Football Manager Mobile 2017, Şişe Kırmaca Gibi Kasım Ayının Birbirinden Eğlenceli En İyi 5 Oyunu

kasim

Aralık geldi dostlar! Hangi ilimize kar yağdığı haberlerini izlerken hepimizin içi üşüyor. Ancak hemen mutsuzlığa kapılmayalım, hem kış aylarını sevenlere de haksızlık yapmayalım. Soğuklar ne kadar bastırırsa bastırsın, avcumuzun içinde Android telefonlarımız ve onlarla oynayabileceğimiz sayısız oyunumuz var. Bu yazımızda sizin için Kasım ayının en iyi oyunlarını sıraladık. Her türden oyun seçmeye özen gösterdiğimiz bu yazı sayesinde Aralık ayına daha motive girmeni temenni ediyoruz.

Unutma! Eğer senin Kasım ayı favori oyunun farklı ise lütfen bize Yorumlar kısmından yaz. Bu sayede biz de tavsiye ettiğin oyuna bir göz atma şansını yakalayalım!

 1. Archery King

  Archery King

  Ata sporlarımızdan biri de okçuluk. Ancak hiç de kolay olmayan bir spor. Bir de at üstünde bu sporu nasıl yapıyorlarmış doğrusu hayret ettik. Anchery King, farklı seviyelerde ok atışları yapabileceğin oldukça eğlenceli bir oyun. Turnayı gözünden vurdukça oyunda daha zor seviyelere ilerlemen mümkün. Biz çok havalı bulduk!

 2. Dead Town - Zombie survival

  Dead Town – Zombie survival

  Beynimiz çok kıymetli! Ancak zombiler için de bir o kadar tatlı. Dead Town Zombie Survival zombilerden kaçman gereken bir oyun. Ancak güzel yanı sayısız silah seçeneğiyle zombileri öldürebilmen. Şehrin sokaklarında zombi avına çıkmak istiyorsan mutlaka denemen gerektiğini düşündük.

 3. Football Manager Mobile 2017

  Football Manager Mobile 2017

  Maçları izlerken; ben olsam şöyle yapardım, ben olsan böyle yapardım diye heyecan duyanlardansan bu oyun tam senlik. Football Manager Mobile 2017 sana hayallerini kurduğun fırsatı sunuyor. Bir futbol takımını yönetmek için gereken tüm kararları vereceğin bu oyunda yaptığın maçlar da başarını ölçüyor. Teknik direktör olmayı hayal etmiş herkese tavsiye ediyoruz.

 4. Şişe Kırmaca

  Şişe Kırmaca

  Şişe Kırmaca işe ya da okula giderken zaman geçirmek için harika bir oyun. Ne durumda olduğunun da önemi yok çünkü komutlar ve oynaması çok kolay. Ayakta, yolda, evde nerede olursan ol eğlenceli bir vakit geçirme seçeneği. Bu nedenle Kasım ayının en’leri arasına aldık. Ancak oyun seviyesi ilerledikçe şişeleri kırmanın da zorlaştığını belirtelim.

 5. Thinkrolls: Kings & Queens

  Thinkrolls: Kings & Queens

  Son olarak harika grafiklere sahip Thinkrolls: Kings & Queens oyununu listemize aldık. Oyun başarılı grafik ve renk seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Kral ve Kraliçeyi kurtarman için çözmen gereken bulmacalar barındıran oyun zihin cimnastiği ve eğlenceyi birarada sunuyor. Biz elimizden düşüremedik! Sıra sende.

Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları

Roblox, her yaştan oyun severin Android’de en çok oynadığı oyunların başında geliyor. Devasa dünyasında yüzlerce oyun seçeneği sunuyor. Roblox’taki en iyi oyunların yanı sıra Roblox benzeri oyunların yer aldığı bir liste hazırladık. Listemizi keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları

Eşleştirme oyunlarını seviyor ama daha klasik oyunlar mı arıyorsun? O zaman klasik masa oyunu Mahjong tam senlik. Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları senin için listeledik. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en iyi Android oyunları görmek için okumaya devam et.…