Game of Thrones ve Dead Trigger 2 gibi HD Android Oyunları

Android’inde kaliteli oyunları seçenlerden isen bu listeyi senin için hazırladık.

Ben oyun oynarsam öyle kuş fırlatmalı, bir şeyler çarpıştırmalı piksel piksel olmasın diyorsan, sana Game of Thrones ve Dead Trigger 2 gibi Android’inde oynayabileceğin HD oyunların listesini yaptık. Eğer aklında başka oyun varsa çekinme, yorumlarda paylaş!

 1. Real Racing 3

  Real Racing 3

  Bu yarış oyunu büyük boyutuyla ve uygulama içi satın almalarıyla çok büyük eleştirilere maruz kaldı. Ama Real Racing 3, Android’de oynayabileceğin, görüntüsü en kaliteli olan yarış oyunlardan!

 2. DEAD TRIGGER 2

  DEAD TRIGGER 2

  Dead Trigger‘ın ikinci oyunu olan bu oyunu oynaman için telefonunun performansının çok yüksek olması gerekiyor ama inan bana buna değer. Zombileri katletmek hiç bu kadar detaylı ve kaliteli olmamıştı!

 3. [adsense]
 4. Asphalt 8: Airborne

  Asphalt 8: Airborne

  Birçok yeni ve yüksek performanslı arabayı detaylı ve kaliteli bir oyunla birleştirmişler. En iyi yarış oyunlarından biri olan Asphalt 8, telefonunda olmazsa olmaz HD oyunlardan biri olmalı!

 5. Game of Thrones

  Game of Thrones

  6 bölümden oluşan bu hikayede adım adım komplolara dikkat etmeli, herkesi takip etmelisin. Ve bu detaylı ve kaliteli grafiklerle desteklenince mükemmel bir oyun olmuş. GOT hayranı isen oyun senlik!

 6. Leo's Fortune

  Leo’s Fortune

  Her ne kadar basit bir oyun gibi gözükse de macerası boyunca Leo’ya yardım ederken kendini kaptıracaksın! O kadar güzel grafik ve tasarıma sahip ki oyunun sürükleyiciliği ile birleşince elden düşmüyor!

Android’de oynaman gereken en iyi Marvel oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Marvel oyunları

Ekranlarda severek izlediğin süper kahramanlarla oynamak ve onların eşsiz dünyasına dalmak ister misin? Birçok iyi ve kötü kahramanı barındıran en iyi Marvel oyunları ile Android’de keyifli zaman geçirebilirsin. Marvel evrenini mobil oyunlarla keşfetmek için okumaya devam et!…

Tutkunları için Android’deki en iyi bilardo oyunları
Tutkunları için Android’deki en iyi bilardo oyunları

Efsane masa oyunu bilardoyu sevenlerden misin? Oynaması kolay ama bir o kadar da keyifli olan, çok oyunculu ve çevrim dışı en iyi bilardo oyunlarını listeledik. Fiziği, oynanışı, görünümü ile oyun salonlarını aratmayan en iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi Metroidvania oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Metroidvania oyunları

Aksiyon ve maceranın bir arada olduğu büyük haritalı oyunları seviyor musun? Yepyeni yerler keşfedeceğin ve güçlü patronlara meydan okuyacağın Metroidvania oyunları tam da aradığın olabilir. Türünün en iyi örneklerinden hazırladığımız listemizi keşfetmek için okumaya devam et…