Android’de Telegram Premium nasıl iptal edilir?

telegram-premium-nasıl-iptal-edilir

Daha fazla özellik edinmek için Telegram Premium’a abone oldun ancak artık bırakmak mı istiyorsun? Telegram Premium nasıl iptal edilir bilmiyorsan sana pratik bir rehber hazırladık. Adım adım nasıl yapacağını öğrenebilirsin. Bunun için tek yapman gereken okumaya devam etmek!

Telegram Premium üyeliği

Popüler mesajlaşma uygulaması Telegram, 19 Haziran 2022’de ücretsiz sürümüne ek olarak Premium özelliğini duyurdu. Premium abonelerine daha fazla özellik sunmaya başladı. Bunlar arasında 4 GB’a kadar dosya yükleyip paylaşabilme, gelişmiş sohbet yönetimi, özel çıkartmalar sayılabilir.

🛩️ Daha fazla bilgi almak için Telegram Premium nedir, nasıl kullanılır yazımızı okuyabilirsin.

Telegram, uygulamanın gelişimine sadece reklam verenlerin değil, kullanıcıların da katkı sunmasını hedefliyor. Ancak bazı kullanıcılar için aylık veya yıllık abonelik ücretleri fazla gelebilir veya başka nedenlerden dolayı üyeliğini sonlandırmak isteyebilir.

Telegram Premium nasıl iptal edilebilir?

Daha fazla özellikten yararlanmak amacıyla Telegram Premium’a abone olmuş olabilirsin. Ancak zamanla fikirlerin değişmiş olabilir. Aboneliği başlatmak kadar bitirmek de kolay. Telegram Premium üyeliğini iptal ettirmek için aşağıdaki adımları izlemen yeterli.

1. Telefonundan Google Play Store uygulamasını aç.

telegram-premium-nasıl-iptal-edilir

2. Sağ üst köşedeki Profil resmine dokun.

telegram-premium-nasıl-iptal-edilir

3. Ödemeler ve Abonelikler seçeneğine gir.

telegram-premium-nasıl-iptal-edilir

4. Abonelikler seçeneğine tıkla.

telegram-premium-nasıl-iptal-edilir

5. Mevcut abonelikler listesinden Telegram’ı seç.

6. Aboneliği İptal Et düğmesine dokun.

7. Abonelik iptaliyle ilgili nedenlerden birini seç ve Devam Et düğmesine bas.

8. Aboneliğini sonlandırmak için Aboneliği İptal Et düğmesine dokun.

Telegram Premium aboneliğin iptal edildiğine dair bir bildirim alacaksın. Artık Premium özelliklerinden yararlanamayacak ve uygulamayı normal şekilde ücretsiz versiyonunu kullanmaya devam edeceksin.

🔗 Mesajlarına tıklanabilir bağlantılar eklemek istersen Telegram hyperlink (köprü) mesajlara nasıl eklenir yazımızı okuyabilirsin.

APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. Telegram

    Telegram

    Telegram kullanımı kolay, gizliliğini ve kullanıcı verilerini koruyan bir anlık mesajlaşma uygulaması. Sesli ve görüntülü arama yapabilir, kanal kurabilir, 200.000 kişilik gruplar oluşturabilir, 2 GB’a kadar dosya paylaşabilir, çoklu fotoğraf gönderebilir ve canlı yayın yapabilirsin.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…