En İyi Müzik Uygulamaları

Android cihazını kapsamlı bir müzik çalara dönüştürerek şarkıların tadını kaliteli şekilde çıkarmak için bu listeye bir göz at!

Senin için muhteşem müzik uygulamaları bulduk. Bu uygulamarla her an istediğin şarkıyı bulabilecek, aklından geçeni dinleyebileceksin. Bazıları dilinin ucundaki şarkılar için, bazıları da keşfedilmeyi bekleyenler için.

 1. TTNET Müzik

  TTNET Müzik

  TTNET Müzik  ile her yerde müzik dinle! TTNET Müzik uygulaması ile ücretsiz giriş yap; Günlük ücretsiz 30 şarkı dinle, Radyo menüsünden istediğin “Türe göre” ya da “Moda göre”  seçim yaparak listelenmiş şarkıları sınırsız ve ücretsiz dinle!

 2. Shazam

  Shazam

  Shazam ile adı dilinin ucunda olan şarkı hakkında en detaylı bilgileri saniyeler içinde öğren! Videosunu izle, sanatçı ile ilgili bilgiler al, konser tarihlerini ve daha bir çok şeyi öğren!

 3. [adsense]
 4. Spotify Music

  Spotify Music

  Spotify ile binlerce müziği dinleyebilirsin. Bunun için ihtiyacın olan sadece internet bağlantısı. En güzeli, tüm şarkılar bedava! Listeni oluştur ve müziğin keyfini çıkar!

 5. Müzik Çalar

  Müzik Çalar

  Olmazsa olmaz bir uygulama! Telefonunda yer alan tüm müzik dosyalarını düzenler ve dinleme zevkini arttırır! Bu uygulama ile her formatta olan müzik dosyalarına ulaşman çok daha kolay!

 6. SoundCloud: müzik & audio

  SoundCloud: müzik & audio

  SoundCloud nerede olursan ol kolayca müzik dinleyip favorilerini paylaşmanı sağlar! Hem de ücretsiz! Tek bir uygulamayla en iyi müziklere ve radyo programlarına erişim sağlayabilir ve herkesle paylaşabilirsin!

TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?
TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?

Sosyal medyada daha fazla insana ulaşmak, kolayca hem TikTok’tan hem de Instagram’dan video paylaşmak ister misin? TikTok’a Instagram ekleme mümkün. Böylelikle iki platformda da kısa videolarını takipçilerinle paylaşabilirsin. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et!…

Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?
Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?

WhatsApp’ı çok severek kullanıyor ama kısa süreliğine ara vermek ve artık mesaj almak istemiyor musun? Bunun için çıkış yapabilirsin. WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır, Web ve masaüstü sürümünde hangi adımları atman gerekiyor hepsi bu rehberde. Detaylar için okumaya devam et! …