En İyi Alışveriş Uygulamaları ile Zamandan ve Paradan Tasarruf Et!

-en-iyi-alışveriş-uygulamaları

Alışveriş yapmayı seviyor ama çok vaktin yok mu ya da çarşıda, pazarda, markette gezmeyi sevmiyor musun? En iyi alışveriş uygulamaları ile tüm bu dertlerinden kurtul ve istediğin her şey bir tıkla kapına gelsin. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla!

En İyi Alışveriş Uygulamaları ile Her Şey Kapında

İnternetin yaygınlaşması, pandemi süreci derken online mağazalar giderek daha da popüler hale geldi. İlk başlarda elektronik eşyalar ve çeşitli ev araçları satılırken günümüzde internetten satılmayan bir şey neredeyse yok gibi.

Market ve pazar alışverişini dahi yapabilir, siparişlerini dilediğin yerden satın alabilirsin. Alışveriş siteleri aynı zamanda mobil dünyaya da açılmış durumda. Bu da internetten alışverişi daha kolay hale getiriyor. Çünkü akıllı telefon kullanmayan bulmak neredeyse imkansız.

En İyi Alışveriş Uygulamaları AndroidListe’de

Bugün, pek çok kullanıcı tarafından kullanılan sektöre yön veren en iyi alışveriş uygulamalarını AndroidListe’de senin için bir araya getirdik. Farklı özelliklere sahip bu uygulamalara yakından bakalım.

Türkiye’nin ilk online alışveriş mağazası Hepsiburada ile başlıyoruz. Market alışverişini kolaylaştıran Getir listemizde. Trendyol, kıyafetle başladı ama artık her türlü ürünü satıyor. İkinci el eşya alıp satmak için Letgo ideal. Araba ve ev satın almanı mümkün kılan Sahibinden ise son uygulamamız.

En iyi alışveriş uygulamaları listemizle ilgili detayları aşağıda bulabilirsin. En iyi 5 kilo verme uygulaması ile sonbaharda da fit kal!

AndroidListe‘den tema, oyun, uygulama ve APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Hepsiburada

  Hepsiburada

  Hepsiburada, 25 milyon ürünü ve binlerce satıcıyı bir araya getiren çevrimiçi alışveriş uygulaması. Evinden çıkmadan market alışverişi de dahil olmak üzere yüzlerce kategoride arama yapabilir, kampanyalara göz atabilir, istediğin ürünü satın alabilir ve kargo takibi yapabilirsin.

 2. getir

  getir

  Getir, süpermarkete gitmeden evinin her türlü günlük ihtiyaçlarını karşılayabileceğin bir mobil alışveriş uygulaması. Markete gitmeye vaktin yoksa Getir kuryeleri vasıtasıyla ürünleri ister kapına istersen bulunduğun yere getiriyor. Artık yemek siparişi de verebilirsin.

 3. Trendyol - Hızlı ve Güvenli Alışverişin Yolu

  Trendyol – Hızlı ve Güvenli Alışverişin Yolu

  Çevrimiçi alışveriş uygulaması Trendyol ile yalnızca en moda kıyafet ve aksesuarları takip etmekle kalmaz, ihtiyacın olabilecek farklı kategorilerdeki ürünleri de sipariş verebilirsin. Moda trendlerini takip edebilir, butik mağazaları gezebilir ve indirimlerden yararlanabilirsin.

 4. letgo: El Eşya Alım & Satım

  letgo: El Eşya Alım & Satım

  letgo ile telefondan mobilyaya her türlü ikinci el eşyayı alabilir veya satabilirsin. Kategorilere ayrılmış binlerce eşya arasından istediğini kolayca bulabilir ve satıcısıyla irtibata geçebilirsin. Kullanmadığın eşyalarını satabilir, çevrendeki fırsatları keşfedebilirsin. Artık araba da alıp satabilirsin.

 5. sahibinden.com

  sahibinden.com

  Sahibinden.com binlerce gayrimenkul, araba ve eşya ilanı ile dilediğin sıfır veya ikinci el ürünü kolayca bulmanı sağlıyor. Tek yapman gereken sayısız kategori arasından ürünleri filtreler uygulayarak gözden geçirmek ve güvenli ödeme seçeneği ile beğendiğini satın almak.

TikTok Ses Efektleri ve Autotune Nasıl Eklenir?
TikTok Ses Efektleri ve Autotune Nasıl Eklenir?

Autotune ile hazırlanmış şarkları seviyor musun? Bu tarz şarkılar söyleyerek video klipler hazırlamak ister misin? TikTok ses efektleri ve autotune ile oldukça eğlenceli klipler çekebilirsin. Nasıl yapacağını ve kullanabileceğin Android uygulamaları keşfetmek için hemen oku! …

Android’de Kullanman Gereken En İyi 5 Autotune Uygulaması
Android’de Kullanman Gereken En İyi 5 Autotune Uygulaması

Şarkı söylemekten keyif alıyor musun? Söyleyişin ve ses tonun ile arkadaşlarını şaşırtmak ister misin? Autotune uygulaması kullanarak bunu yapabilirsin. Android cihazlarında kolayca kullanabileceğin en iyi uygulamalar bugün AndroidListe’de. Keşfetmek için hemen okumaya başla!…

Android’de Kullanman Gereken En İyi Makyaj Uygulamaları
Android’de Kullanman Gereken En İyi Makyaj Uygulamaları

Fotoğraf paylaşacaksın, makyaj yapman lazım ama vaktin mi yok? Bunu senin için yapabilecek Android uygulamalar var. Kullanabileceğin en iyi makyaj uygulamaları bugün AndroidListe’de. Her özçekimde, fotoğrafta ışıl ışıl gözükebilir, herkesi şaşırtabilirsin. Nasıl mı, hemen oku…

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …