Minecraft Skin Oluşturma ve İndirme İçin En iyi Uygulamalar

minecraft-skin-oluşturma

Minecraft oynamayı seviyor ama hep aynı şeyleri görmekten sıkıldın mı? Daha kişiselleştirilmiş bir oyun deneyimi için Minecraft skin oluşturma ve indirme uygulamalarını deneyebilirsin. En iyi uygulamalarla karakterlerini özelleştirmek, kendi tarzını yansıtmak için hemen oku!

Minecraft Skin Oluşturma ve İndirme

Minecraft için kaplamalar olmazsa olmazlardan. Blokların içinde daha sana ait bir dünya oluşturabilir, daha karizmatik karakterlere sahip olabilirsin. Bunun için skinlerden yani kaplamalardan yararlanabilir, görünümleri değiştirebilirsin.

Minecraft skin oluşturma adına kullanabileceğin uygulamalar var. Yok ben uğraşmamayım, hazır olsun dersen skin indirebileceğin araçlar mevcut. İşine yarayacak en iyi Android uygulamaları paylaşıyoruz.

Minecraft Skin Oluşturma ve İndirme Uygulamaları

Birbirinden kullanışlı uygulamaları bulabileceğin harika bir liste hazırladık. Pikselli dünyada havanı değiştirecek bu uygulamalara kısaca değinelim, detaylar aşağıda!

Skin Editor For Minecraft basit araçlarla yeni skinler tasarlanmanı sağlıyor. Skin Editor 3D ise bu uygulamanın gelişmiş özelliklere sahip versiyonu. SkinLand ile birçok film ve oyundan kaplamalar bulacaksın. Custom Skin Creator ile birçok özgün öge ile yepyeni bir görünüme kavuşacaksın. Skins for Minecraft PE ile istediğin kadar skin indir.

Minecraft skin oluşturma ve indirme uygulamaları ilgini çektiyse Minecraft benzeri en iyi oyunlar listemize de mutlaka göz at.

AndroidListe‘den tema, oyun, uygulama ve APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Skin Editor for Minecraft

  Skin Editor for Minecraft

  Skin Editor For Minecraft, piksel dünyasının en iyi oyunu Minecraft için yepyeni skinler düzenlemeni sağlayan bir araç. Temel düzenleme araçlarına sahip. Diğer oyunculardan skin çalmana imkan tanır. Katalogdan veya galerinden skin seçebilir ve yeni skinleri oyuna kolayca adapte edebilirsin.

 2. SkinLand

  SkinLand

  SkinLand, Minecraft için sayısız skin indirmene imkan tanıyan, geniş bir arşive sahip bir uygulama. Ünlü film ve oyunlardan kadın ve erkek karakterlere sahip. Sürekli güncellenen kataloğuyla yeni görünümler bulabilirsin. Tek tıklamaya kolay yükleme, arama, ön izleme gibi birçok özelliğe sahip.

 3. Skin Editor 3D for Minecraft

  Skin Editor 3D for Minecraft

  Skin Editor 3D, gelişmiş düzenleme araçlarına sahip bir Minecraft kaplama uygulaması. 20.000’den fazla skin barındırıyor. 64×32 ve 64×64 skinleri destekler. Diğer oyuncuların skinlerini kopyalar. Karakterin tamamını renklendirebilir ve istediğin her yerini özelleştirebilirsin.

 4. Custom Skin Creator For Minecraft

  Custom Skin Creator For Minecraft

  Custom Skin Creator ile sıfırdan başlayarak kendi skinlerini oluşturabilirsin. Karakterin için elbise seçebilir, bu kıyafetleri istediğin gibi düzenleyebilirsin. Yüz, kask, renk, tasarım gibi farklı seçeneklere sahip uygulama, nihai sonucu detaylı bir şekilde ön izleme yapmanı da sağlıyor.

 5. Skins for Minecraft PE

  Skins for Minecraft PE

  Skins for Minecraft PE, biraz tembel işi. Bu uygulamayla hazır yapılmış yüksek kaliteli yeni skinleri kolayca cihazına indirebilir ve oyunlarına adapte edebilirsin. Üç boyutlu olarak skinleri görebilir, beğendikleri cihazına veya oyuna birkaç dokunuşla yükleyebilirsin.

Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları
Android’de Oynaman Gereken En İyi Point-and-Click Oyunları

Müthiş hikayesiyle seni içine çeken oyunları seviyor musun? Bulmaca, macera ve gizem unsurlarını taşıyan Point-and-Click oyunları tam da aradığın olabilir. Bir döneme damga vuran bu oyun türünü yeniden hatırlayalım. En iyi Android oyunları keşfetmek için hemen okumaya başla! …