Android’de Telegram’dan video nasıl indirilir?

telegramdan-video-nasıl-indirilir

Yüksek kaliteli videolar dahil olmak üzere büyük boyutlu dosyaları paylaşmak için birçok kişi Telegram’ı kullanıyor. Telegram’dan video nasıl indirilir bilmiyorsan bu rehberdeki basit adımları uygulayarak sen de kolayca yapabilirsin. Detayları keşfetmek için okumaya devam et!

Telegram’dan video indirme

Popüler mesajlaşma uygulaması Telegram, sunduğu bir dizi özellik ile rakiplerinin önüne geçiyor. Bunlardan biri de 2 GB’a kadar olan büyük boyutlu dosyaların paylaşılmasına imkan tanıması. Bulut desteği sayesinde büyük boyutlu videolarını doğrudan Telegram üzerinden paylaşabilirsin.

Günümüzün telefonları 4K kalitesinden video çekebiliyor. Ancak 4K ile çekilen videoların boyutları da büyük oluyor. Bu tür videoları paylaşmak için dosya paylaşımı yapabilen uygulamalarına ihtiyaç duyabilirsin.

Telegram, 2GB kadar olan videolarda kalite kaybı olmadan paylaşmaya imkan tanıyor. Paylaşılan bu büyüklükteki videoları kendi cihazına kolayca indirebilir ve dilediğin an galerinden açıp izleyebilirsin.

🐉 2 GB’tan daha büyük dosya paylaşmak istiyorsan Telegram Premium nedir yazımıza göz atabilirsin.

Telegram’dan nasıl video indirilir?

Kanallarda, gruplarda veya bireysel sohbetlerinde paylaşılan videoları nasıl indireceğine kısaca değinelim. Telegram’dan video indirmek için şu adımları izle:

1. Uygulamayı aç ve video indirmek istediğin sohbetine gir.

2. Sohbetinde indirmek istediğin videoyu bul ve videonun üstündeki 3 noktaya dokun.

telegramdan-video-nasıl-indirilir

3. Açılan menü de iki seçeneğin var:

  • Galeriye Kaydet düğmesine dokuman durumunda video indirilir ve galerine kaydedilir. Galerine girerek videoyu bulup izleyebilirsin.
  • İndirilenlere Kaydet düğmesine dokunman durumunda video, İndirilenler klasörüne kaydedilir. Daha sonra izlemek istediğinde videoyu bu klasörde bulabilirsin.

telegramdan-video-nasıl-indirilir

🗑️ Rehberine bahar temizliği yapmak istiyorsan Telegram’da kişiler nasıl silinir yazımızı şimdi oku.

Güvenilir APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. Telegram

    Telegram

    Telegram kullanımı kolay, gizliliğini ve kullanıcı verilerini koruyan bir anlık mesajlaşma uygulaması. Sesli ve görüntülü arama yapabilir, kanal kurabilir, 200.000 kişilik gruplar oluşturabilir, 2 GB’a kadar dosya paylaşabilir, çoklu fotoğraf gönderebilir ve canlı yayın yapabilirsin.

Küçük işletmeler için en iyi 5 e-fatura uygulaması
Küçük işletmeler için en iyi 5 e-fatura uygulaması

Serbest çalışan biriysen veya küçük bir işletmen varsa fatura kesmen gerektiğinde Android yanı başında. En iyi 5 e-fatura uygulamasını senin için listeledik. Bu uygulamalarla kağıt israf etmeden fatura kesebilir ve müşterilerine gönderebilirsin. Detaylar için okumaya devam et…

Telegram oturum açma geçmişi nasıl kontrol edilir?
Telegram oturum açma geçmişi nasıl kontrol edilir?

Hesabına birilerinin girip sohbetlerini okumuş olabileceği dair şüphelerin mi var? Şüpheni gidermek için Telegram oturum açma geçmişini kontrol edebilirsin. Bu sayede hesabına yabancı biri girmiş mi kolaylıkla öğrenebilirsin. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Kaliteli uyku için en iyi 5 uyku takip uygulaması
Kaliteli uyku için en iyi 5 uyku takip uygulaması

Geceleri daha sağlıklı uyumak, daha kaliteli bir uyku çekmek ister misin? Daha iyi dinlenmeni ve uykunu tam almanı sağlayacak en iyi 5 uyku takip uygulamasını senin için listeledik. Bu uygulamalar ile uykunu izleyebilir ve düzenleyebilirsin. Ayrıntılar için okumaya devam et! …