Clash of Clans Alternatifi En İyi 5 Oyun

Uzun zamandır akıllı telefon ve tablet dünyasının en çok bağımlılık yapan savaş stratejisi oyunlarından biriyle başbaşayız ve eminim artık sen de benim gibi yeni bir alternatif arıyorsun!

Öyleyse tam olarak doğru adrese geldin! Her gün yepyeni savaş stratejisi oyunları bizlerle buluşuyor. Peki hangileri Clash of Clans oyununa daha çok benziyor? Hangilerini tercih etmek daha mantıklı olur? Ya da hangileri en fazla bağımlılık yapıyor? Tercih tamamen senin. Bugünkü yazımızda Clash of Clans benzeri en iyi oyunları senin için derledik. Artık seçim yapmak da sana kalıyor.

 1. Armor Blade - epic adventure

  Armor Blade – epic adventure

  Gerçek zamanlı harika bir strateji ve rol yapma oyunu! Kayıp topraklarda destansı bir maceraya atılmaya hazır mısın? Müthiş manzaralar, kocaman haritalar ve azılı düşmanlar seni bekliyor!

 2. Clash Royale

  Clash Royale

  İşte Clash of Clans’ın yaratıcılarından muhteşem bir oyun daha! Arenaya Gir! Royale’ler, en sevdiğin Clash karakterleri ve kat kat fazlasının başrolde olduğu gerçek zamanlı çok oyunculu bir oyun! Mutlaka bir göz atmalısın!

 3. [adsense]
 4. Cartoon Wars 3

  Cartoon Wars 3

  Roket Atar’ını kullan ve kaleni düşman birimlerine karşı koru! Ekiplerini güçlendir, seviyeni artır, yepyeni savaş modlarını aç ve kazanan sen ol! Bu oyunda sıkılmak yok! Üstelik arkadaşlarını da ekleyebilirsin!

 5. Star Battleships

  Star Battleships

  Nadir mineralleri paylaşmak, uzayın derinliklerinde tehlikeli maceralara atılmak ister misin? Güçlü savaş gemileri, eşsiz mürettebat ve yüksek çözünürlüklü 2D karakterler seni bekliyor!

 6. Spartania: The Spartan War

  Spartania: The Spartan War

  Sparta’nun komutanı ol ve birliklerini eğitirken aynı zamanda düşmanla savaş vakti geldiğinde sana güç kazandıracak çeşitli yapıları inşa et! Kazanmak ve ödülleri toplamak için kamp yapılarını geliştir ve birliklerin için savaşta muhtemel en iyi stratejiyi oluştur!

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …