Game of Thrones ve Dead Trigger 2 gibi HD Android Oyunları

Android’inde kaliteli oyunları seçenlerden isen bu listeyi senin için hazırladık.

Ben oyun oynarsam öyle kuş fırlatmalı, bir şeyler çarpıştırmalı piksel piksel olmasın diyorsan, sana Game of Thrones ve Dead Trigger 2 gibi Android’inde oynayabileceğin HD oyunların listesini yaptık. Eğer aklında başka oyun varsa çekinme, yorumlarda paylaş!

 1. Real Racing 3

  Real Racing 3

  Bu yarış oyunu büyük boyutuyla ve uygulama içi satın almalarıyla çok büyük eleştirilere maruz kaldı. Ama Real Racing 3, Android’de oynayabileceğin, görüntüsü en kaliteli olan yarış oyunlardan!

 2. DEAD TRIGGER 2

  DEAD TRIGGER 2

  Dead Trigger‘ın ikinci oyunu olan bu oyunu oynaman için telefonunun performansının çok yüksek olması gerekiyor ama inan bana buna değer. Zombileri katletmek hiç bu kadar detaylı ve kaliteli olmamıştı!

 3. [adsense]
 4. Asphalt 8: Airborne

  Asphalt 8: Airborne

  Birçok yeni ve yüksek performanslı arabayı detaylı ve kaliteli bir oyunla birleştirmişler. En iyi yarış oyunlarından biri olan Asphalt 8, telefonunda olmazsa olmaz HD oyunlardan biri olmalı!

 5. Game of Thrones

  Game of Thrones

  6 bölümden oluşan bu hikayede adım adım komplolara dikkat etmeli, herkesi takip etmelisin. Ve bu detaylı ve kaliteli grafiklerle desteklenince mükemmel bir oyun olmuş. GOT hayranı isen oyun senlik!

 6. Leo's Fortune

  Leo’s Fortune

  Her ne kadar basit bir oyun gibi gözükse de macerası boyunca Leo’ya yardım ederken kendini kaptıracaksın! O kadar güzel grafik ve tasarıma sahip ki oyunun sürükleyiciliği ile birleşince elden düşmüyor!

Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En iyi Spor Oyunları

Spor ile aran nasıl? Fırsat buldukça yapıyor musun? Yoksa sen de bu zevkini mobil dünyaya taşıyanlardan mısın? En iyi spor oyunları için 5’li bir liste bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Mobil cihazlarında oynaman gereken en iyi oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar
Oynayabileceğin Roblox Benzeri En İyi RPG Oyunlar

Roblox oynamayı çok seviyorsun ancak alternatif oyunları da merak mı ediyorsun? Deneyebileceğin Roblox benzeri oyunlar bugün AndroidListe’de. En iyi RPG oyunları bulacağın listemize göz atmak ve binlerce oyuncunun severek oynadığı oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları
Oynaman Gereken En İyi Android Çocuk Oyunları

Android telefon ve tabletlerden çocukları uzak tutmak çok zor. Çocukların daha keyifli ve güvenli zaman geçirmesini sağlayacak mobil oyunlar var. En iyi Android çocuk oyunları bugün AndroidListe’de seni bekliyor. Listemizi keşfetmek ve oyun indirmek için hemen okumaya başla! …

Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu
Civilization Benzeri En İyi 5 Strateji Oyunu

Bir medeniyet kurup tüm dünyaya meydan okumayı seviyor musun? O zaman Civilization benzeri en iyi strateji oyunları listemizi de çok seveceksin. Android’de severek oynayabileceğin, bu popüler oyuna alternatif olabilecek en iyi seçenekleri keşfetmek için hemen okumaya başla! C…