Android için en keyifli RPG Oyunları

Bu haftaki derlememiz RPG oyunu hayranları için bir araya getirdiğimiz en iyi ücretsiz uygulamalardan oluşuyor.Ister zindandan zindana koşun, isterseniz muhteşem animasyonlu bölümler boyunca yıkın, dağıtın. Oldukça sade ve hassas kontrole sahip bu oyunlarla tüm kararlar artık sadece sana ait!
 1. Shadow Fight 2

  Shadow Fight 2

  Shadow Fight 2 RPG ve klasik dövüş oyunlarının harika bir kombinasyonu. Karakterini ölümcül silah ve zırhlarla donat ardından gerçekçi dövüş hareketleriyle rakiplerinin üstesinden gel!

 2. Angry Birds Epic

  Angry Birds Epic

  Fenomen oyun Angry Birds’in farklı tarzdaki ilk oyunu. RPG elementleriyle dolu oyun müthiş grafikler ve animasyonlara sahip. Aksiyon dolu oyun sizi kendine bağlayacak.

 3. [adsense]
 4. Dungeon Hunter 4

  Dungeon Hunter 4

  Maceracı ruhunu dizginleyemeyenler için müthiş bir seçim Dungeon Hunter 4. Müthiş bir hazine avına çıkın, üstelik arkadaşlarınızla multiplayer oynama imkanınız bulunuyor.

Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları

Roblox, her yaştan oyun severin Android’de en çok oynadığı oyunların başında geliyor. Devasa dünyasında yüzlerce oyun seçeneği sunuyor. Roblox’taki en iyi oyunların yanı sıra Roblox benzeri oyunların yer aldığı bir liste hazırladık. Listemizi keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları

Eşleştirme oyunlarını seviyor ama daha klasik oyunlar mı arıyorsun? O zaman klasik masa oyunu Mahjong tam senlik. Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları senin için listeledik. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en iyi Android oyunları görmek için okumaya devam et.…