Elder Scrolls Benzeri En İyi Online Android Oyunları

Ben de bol bol internet var zaten, ben arkadaşlarım olmadan da oynayamam, online olsun bizim olsun diyorsan bu liste senin için!

Android cihazında rol yapma olsun, strateji olsun online oyunlara yer veriyorsan, bu oyunlara da bir göz at!

 1. Asphalt 8: Airborne

  Asphalt 8: Airborne

  Android cihazlar için en iyi arcade yarış oyunu senin için geliyor. Ashphalt 8’de çoklu oyuncu seçeneği ile en hızlı kimmiş kanıtla!

 2. Clash of Clans

  Clash of Clans

  Clash of Clans klanını zafere ulaştırman gereken destansı bir mücadele oyunu. Köyünü inşa et, askerlerini eğit ve binlerce çevrimiçi oyuncuyla mücadele et.

 3. [adsense]
 4. Dungeon Hunter 4

  Dungeon Hunter 4

  En sürükleyici, bağımlılık yaratan ve özenli aksiyon RPG destanının dördüncü bölümüne dal! İnsanlığın son umudu olarak krallığını kurtarman gerek!

 5. HellFire: The Summoning

  HellFire: The Summoning

  HellFire kart topladığın bir epik fantezi oyunu: alev topları fırlat ve mistik yaratıklardan oluşan bir ordu kur. Çok sayıda düşmanı yenmek üzere güçlü kartlardan oluşan bir deste oluştur.

Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları

Roblox, her yaştan oyun severin Android’de en çok oynadığı oyunların başında geliyor. Devasa dünyasında yüzlerce oyun seçeneği sunuyor. Roblox’taki en iyi oyunların yanı sıra Roblox benzeri oyunların yer aldığı bir liste hazırladık. Listemizi keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları

Eşleştirme oyunlarını seviyor ama daha klasik oyunlar mı arıyorsun? O zaman klasik masa oyunu Mahjong tam senlik. Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları senin için listeledik. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en iyi Android oyunları görmek için okumaya devam et.…