19 Eylül Korsanların Günü!

Korsanları ve gemileri seviyorsan bu uygulamaları ve oyunları çok seveceksin. Android cihazında yer aç!Bu hafta korsan oluyoruz! Göz bandını ve kancanı hazırla, gemileri yağmalayıp altınları çalmaya gidiyoruz! Arr!

 1. Scurvy Scallywags

  Scurvy Scallywags

  Şeytani korsan ve canavarlarla ölümüne savaş. Bu üçlü eşleşme strateji oyunu her bulmaca oyununun olmak istediği yerde. Korsanlar, gemiler, yağma ve altın!

 2. Plunder Pirates

  Plunder Pirates

  Diğer korsanlara ve düşman kaptanlarla savaş ve daha sonra onların gemilerini yağmala! Korsanlar intikamı sever, savunmada kalmayı sakın unutma!

 3. [adsense]
 4. Pirates! Showdown Premium

  Pirates! Showdown Premium

  Bu 5 yıldızlı oyunda korsancılık oynuyorsun. Gerçek zamanlı strateji oyununda kazanmak için düşmanının üssünü ele geçirmelisin. Bu sırada kendi üssünü de koru!

 5. Foxy the Pirate Talk Machine

  Foxy the Pirate Talk Machine

  Five Nights at Freddy’in karakterlerinden Foxy ile korsanlar gibi konuş ve arkadaşlarını korkut! Bu uygulama ile Foxy’i konuşturabilirsin! Hem eğlen hem korkut!

Android’de oynaman gereken en iyi Marvel oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Marvel oyunları

Ekranlarda severek izlediğin süper kahramanlarla oynamak ve onların eşsiz dünyasına dalmak ister misin? Birçok iyi ve kötü kahramanı barındıran en iyi Marvel oyunları ile Android’de keyifli zaman geçirebilirsin. Marvel evrenini mobil oyunlarla keşfetmek için okumaya devam et!…

Tutkunları için Android’deki en iyi bilardo oyunları
Tutkunları için Android’deki en iyi bilardo oyunları

Efsane masa oyunu bilardoyu sevenlerden misin? Oynaması kolay ama bir o kadar da keyifli olan, çok oyunculu ve çevrim dışı en iyi bilardo oyunlarını listeledik. Fiziği, oynanışı, görünümü ile oyun salonlarını aratmayan en iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi Metroidvania oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Metroidvania oyunları

Aksiyon ve maceranın bir arada olduğu büyük haritalı oyunları seviyor musun? Yepyeni yerler keşfedeceğin ve güçlü patronlara meydan okuyacağın Metroidvania oyunları tam da aradığın olabilir. Türünün en iyi örneklerinden hazırladığımız listemizi keşfetmek için okumaya devam et…