Android için En İyi Ücretsiz Oyunlar

Burada Android için en iyi ücretsiz oyunların bir derlemesi bulunuyor. Hiç para harcamadan bu basit, bağımlılık yaratan oyunlarla eğlenin.

Google Play’de ki binlerce ücretsiz oyunların arasından size en çok indirilenleri ulaştırıyoruz. Bu Android oyunlar derlemesi en çok indirilenlerden oluşmaktadır. Özellikle de ne seçtiğini iyi bilen çocuklar ve gençler tarafından!

 1. Konuşan Kedi Tom Ücretsiz

  Konuşan Kedi Tom Ücretsiz

  My Talking Tom, çocukların konuşan bir kedi olan Tom’un bakımını üstlendiği, şu sıralar çokça indirilen başka bir oyun. Komik konuşan kedinin olduğu ünlü oyunun devamıdır, yapmanız gereken onu büyütmek ve sağlık olduğuna emin olmak. Fiyat: Ücretsiz.

 2. Trivia Crack

  Trivia Crack

  Trivia Crack Bu alanlar sanat, bilim, spor, eğlence, coğrafya ve tarih gibi alanlarda bilgi birikiminizi test etmeye yönelik eğlenceli bir oyundur. Kimin en zeki olduğunu gösterin! Facebook arkadaşlarınıza veya diğer oyunculara genel kültür yarışmasında meydan okuyabilirsiniz. Fiyat: Ücretsiz.

 3. Clash of Clans

  Clash of Clans

  Clash of Clans kabilenizi zafere ulaştırmanız gereken destansı bir savaş stratejisi oyunudur. Kendi şehrinizi kurun, askerlerinizi eğitin ve binlerce çevrimiçi oyuncuya meydan okuyun! Fiyat: Ücretsiz.

 4. Boom Beach

  Boom Beach

  Boom Beach’te amacınız üssünüzü güçlendirmek ve farklı adaların plajlarında karanlık lordu tarafından esir tutulan insanları kurtarmak. Savaş gemilerinizi kullanabilir ve askerlerinizi gemilerle taşıyarak düşmanınızı yenebilir ve bu sayede puan kazanabilirsiniz. Fiyat: Ücretsiz.

Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları
Android’de eğlenebileceğin en iyi VR oyunları

Bir süper kahraman olup gökyüzünde uçmak ister misin? Android telefonun ile bu artık mümkün. Listemizde yer alan en iyi VR oyunları seni sanal bir dünyaya taşıyacak ama gerçekmiş gibi hissedeceksin. Saatlerce eğlenebileceğin en güzel oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi görsel roman oyunları

Şahane görsellere sahip ve hikayesini yönlendirebileceğin oyunlar oynamak ister misin? Cevabın evetse en iyi görsel roman oyunları listemiz tam senlik olabilir. Olay kurgusuyla seni etkileyecek, kararlarına göre gidişatı değiştirebileceğin en iyi Android oyunları keşfetmek iç…

Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi giydirme oyunları

Giyim konusunda zevkine güveniyor musun? Android’de kendi tarzını yansıtabileceğin en iyi giydirme oyunlarını keşfetmek ister misin? O zaman sana harika bir sürprizimiz var. En çok beğenilen Android oyunlardan harika bir liste hazırladık. Listeyi görmek için okumaya devam et!…

Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi gizlilik oyunları

İçinde gizem ve aksiyon taşıyan oyunları seviyor musun? O halde en iyi gizlilik oyunları listemiz tam senlik olabilir. Verilen görevleri büyük gizlilikle yerine getirmen gereken farklı türdeki bu oyunlara bayılacaksın. En iyi Android oyunları keşfetmek için okumaya devam et! …