Telegram oturum açma geçmişi nasıl kontrol edilir?

telegram-oturum-açma-geçmişi

Hesabına birilerinin girip sohbetlerini okumuş olabileceği dair şüphelerin mi var? Şüpheni gidermek için Telegram oturum açma geçmişini kontrol edebilirsin. Bu sayede hesabına yabancı biri girmiş mi kolaylıkla öğrenebilirsin. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et!

Telegram oturum açma geçmişi

Günümüzde birçok insan telefon etmek yerine mesajlaşmayı tercih ediyor. Bu yüzden mesajlaşma uygulamaları oldukça popüler ve bu uygulamalara farklı platformlardan ve cihazlardan ulaşmak mümkün.

Telegram da kullanıcı deneyimini geliştirmek adına çoklu platform ve cihaz desteği sunuyor. Hesabına uygulama, web veya masaüstü sürümünden ulaşabilirsin. Farklı platformlarda uygulamayı kullanıyorsan hesabına erişim daha kolay olabilir.

Sohbetlerinin başkaları tarafından okunduğuna dair bir hisse kapıldıysan bunu gidermenin yolu yine Telegram’dan geçiyor. Çünkü uygulama, oturum açılan cihazları, tarihini ve yaklaşık konumunu saklıyor. Oturum açma geçmişinden bu verilere ulaşman mümkün. Açık oturumları görüntüleyebilir ve sonlandırabilirsin.

Telegram oturum açma geçmişine nasıl bakılır?

Uygulama güvenliğini sağlamak adına oturum açma esnasında hesap açılan cihazı bağlamanı ister. Bunu QR kodu ile kolayca yapabildiğini zaten biliyorsun. Şimdi oturum açma geçmişine nasıl bakacağına gelelim.

  • Telegram’ı telefonundan aç. Sol üst köşedeki üç çizgili menüye tıkla.

telegram-oturum-açma-geçmişi

  • Açılan pencereden Ayarlara gir.

telegram-oturum-açma-geçmişi

  • Cihazlar seçeneğine dokun.

telegram-oturum-açma-geçmişi

  • Telegram’a bağlandığın ve oturum açtığın cihazlar listelenecek. Sana ait olmadığını düşündüğün bir cihaz varsa hemen oturumu sonlandır. Bunun için şüphe duyduğun cihaza dokun.

telegram-oturum-açma-geçmişi

  • Açılan menüden oturumu sonlandır düğmesine tıkla.

telegram-oturum-açma-geçmişi

Bu şekilde bir nebze olsun farklı cihazlardan Telegram hesabına giriş yapılmış mı öğrenebilir, varsa bilmediğin cihaz kolaylıkla oturumu kapatarak çıkış yapılmasını sağlayabilirsin. Çıkış yapılan cihazdan tekrar oturum açılmak istendiğinde telefonun ile QR kodunun okutulması gerekecek.

👨‍⚖️ Telegram kişi şikayet etme nasıl yapılır yazımızı okuyarak süreç hakkında bilgi alabilirsin.

APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. Telegram

    Telegram

    Telegram kullanımı kolay, gizliliğini ve kullanıcı verilerini koruyan bir anlık mesajlaşma uygulaması. Sesli ve görüntülü arama yapabilir, kanal kurabilir, 200.000 kişilik gruplar oluşturabilir, 2 GB’a kadar dosya paylaşabilir, çoklu fotoğraf gönderebilir ve canlı yayın yapabilirsin.

Küçük işletmeler için en iyi 5 e-fatura uygulaması
Küçük işletmeler için en iyi 5 e-fatura uygulaması

Serbest çalışan biriysen veya küçük bir işletmen varsa fatura kesmen gerektiğinde Android yanı başında. En iyi 5 e-fatura uygulamasını senin için listeledik. Bu uygulamalarla kağıt israf etmeden fatura kesebilir ve müşterilerine gönderebilirsin. Detaylar için okumaya devam et…

Telegram oturum açma geçmişi nasıl kontrol edilir?
Telegram oturum açma geçmişi nasıl kontrol edilir?

Hesabına birilerinin girip sohbetlerini okumuş olabileceği dair şüphelerin mi var? Şüpheni gidermek için Telegram oturum açma geçmişini kontrol edebilirsin. Bu sayede hesabına yabancı biri girmiş mi kolaylıkla öğrenebilirsin. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Kaliteli uyku için en iyi 5 uyku takip uygulaması
Kaliteli uyku için en iyi 5 uyku takip uygulaması

Geceleri daha sağlıklı uyumak, daha kaliteli bir uyku çekmek ister misin? Daha iyi dinlenmeni ve uykunu tam almanı sağlayacak en iyi 5 uyku takip uygulamasını senin için listeledik. Bu uygulamalar ile uykunu izleyebilir ve düzenleyebilirsin. Ayrıntılar için okumaya devam et! …