Kullanabileceğin En İyi 5 Ekran Kaydetme Uygulaması

en-iyi-ekran-kaydetme-uygulaması

Telefonunun ekran görüntüsünü alman gereken durumlar elbette olmuştur. İşte, kullanabileceğin en iyi 5 ekran kaydetme uygulaması yeni listemizde. Pratik çözümler sunan olmazsa olmaz araçlar bugün AndroidListe’de. En iyi ekran kaydedicileri keşfetmek için hemen okumaya başla.

En İyi Ekran Kaydetme Uygulamaları

Dijital dünyayla ilgili neredeyse tüm işlemleri artık telefonlar ve tabletler üzerinden yapabilirsin. Kimi hallerde ekranındaki bazı bilgi, belge veya görüntüleri cihazında da saklaman gerekebilir.

Tabii ki her içeriği cihazına doğrudan indiremezsin. Ekranını kaydetmek pratik bir çözüm olabilir. Ekran görüntüsü alarak bir fotoğrafı kaydetmek, en sevdiğin oyunu nasıl oynadığını arkadaşlarına göstermek veya bir şeyin nasıl yapılacağını anlatmak isteyebilirsin.

Tüm bunlar ve daha fazlası için kullanabileceğin uygulamalar var: ekran kaydediciler. Yine muhteşem bir liste, seni bekliyor.

En İyi 5 Ekran Kaydetme Uygulaması Listesi

En iyi ekran kaydetme uygulamaları arasından 5 tanesini listeledik. Özellikle YouTube gibi platformlarda video paylaşıyorsan bu uygulamalar çok işine yarayacak.

En çok tanınan AZ Screen Recorder ile listemize başlıyoruz. Kullanışlı özellikleriyle Mobizen Ekran Kaydedici hoşuna gidecek. InShot Ekran Kaydedici ile eğitim ve oyun videoları hazırlayabilirsin.

Hızlıca ekran görüntüleri yakalayabileceğin Assistive Touch çok pratik. Ekran Kaydedici beyaz tahta özelliğine de sahip.

En iyi 5 ekran kaydetme uygulaması arasından istediğini aşağıdan indirebilirsin. Android kilit ekranı özelleştirme ile ilgili makalemizi de oku.

AndroidListe‘den tema, oyun, uygulama ve APK indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. AZ Screen Recorder - No Root

  AZ Screen Recorder – No Root

  AZ Screen Recorder ile telefonun ekranında yaptığın tüm işlemleri kaydedebilirsin. Uygulamada kayıt süresi sınırı yok. Videolara filigran eklemiyor. Ekran görüntülerini HD kalitesinde kaydetmene, videoyu düzenlemene ve paylaşmana olanak sağlıyor.

 2. Mobizen Ekran Kaydedici- video kaydedici, capture

  Mobizen Ekran Kaydedici- video kaydedici, capture

  Mobizen, Android ekranını hızlı ve kolay bir şekilde kaydetmeni sağlayan popüler bir uygulama. Ücretsiz ve filigransız kullanım sunuyor. Kolayca erkan görüntüsü yakalayabilir, videolarını kesip düzenleyebilir ve çözünürlüğünü ayarlayabilirsin. 60 FPS ile oyunlarını kaydedebilirsin.

 3. Ekran Kaydedici - video kaydetmek, ekran görüntüsü

  Ekran Kaydedici – video kaydetmek, ekran görüntüsü

  InShot’ın sunduğu Ekran Kaydedici, ücretsiz kullanabileceğin, birçok düzenleme seçeneğine sahip bir araç. Hem dahili hem de harici hafızaya sınırsız bir şekilde kaydedebilirsin. Basit kontroller daha hızlı ekran yakalama imkanı sunuyor. Çıkartmalar, emojiler ekleyerek de videolarını paylaşabilirsin.

 4. Assistive Touch for Android

  Assistive Touch for Android

  Assistive Touch, iOS için geliştirilen bir dizi pratik aracı Android’e taşıyor. Bunlardan bir tanesi de erkan kaydedici. Yüzen menüsü ve sanal tuşlarıyla kolay erişim sağlıyor. Tek dokunuşla ekran görüntüsü almak mümkün. Bellek temizleme, uygulamaları gösterme gibi ek özelliklere sahip.

 5. Screen Recorder

  Screen Recorder

  AppSmartz’ın sunduğu Ekran Kaydedici, kullanabileceğin tüm özellikleri anlaşılır bir menüde topluyo. Hızlı erişim sayesinde hemen kayda başlayabilir, harici hafızaya kaydedebilirsin. Videolarını kendi görüntünü de ekleyebilir, beyaz tahta özelliğiyle öğreticiler hazırlayabilirsin.

Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?
Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?

Daha önce paylaşmış olduğun hikayelere yeniden bakmak mı istiyorsun? Paylaşmış olduğun Instagram eski hikayelere bakma şansın var ancak başkasının eski hikayelerini görmek pek de kolay değil. Bu rehberimizde geçmiş hikayelere nasıl bakacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir?
Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir?

Başka platformlarda paylaşmak ya da Android cihazına kaydetmek için filigran olmadan TikTok’tan video mu indirmek istiyorsun? Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir merak edenler için farklı yöntemlerin yer aldığı bir rehber hazırladık. Detaylar için okumaya devam et! F…