Game of Thrones ve Dead Trigger 2 gibi HD Android Oyunları

Android’inde kaliteli oyunları seçenlerden isen bu listeyi senin için hazırladık.

Ben oyun oynarsam öyle kuş fırlatmalı, bir şeyler çarpıştırmalı piksel piksel olmasın diyorsan, sana Game of Thrones ve Dead Trigger 2 gibi Android’inde oynayabileceğin HD oyunların listesini yaptık. Eğer aklında başka oyun varsa çekinme, yorumlarda paylaş!

 1. Real Racing 3

  Real Racing 3

  Bu yarış oyunu büyük boyutuyla ve uygulama içi satın almalarıyla çok büyük eleştirilere maruz kaldı. Ama Real Racing 3, Android’de oynayabileceğin, görüntüsü en kaliteli olan yarış oyunlardan!

 2. DEAD TRIGGER 2

  DEAD TRIGGER 2

  Dead Trigger‘ın ikinci oyunu olan bu oyunu oynaman için telefonunun performansının çok yüksek olması gerekiyor ama inan bana buna değer. Zombileri katletmek hiç bu kadar detaylı ve kaliteli olmamıştı!

 3. [adsense]
 4. Asphalt 8: Airborne

  Asphalt 8: Airborne

  Birçok yeni ve yüksek performanslı arabayı detaylı ve kaliteli bir oyunla birleştirmişler. En iyi yarış oyunlarından biri olan Asphalt 8, telefonunda olmazsa olmaz HD oyunlardan biri olmalı!

 5. Game of Thrones

  Game of Thrones

  6 bölümden oluşan bu hikayede adım adım komplolara dikkat etmeli, herkesi takip etmelisin. Ve bu detaylı ve kaliteli grafiklerle desteklenince mükemmel bir oyun olmuş. GOT hayranı isen oyun senlik!

 6. Leo's Fortune

  Leo’s Fortune

  Her ne kadar basit bir oyun gibi gözükse de macerası boyunca Leo’ya yardım ederken kendini kaptıracaksın! O kadar güzel grafik ve tasarıma sahip ki oyunun sürükleyiciliği ile birleşince elden düşmüyor!

Android’de oynaman gereken en iyi dedektif oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi dedektif oyunları

Sokakta hunharca bir cinayet işlendi. Akıllara gelen ilk soru: katil kim? Hislerine ve araştırmacı yönüne güveniyorsan en iyi dedektif oyunlarında herkesin merak ettiği o sorunun cevabını bul. Polisiye vakaları aydınlatacağın en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi tycoon oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi tycoon oyunları

Ticari zekana ve yönetim becerilerine güveniyor, her işi kâra geçiririm diyorsan işte sana fırsat! İş dünyasının kapılarını aralayacak en iyi tycoon oyunları arasından beş tanesini seçtik ve listeledik. Listemizdeki en popüler Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi anime oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi anime oyunları

Japon kültürünün dünyaya hediyesi animeler, neredeyse her şeye ilham oluyor. Oyunları bu akımdan ayrı tutmak imkansız. Android’de bulabileceğin en iyi anime oyunları beşli bir liste halinde hazırladık. Sen de animelerden hoşlanıyorsan listemizi keşfetmek için okumaya devam et…

Android’de oynaman gereken en iyi vampir oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi vampir oyunları

Bir ısırıkla insanlığın kaderini değiştiren yaratıkları hatırlıyor musun? Hani birçok kitaba ve filme konu olan vampirler var ya Android oyunlara da ilham oluyor. En iyi vampir oyunlarının yer aldığı harika bir liste hazırladık. Yeni listemizi keşfetmek için okumaya devam et!…