayının en iyi Android uygulamaları listemizde birbirinden popüler uygulamalar var. Bu uygulamalar mobil hayatına renk katacak.

Ücretsiz uygulamalar arasından çok faydalı uygulamalar seçtik. Bu uygulamalar mobil yaşamını oldukça kolaylaştıracak.

Ekim Ayının En İyi 5 Android Uygulaması

Şimdi listemizde neler var, yakından bakalım.

Yeni sosyal ağ uygulaması Instagram’dan Thread ile yakın arkadaşlarınla iletişime geçeceksin.

Ücretsiz müzik indirme uygulaması Mobidy Müzik ile kendi listelerini oluşturacaksın.

Mobil fotoğrafçılık uygulaması Gradient ile özçekimlerine yeni bir hava katacaksın.

Kişiselleştirme uygulaması Dark Mode ile Android’e karanlık mod geliyor.

Eğitim uygulaması Kunduz ile cevaplayamadığın soru kalmayacak.

2019 Ekim ayının en iyi Android uygulamaları aşağıda seni bekliyor. Eylül ayının en iyi Android uygulamalarına göz attın mı? Konu ile ilgili farklı görüş veya önerilerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. Instagram'dan Threads

  Instagram’dan Threads

  Instagram’dan Treads, yakın arkadaşlarınla daha kolay iletişim kurmanı sağlayan Instagram tabanlı bir sosyal ağ uygulaması. Yakın arkadaşlarınla özel hikayeler, videolar ve fotoğraflar paylaşabilir, kolayca sohbet edebilirsin.

 2. Gradient Photo Editor

  Gradient Photo Editor

  Gradient Photo Editor, özçekimlerine ve portrelerine yeni bir boyut getirecek. Çok özel efektler ile fotoğraflarını düzenleyebilirsin. En çok hangi ünlü kişiye veya tarihi karaktere benzediğini öğrenebilirsin. Saç stilini dahi değiştirebilirsin.

 3. Dark Mode

  Dark Mode

  Android’inde karanlık modu yani koyu temayı kullanmak isteyenler için Dark Mode pratik çözüm sunuyor. Pek çok telefonla uyumlu çalışıyor. Karanlık moda geçişi ve bu moddan çıkışı birkaç basit tıklamayla yapabilirsin.

 4. Mobidy Música

  Mobidy Música

  İnternetsiz müzik dinlemeni, ücretsiz şarkı indirmeni sağlayan Mobidy Müzik ile her an müzik dinleyebilirsin. Şarkılarını MP3 formatında indirebilir, cihazında saklayabilirsin. Kendi listelerini oluşturabilirsin. Hatta MP4 video indirebilirsin.

 5. Kunduz

  Kunduz

  YKS, KPSS gibi sınavlara mı hazırlanıyorsun? Gece gündüz soru mu çözüyorsun? Peki ya çözemediğin veya çözüm yolunu anlamadığın sorular? Kunduz ile uzmanlardan yardım al, çözümleri öğren. İstersen sınavlarda çıkmış soruların çözümlerine bak.

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…