Android’de Verimliliğini Artıracak En İyi Ofis Uygulamaları

en-iyi-ofis-uygulamaları

Ofis belgelerine her an ulaşmak, okumak hatta onları düzenlemek mi istiyorsun? Mobil cihazlarınla bunu kolaylıkla yapabilirsin. En iyi ofis uygulamaları ile verimliliğini artırabilir, dokümanlarını her yere taşıyabilirsin. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku!

Verimlilik İçin En İyi Ofis Uygulamaları

Dijitalleşen dünyada artık her şey bilgisayarlarda ve bulut sunucularda. İşten sonra çalışmak istediğinde klasörleri evine götürmek yerine dokümanlarına tablet veya cep telefonundan erişebilirsin. Hareket halindeyken belgelerini inceleyebilir ve düzenleyebilirsin.

Ofis programları da çağa ayak uydurarak mobilleşti. Mobil cihazlarda kullanılabilen birçok ofis programı bulunuyor. Android cihazlarında kullanabileceğin en iyi mobil ofis uygulamalarını bugün AndroidListe’de paylaşıyoruz.

En İyi Ofis Uygulamaları Listesi

Her ne kadar bir bilgisayarın sunduğu konforu sunmasa da acil durumlar için ofis uygulamaları can kurtarıcı olabilir. Amaç ofis belgelerini görüntülemekse çok daha başarılı sonuçlar veriyor. Listemize kısaca bakalım.

Bilgisayardan aşina olduğun Microsoft Office ile başlıyoruz. Google Drive ile birçok servise ulaşabilirsin. WPS, hızlı bir ofis uygulaması. Tüm Belge Okuyucu adının hakkını veren bir uygulama. OfficeSuite tercih edebileceğin bir diğer uygulama.

En iyi ofis uygulamaları listemizle ilgili detaylara aşağıdan ulaşabilirsin. En iyi kitap okuma uygulamaları listemizi incele, boş zamanlarını değerlendir.

APK indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaşmayı unutma!

 1. Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint...

  Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint…

  Microsoft Office ile bildiğin Word, Excel ve PowerPoint uygulamaları bir arada. Artık hareket halindeyken ihtiyaç duyabileceğin ofis uygulamalarını telefonundan veya tabletinden kullanabilirsin. Yazı yazabilir, tablo ve sunumlar hazırlayabilir, bulut desteğinden yararlanabilirsin.

 2. Google Drive

  Google Drive

  Bir bulut hizmeti olan Google Drive, dosyalarını tek bir yerde depolayabilmenin yanı sıra Google’ın metin ve tablo düzenleme araçları olan Google Dokümanlar, Tablolar gibi servislere erişmeni de sağlıyor. Dosyalarını düzenleyebilir, paylaşabilir ve İnternet olan her yerden erişebilirsin.

 3. WPS Office + PDF

  WPS Office + PDF

  WPS Office, ofis dokümanlarını görüntülemenin yanı sıra mobil cihazlarında PDF okuyucu da olarak kullanabileceğin bir uygulama. Özellik doc, docx, txt, xls, xlsx, ppt uzantılı dosyaları destekler ve bunları bulutta saklar. Hazır şablonları kullanabilir, sunumlar hazırlayabilir ve e-tablolar oluşturabilirsin.

 4. Tüm Belge Okuyucu: Dosyalar Okuyucu

  Tüm Belge Okuyucu: Dosyalar Okuyucu

  Tüm Belge Okuyucu, PDF dahil olmak üzere DOCX, PPT, XLS, TXT gibi günümüzün popüler dosya biçimlerini destekler ve bunları görüntülemeni sağlar. Uygulamayı çevrim dışı da kullanabilirsin. Hareket halindeyken dokümanlarına hızlıca göz atabilirsin.

 5. OfficeSuite : Free Office + PDF Editor

  OfficeSuite : Free Office + PDF Editor

  OfficeSuite ile Android’inde Word, Excel veya PowerPoint dosyaları oluşturup düzenleyebilirsin. Dokümanlarını PDF’ye çevirebilir, dijital imza atabilir ve çeşitli düzenlemeleri yapabilirsin. Diğer ofis yazılımları ile de uyumlu çalışır ve kolaylıkla birçok formatı açabilir.

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?
WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması hesabını daha güvende tutmak ve daha kolay bağlanabilmen için yeni alternatif yöntemler deniyor. WhatsApp doğrulama kodu artık e-posta ile de alınabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…