En İyi Yeni Yıl Uygulamaları ile Yılbaşına Keyifle Hazırlan

yeni-yıl-uygulamaları

Salgınlar, depremler derken zorlu bir yılı geride kalıyor. 2021’e daha keyifli girmek istiyorsan işte, en iyi yeni yıl uygulamaları. Evde kalmak zorunda olduğun bu tatil günlerini daha iyi geçirmek, yılbaşına hazırlanmak adına kullanabileceğin en iyi uygulamalar için hemen oku!

En İyi Yeni Yıl Uygulamaları ile Yılbaşı Hazırlıkları

Koronavirüs salgının etkileri hala devam ettiği için bu yılbaşında herkes evinde kalacak. Salgının etkilerini azaltmak amacıyla tüm Türkiye evine kapanacak ve 31 Aralık Perşembe 21.00’den 4 Ocak Pazartesi 05.00’e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak.

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle yapılan kısıtlamalar, bu yılbaşı diğer yıllara göre biraz buruk geçmesine neden olabilir. Ancak yeni yıl uygulamaları sayesinde bir nebze olsun 2021’i daha iyi karşılayabilirsin.

En İyi Yeni Yıl Uygulamaları

2020’ye veda ederken kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik. Bu uygulamalar, yeni yıl hazırlıklarını kolaylaştıracak türden. Listemizde neler var kısaca değinelim.

Yeni yıla girmeye ne kadar kaldığını New Year Countdown uygulaması ile Android ekranından takip edebilirsin. İnsanların evde kalacağı için sevdiklerinden ayrı kalmaması için Zoom, 40 dakika olan ücretsiz görüntülü konuşma süresini 30 Aralık 18.00 ila 2 Ocak 14.00 arası kaldırıyor.

Her türlü market alışverişini hatta yemek siparişlerini Getir ile yapabilirsin. Mükellef bir sofra için Yemek Sepeti ayrıcalıklarından faydalanabilirsin. Sevdiklerini mutlu etmek için N11’den hediyeler alabilirsin.

En iyi deepfake uygulamaları ile yılbaşında eğlenceli videolar çekebilirsin. Yeni yıl uygulamaları ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsin. AndroidListe‘den uygulama indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. New Year 2019 counNew Year countdowntdown

  New Year 2019 counNew Year countdowntdown

  Yeni yıla capcanlı bir duvar kağıdı ile girmeye, ne kadar süre kaldığını öğrenmeye ne dersin? New Year Countdown ekranında yeni yıla kaç gün, saat, dakika, saniye kaldığını gösteren bir tema. Renk seçenekleri, ışıltılar ve havai fişekler ile yeni yıl coşkusunu yaşa!

 2. ZOOM Cloud Meetings

  ZOOM Cloud Meetings

  Toplantı uygulaması Zoom ile 100 kişiye kadar aynı anda 40 dakika boyunca ücretsiz görüntülü konuşma yapabilirsin. Üstelik yeni yılda bu süre sınırı da yok! Ücretli versiyonunda sayıyı 1000 kişiye kadar çıkarabilirsin. Yüksek kaliteli video konferans özelliğine sahip. Evden yeni yıl partini arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

 3. getir

  getir

  Getir, evinin her türlü günlük gereksinimini markete gitmeden alabileceğin mobil alışveriş uygulaması. Türkiye’nin 10 kentinde, 1500 ürünle hizmet veriyor, siparişini kapına teslim ediyor. Yeni yıl hazırlıklarını uygulama üzerinden vereceğin siparişlerinle tamamlayabilirsin.

 4. Yemeksepeti

  Yemeksepeti

  Yemeksepeti sayesinde yeni yılda restorana gitmeden evinde enfes bir sofra hazırlayabilir, en lezzetli yemekleri ailenle birlikte evinde yiyebilirsin. Türkiye’nin 70 ilinde 30 binden fazla restorandan çevrimiçi yemek siparişi verebilir, yemek yapma derdinden kurtulabilirsin.

 5. n11.com

  n11.com

  Yeni yıl için ne alacağına karar veremediysen n11.com ile binlerce mağaza milyonlarca ürün arasından seçim yapabilirsin. Hızlı gönderi ve kolay ödeme seçenekleri sunuyor. Ürün yorumları ile en doğru seçimi yapabilir, hediye tavsiyeleri alabilirsin.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …