Android için En İyi Ücretsiz Oyunlar

Burada Android için en iyi ücretsiz oyunların bir derlemesi bulunuyor. Hiç para harcamadan bu basit, bağımlılık yaratan oyunlarla eğlenin.

Google Play’de ki binlerce ücretsiz oyunların arasından size en çok indirilenleri ulaştırıyoruz. Bu Android oyunlar derlemesi en çok indirilenlerden oluşmaktadır. Özellikle de ne seçtiğini iyi bilen çocuklar ve gençler tarafından!

 1. Konuşan Kedi Tom Ücretsiz

  Konuşan Kedi Tom Ücretsiz

  My Talking Tom, çocukların konuşan bir kedi olan Tom’un bakımını üstlendiği, şu sıralar çokça indirilen başka bir oyun. Komik konuşan kedinin olduğu ünlü oyunun devamıdır, yapmanız gereken onu büyütmek ve sağlık olduğuna emin olmak. Fiyat: Ücretsiz.

 2. Trivia Crack

  Trivia Crack

  Trivia Crack Bu alanlar sanat, bilim, spor, eğlence, coğrafya ve tarih gibi alanlarda bilgi birikiminizi test etmeye yönelik eğlenceli bir oyundur. Kimin en zeki olduğunu gösterin! Facebook arkadaşlarınıza veya diğer oyunculara genel kültür yarışmasında meydan okuyabilirsiniz. Fiyat: Ücretsiz.

 3. Clash of Clans

  Clash of Clans

  Clash of Clans kabilenizi zafere ulaştırmanız gereken destansı bir savaş stratejisi oyunudur. Kendi şehrinizi kurun, askerlerinizi eğitin ve binlerce çevrimiçi oyuncuya meydan okuyun! Fiyat: Ücretsiz.

 4. Boom Beach

  Boom Beach

  Boom Beach’te amacınız üssünüzü güçlendirmek ve farklı adaların plajlarında karanlık lordu tarafından esir tutulan insanları kurtarmak. Savaş gemilerinizi kullanabilir ve askerlerinizi gemilerle taşıyarak düşmanınızı yenebilir ve bu sayede puan kazanabilirsiniz. Fiyat: Ücretsiz.

İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları
İndirmen gereken en iyi Android simülasyon oyunları

Günlük hayatı eğlenceli görsellerle mobil cihazlara taşıyan oyunları seviyor musun? O zaman en iyi Android simülasyon oyunları tam da senlik! Oyun mekanikleri ve grafikleri ile ilgini çekecek, mobil cihazlarına indirmen gereken en iyi Android oyunları keşfetmek için hemen oku…

Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları
Android için indirmen gereken en iyi Scrabble oyunları

Ailecek veya arkadaşlarınla oynayabileceğin kutu oyunlarının başında gelen kelime türetme oyunu Scrabble’ı bilirsin. Android için en iyi Scrabble oyunlarından birini indirerek bu keyfi mobil cihazlarına taşıyabilirsin. En iyi kelime oyunlarını keşfetmek için okumaya devam et!…

Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları
Android İçin Bilmen Gereken En İyi Masa Oyunları

Masa oyunlarını seviyor ama taşıması zor mu geliyor? Android seni bu dertten kurtarıyor ve en popüler oyunları mobile taşıyor. Her an oynayabileceğin en iyi masa oyunları AndroidListe’de. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en güzel oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla!…