Android’de Telegram Premium nasıl iptal edilir?

telegram-premium-nasıl-iptal-edilir

Daha fazla özellik edinmek için Telegram Premium’a abone oldun ancak artık bırakmak mı istiyorsun? Telegram Premium nasıl iptal edilir bilmiyorsan sana pratik bir rehber hazırladık. Adım adım nasıl yapacağını öğrenebilirsin. Bunun için tek yapman gereken okumaya devam etmek!

Telegram Premium üyeliği

Popüler mesajlaşma uygulaması Telegram, 19 Haziran 2022’de ücretsiz sürümüne ek olarak Premium özelliğini duyurdu. Premium abonelerine daha fazla özellik sunmaya başladı. Bunlar arasında 4 GB’a kadar dosya yükleyip paylaşabilme, gelişmiş sohbet yönetimi, özel çıkartmalar sayılabilir.

🛩️ Daha fazla bilgi almak için Telegram Premium nedir, nasıl kullanılır yazımızı okuyabilirsin.

Telegram, uygulamanın gelişimine sadece reklam verenlerin değil, kullanıcıların da katkı sunmasını hedefliyor. Ancak bazı kullanıcılar için aylık veya yıllık abonelik ücretleri fazla gelebilir veya başka nedenlerden dolayı üyeliğini sonlandırmak isteyebilir.

Telegram Premium nasıl iptal edilebilir?

Daha fazla özellikten yararlanmak amacıyla Telegram Premium’a abone olmuş olabilirsin. Ancak zamanla fikirlerin değişmiş olabilir. Aboneliği başlatmak kadar bitirmek de kolay. Telegram Premium üyeliğini iptal ettirmek için aşağıdaki adımları izlemen yeterli.

1. Telefonundan Google Play Store uygulamasını aç.

telegram-premium-nasıl-iptal-edilir

2. Sağ üst köşedeki Profil resmine dokun.

telegram-premium-nasıl-iptal-edilir

3. Ödemeler ve Abonelikler seçeneğine gir.

telegram-premium-nasıl-iptal-edilir

4. Abonelikler seçeneğine tıkla.

telegram-premium-nasıl-iptal-edilir

5. Mevcut abonelikler listesinden Telegram’ı seç.

6. Aboneliği İptal Et düğmesine dokun.

7. Abonelik iptaliyle ilgili nedenlerden birini seç ve Devam Et düğmesine bas.

8. Aboneliğini sonlandırmak için Aboneliği İptal Et düğmesine dokun.

Telegram Premium aboneliğin iptal edildiğine dair bir bildirim alacaksın. Artık Premium özelliklerinden yararlanamayacak ve uygulamayı normal şekilde ücretsiz versiyonunu kullanmaya devam edeceksin.

🔗 Mesajlarına tıklanabilir bağlantılar eklemek istersen Telegram hyperlink (köprü) mesajlara nasıl eklenir yazımızı okuyabilirsin.

APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. Telegram

    Telegram

    Telegram kullanımı kolay, gizliliğini ve kullanıcı verilerini koruyan bir anlık mesajlaşma uygulaması. Sesli ve görüntülü arama yapabilir, kanal kurabilir, 200.000 kişilik gruplar oluşturabilir, 2 GB’a kadar dosya paylaşabilir, çoklu fotoğraf gönderebilir ve canlı yayın yapabilirsin.

TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?
TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?

Sosyal medyada daha fazla insana ulaşmak, kolayca hem TikTok’tan hem de Instagram’dan video paylaşmak ister misin? TikTok’a Instagram ekleme mümkün. Böylelikle iki platformda da kısa videolarını takipçilerinle paylaşabilirsin. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et!…

Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?
Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?

WhatsApp’ı çok severek kullanıyor ama kısa süreliğine ara vermek ve artık mesaj almak istemiyor musun? Bunun için çıkış yapabilirsin. WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır, Web ve masaüstü sürümünde hangi adımları atman gerekiyor hepsi bu rehberde. Detaylar için okumaya devam et! …