Android’de canlı TV izlemek için en iyi ücretsiz IPTV uygulaması

en-iyi-ücretsiz-iptv-uygulaması

Hareket halindeyken veya Android cihazlarından sevdiğin dizileri ve şovları izlemek ister misin? Tam bir televizyon tutkunuysan en iyi ücretsiz IPTV uygulaması listemizi çok beğeneceksin. En iyi Android uygulamalardan hazırladığımız listemizi keşfetmek için okumaya devam et!

Ücretsiz IPTV uygulamaları

İnternet pek çok şeyi olduğu gibi televizyon izleme alışkanlıklarını da değiştiriyor. Kablosuz ağlar veya mobil veri sayesinde her yerde televizyon izlemek artık mümkün. Özellikle IPTV uygulamaları televizyon tutkunları için vazgeçilmez araçlar.

Genel itibarıyla aslında IPTV uygulamaları birer oynatıcı. Çalışabilmeleri için televizyon listelerinin yer aldığı M3U dosyasına ihtiyaç duyar. IPTV’nin kendisi ücretsiz olsa bile TV listesi için bir IPTV hizmet sağlayıcısına ihtiyaç duyabilir ve paket satın alman gerekebilir.

En iyi ücretsiz 5 IPTV uygulaması

Android cihazında kullanabileceğin en iyi ücretsiz IPTV uygulamaları için bir liste hazırladık. Listemizdeki uygulamaları AndroidListe’den ücretsiz indirebilirsin. Listemizde neler var kısaca bakalım ardından detayları paylaşalım.

 • Televizo, farklı Android cihazların için ideal.
 • Smart IPTV Xtream Player, minimalist tasarımlı hızlı bir oynatıcı.
 • IPTV Smart Player, kullanışlı özellikler sunan pratik bir uygulama.
 • IPTV Smarter Pro Dev Player, ebeveyn denetimi dahi sunuyor.
 • Tubi TV ile ücretsiz film ve diziler izleyebilirsin.

📱 Kişiselleştirilmiş bir Android deneyimi için en iyi 4K ve QHD duvar kağıdı uygulamaları listemizi de incele.

AndroidListe‘den ücretsiz, oyun, uygulama, tema ve APK indir, Android ile ilgili haberleri takip et. Bu yazıyı beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş onlar da yararlansın!

 1. Televizo - IPTV player

  Televizo – IPTV player

  En iyi IPTV uygulamalarından biri olan Televizo’yu TV Box, telefon, tablet, televizyon gibi farklı Android cihazlarında kolaylıkla kullanabilirsin. Tek yapman gereken kendi M3U kanal listesini eklemen veya URL adresini girmen. Kanallar için EPG, hızlı geçiş, favoriler gibi özelliklerin yanı sıra alt yazı desteği sunar.

 2. Smart IPTV Xtream Player

  Smart IPTV Xtream Player

  Minimalist tasarımıyla Smart IPTV  Xtream Player, en sevdiğin TV kanallarını ve programlarını kesintisiz olarak izlemeni sağlıyor. M3U IPTV listelerini kolayca oynatabilirsin. Chromecast desteği sunar. Ebeveyn kontrolü, çoklu kullanıcı, EPG, favoriler, kategorilere göre kanallar gibi birçok seçenekleri sunar.

 3. IPTV Smart Player

  IPTV Smart Player

  IPTV Smart Player, SD, HD ve 4K kalitesinde sayısız TV kanalını canlı olarak izlemeni sağlayan kullanımı kolay bir IPTV oynatıcı. M3U, M3U8 gibi birçok IPTV liste formatını destekler. Resim içinde resim, içeriği farklı cihaza aktarma, kanal listelerini özelleştirme, favoriler gibi birçok özellik sunar.

 4. IPTV Smarter Pro Dev Player

  IPTV Smarter Pro Dev Player

  IPTV Smarter Pro Dev Player, HD kalitesinde sayısız TV kanalına tek elden ulaşmanı sağlayan bir IPTV player. Birçok Android cihazla uyumlu çalışır. Uygulama, m3u listeleri, Chromecast, çoklu hesap, ebeveyn kontrolü, EPG, gelişmiş arama sistemi, VPN hizmeti gibi birçok özellik sunar.

 5. Tubi TV - Free TV & Movies

  Tubi TV – Free TV & Movies

  Tubi, diğer uygulamaların aksine binlerce seç-izle film, dizi ve şov içeren bir IPTV uygulaması. Yeni çıkan film ve dizileri, hemen yayımlamasa da dünya çapında ilgi uyandıran yapımları kolayca bulup izleyebilirsin. Ünlü Hollywood filmlerini, sinemanın efsanelerini ücretsiz izleyebilirsin.

Instagram arama önerileri nasıl temizlenir?
Instagram arama önerileri nasıl temizlenir?

Instagram platformu kullandıkça tercihlerin, neleri beğenip beğenmediğin nasıl zaman geçirdiğin ile ilgili kişisel verilerini toplar. Bu veriler doğrultusunda önerilerde bulunur. Instagram arama önerilerini silmene imkan tanır. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et…

Telegram sesli mesaj indirme nasıl yapılır?
Telegram sesli mesaj indirme nasıl yapılır?

Sohbetlerin sırasında aldığın sesli mesajları cihazına kaydetmek veya arkadaşlarınla yeniden paylaşmak mı istiyorsun? Telegram sesli mesaj indirme özelliğine sahip. Atacağın birkaç basit adımla kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için rehberimizi okumaya devam et!…

Instagram iletişim butonu ekleme nasıl yapılır?
Instagram iletişim butonu ekleme nasıl yapılır?

İnsanların işletme hesabın üzerinden sana daha kolay ulaşılmasını istiyorsan Instagram iletişim butonu ekleme özelliğini deneyebilirsin. Bu sayede potansiyel müşterilerinle hızlı bir şekilde iletişime geçebilir hatta satışlarını artırabilirsin. Detaylar için okumaya devam et!…