Android’de Telegram’dan video nasıl indirilir?

telegramdan-video-nasıl-indirilir

Yüksek kaliteli videolar dahil olmak üzere büyük boyutlu dosyaları paylaşmak için birçok kişi Telegram’ı kullanıyor. Telegram’dan video nasıl indirilir bilmiyorsan bu rehberdeki basit adımları uygulayarak sen de kolayca yapabilirsin. Detayları keşfetmek için okumaya devam et!

Telegram’dan video indirme

Popüler mesajlaşma uygulaması Telegram, sunduğu bir dizi özellik ile rakiplerinin önüne geçiyor. Bunlardan biri de 2 GB’a kadar olan büyük boyutlu dosyaların paylaşılmasına imkan tanıması. Bulut desteği sayesinde büyük boyutlu videolarını doğrudan Telegram üzerinden paylaşabilirsin.

Günümüzün telefonları 4K kalitesinden video çekebiliyor. Ancak 4K ile çekilen videoların boyutları da büyük oluyor. Bu tür videoları paylaşmak için dosya paylaşımı yapabilen uygulamalarına ihtiyaç duyabilirsin.

Telegram, 2GB kadar olan videolarda kalite kaybı olmadan paylaşmaya imkan tanıyor. Paylaşılan bu büyüklükteki videoları kendi cihazına kolayca indirebilir ve dilediğin an galerinden açıp izleyebilirsin.

🐉 2 GB’tan daha büyük dosya paylaşmak istiyorsan Telegram Premium nedir yazımıza göz atabilirsin.

Telegram’dan nasıl video indirilir?

Kanallarda, gruplarda veya bireysel sohbetlerinde paylaşılan videoları nasıl indireceğine kısaca değinelim. Telegram’dan video indirmek için şu adımları izle:

1. Uygulamayı aç ve video indirmek istediğin sohbetine gir.

2. Sohbetinde indirmek istediğin videoyu bul ve videonun üstündeki 3 noktaya dokun.

telegramdan-video-nasıl-indirilir

3. Açılan menü de iki seçeneğin var:

  • Galeriye Kaydet düğmesine dokuman durumunda video indirilir ve galerine kaydedilir. Galerine girerek videoyu bulup izleyebilirsin.
  • İndirilenlere Kaydet düğmesine dokunman durumunda video, İndirilenler klasörüne kaydedilir. Daha sonra izlemek istediğinde videoyu bu klasörde bulabilirsin.

telegramdan-video-nasıl-indirilir

🗑️ Rehberine bahar temizliği yapmak istiyorsan Telegram’da kişiler nasıl silinir yazımızı şimdi oku.

Güvenilir APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. Telegram

    Telegram

    Telegram kullanımı kolay, gizliliğini ve kullanıcı verilerini koruyan bir anlık mesajlaşma uygulaması. Sesli ve görüntülü arama yapabilir, kanal kurabilir, 200.000 kişilik gruplar oluşturabilir, 2 GB’a kadar dosya paylaşabilir, çoklu fotoğraf gönderebilir ve canlı yayın yapabilirsin.

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…