Snapchat Benzeri En İyi Yüz Filtresi Uygulamaları ile Android’de Eğlen

en-iyi-yüz-filtresi

Öyle sıradan özçekimler paylaşmaktan sıkıldın mı? Snapchat benzeri ama daha eğlenceli filtreler mi arıyorsun? En iyi yüz filtresi uygulamaları ile yeni kareler yakala, herkesi şaşırt! Fotoğraflarına renk katacak en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla!

Snapchat Benzeri En İyi Yüz Filtresi Uygulamaları

Artık klasik özçekimlerin modası geçmiş durumda. Özellikle Snapchat, yüz filtreleri ile özçekimleri bir hayli renklendirmiş ve eğlenceli hale getirmişti. Bu fotoğraflar sosyal ağlarda sıkça paylaşılmıştı.

Bu başarı sonrasında Snapchat alternatifleri yeni özçekim deneyimi sunmak vaadiyle ortaya çıktı. Oldukça iddialı ve komik filtrelere sahip onlarca uygulama yayımlandı. En iyi yüz filtresi uygulamaları arasından 5 tane seçerek bir liste oluşturduk.

En İyi Yüz Filtresi Uygulamaları Listesi

Yüzüne farklı şekiller verebileceğin ve çok eğlenceli animasyonlar ekleyebileceğin, sürprizlerle dolu uygulamalara hazır mısın? Tek yapman gereken filtreyi seçip bir fotoğraf çekmek ve arkadaşlarınla sosyal ağlarında paylaşmak.

Snapchat’in en büyük rakibi ve değişen filtreleriyle Instagram listemizin başında yer alıyor. Camera360, çok yönlü bir kamera ve filtre uygulaması. Yaratıcı araçlar da içeren Snow, tercih edebileceğin bir uygulama. YouCam Fun ile bol bol güleceğin selfieler çekebilirsin. Yüz filtresi zengini B612’den bahsetmezsek olmazdı.

En iyi yüz filtresi uygulaması listemizi aşağıda bulabilirsin. Fotoğrafa özel efekt ekleme imkanı veren en iyi Android uygulamalarını da incele.

AndroidListe‘den tema, oyun, uygulama ve APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Instagram

  Instagram

  Instagram, harika yüz filtreleri sunuyor. Bu filtreleri kullanarak hikayelerinde paylaşım yapabilir veya arkadaşlarına DM olarak atabilirsin. İstersen çektiğin ve düzenlediğin özçekimini cihazına kaydedip daha sonra kullanabilirsin. İstediğin filtreyi seçip kamera düğmesine dokunman yeterli.

 2. Camera360

  Camera360

  Camera360, birçok yüz filtresine, özelleştirme seçeneğine sahip bir kamera ve fotoğraf düzenleme uygulaması. Kendine has özelliklere ve efektlere sahip. Otomatik olarak yüzünü algılıyor ve filtreyi uyguluyor. Sadece fotoğraf çekmekle kalmaz birbirinden eğlenceli videolar oluşturabilirsin.

 3. SNOW - Selfie, Motion sticker

  SNOW – Selfie, Motion sticker

  Snapchat’e oldukça benzeyen Koreli uygulama Snow, AR destekli makyaj ve güzellik filtreleri ile öne çıkıyor. Cilt rengini değiştirebilir, çıkartmalarla dövmeler ekleyebilir, filtreleri kullanarak kendini bir anime karakterine benzetebilirsin. Sevimli karakterlerin yerine geçip videolar da oluşturabilirsin.

 4. YouCam Fun Live Selfie Filters

  YouCam Fun Live Selfie Filters

  YouCam Fun oldukça iddialı bir özçekim kamerası. Birbirinden harika filtreler bulabilirsin. Zengin bir 3D yüz filtresi koleksiyonunu sahip. Yüzünü sevimli bir geyiğe veya güçlü bir aslana dönüştürebilirsin. Fotoğraf ve videolar çekebilir; metin, çıkartma, emoji kullanarak istediğin düzenlemeyi yapabilirsin.

 5. B612 - Selfie with the heart

  B612 – Selfie with the heart

  B612, yüzüne uygulayabileceğin filtrelerden çok daha fazlasını sunuyor. Mimiklerini taklit edebilen gerçek zamanlı emojiler kullanabilirsin. AR ile hazırlanmış nesneler ekleyebilir ve bunları kullanarak eğlenceli videolar hazırlayabilirsin. Yüzünün şeklini veya makyajını değiştirebileceğin yüzlerce seçeneğe sahip.

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…