Android için En İyi Ücretsiz Oyunlar

Burada Android için en iyi ücretsiz oyunların bir derlemesi bulunuyor. Hiç para harcamadan bu basit, bağımlılık yaratan oyunlarla eğlenin.

Google Play’de ki binlerce ücretsiz oyunların arasından size en çok indirilenleri ulaştırıyoruz. Bu Android oyunlar derlemesi en çok indirilenlerden oluşmaktadır. Özellikle de ne seçtiğini iyi bilen çocuklar ve gençler tarafından!

 1. Konuşan Kedi Tom Ücretsiz

  Konuşan Kedi Tom Ücretsiz

  My Talking Tom, çocukların konuşan bir kedi olan Tom’un bakımını üstlendiği, şu sıralar çokça indirilen başka bir oyun. Komik konuşan kedinin olduğu ünlü oyunun devamıdır, yapmanız gereken onu büyütmek ve sağlık olduğuna emin olmak. Fiyat: Ücretsiz.

 2. Trivia Crack

  Trivia Crack

  Trivia Crack Bu alanlar sanat, bilim, spor, eğlence, coğrafya ve tarih gibi alanlarda bilgi birikiminizi test etmeye yönelik eğlenceli bir oyundur. Kimin en zeki olduğunu gösterin! Facebook arkadaşlarınıza veya diğer oyunculara genel kültür yarışmasında meydan okuyabilirsiniz. Fiyat: Ücretsiz.

 3. Clash of Clans

  Clash of Clans

  Clash of Clans kabilenizi zafere ulaştırmanız gereken destansı bir savaş stratejisi oyunudur. Kendi şehrinizi kurun, askerlerinizi eğitin ve binlerce çevrimiçi oyuncuya meydan okuyun! Fiyat: Ücretsiz.

 4. Boom Beach

  Boom Beach

  Boom Beach’te amacınız üssünüzü güçlendirmek ve farklı adaların plajlarında karanlık lordu tarafından esir tutulan insanları kurtarmak. Savaş gemilerinizi kullanabilir ve askerlerinizi gemilerle taşıyarak düşmanınızı yenebilir ve bu sayede puan kazanabilirsiniz. Fiyat: Ücretsiz.

Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Roblox oyunları

Roblox, her yaştan oyun severin Android’de en çok oynadığı oyunların başında geliyor. Devasa dünyasında yüzlerce oyun seçeneği sunuyor. Roblox’taki en iyi oyunların yanı sıra Roblox benzeri oyunların yer aldığı bir liste hazırladık. Listemizi keşfetmek için okumaya devam et! …

Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları
Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları

Eşleştirme oyunlarını seviyor ama daha klasik oyunlar mı arıyorsun? O zaman klasik masa oyunu Mahjong tam senlik. Android’de oynaman gereken en iyi Mahjong oyunları senin için listeledik. Keyifli zaman geçirmeni sağlayacak en iyi Android oyunları görmek için okumaya devam et.…