En İyi Deepfake Uygulamaları ile Eğlenmeye Başla!

deepfake-uygulamaları

İnternet’in yeni salgınlarından biri de deepfake videoları. Sen de bu akıma katılıp videolar çekebilirsin. Kullanabileceğin en iyi deepfake uygulamaları için yeni bir liste hazırladık. En iyi Android uygulamalardan oluşan bu harika listemizi keşfetmek için hemen okumaya başla!

En İyi Deepfake Uygulamaları ile Komik Kareler Çek

Deepfake teknolojisi videolardaki yüzleri değiştirmeyi mümkün kılıyor. Mobil cihazlarınla da bu tarz videolar çekebilirsin. Üstelik çok da profesyonel olmana gerek yok.

Buradaki asıl amaç eğlenmek, insanları yanıltmak değil. Bu yüzden çok da profesyonel çözümlere ihtiyacını yok. Android’deki deepfake uygulamaları bu konuda bir hayli yetenekli.

Daha önce paylaştığımız deepfake nedir, nasıl yapılır ile ilgi makalemizden detaylı bilgiler bulabilirsin. Bugün ise en iyi Android uygulamalardan beşli bir liste paylaşıyoruz.

En İyi Deepfake Uygulamaları

Birkaç tıklamayla istediğin film karesine dahil olabileceğin bu uygulamalar ile komik videolar çekebilirsin. Karakterin mimik ve jestlerini yüzüne yansıtarak daha gerçekçi videolar elde edebilirsin.

FaceApp, özçekimlerine yeni bir boyut katacak. Morphin ile harika GIF’ler oluşturabilirsin. REFACE ve Face Swap ile yüz değiştirebilirsin. Deep Art Effects ile yapay zekadan faydalanarak efektler uygulayabilirsin.

TikTok’tan video indirmek ister misin? AndroidListe‘den uygulama indir, bu makaleyi sosyal ağlarında paylaş ve Facebook sayfamızı takip etmeyi unutma!

 1. FaceApp

  FaceApp

  Yaşlandırma uygulaması olarak öne çıkan FaceApp, kullandığı deepfake teknolojisi sayesinde daha fazlasını yapıyor. Özçekimlerinde farklı filtreler uygulayarak saç şeklini ve rengini, cinsiyeti, göz rengini ve yaşı değiştirebilir, dövme ekleyebilir, videolar çekebilirsin.

 2. Morphin – CGI GIF Studio

  Morphin – CGI GIF Studio

  Morphin, 3D teknolojisinden yararlanarak kendi GIF’lerini oluşturmanı sağlıyor. GIF’de yer alan ana karakterin yerine kendi yüzünü kullanabilirsin. Uygulamanın yapay zekası, deepfake videosuna benzer sonuçlar elde etmeni sağlıyor.

 3. REFACE: face swap videos

  REFACE: face swap videos

  Deepfake teknolojisi kullanan REFACE, unutulmaz film sahnelerinde, viral olmuş mem ve GIF’lerde kendi yüzünü kullanabileceğin bir yüz değiştirme uygulaması. Uygulama sayesinde eğlenceli klipler çekebilir ve arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

 4. Face Swap - Photo Face Swap

  Face Swap – Photo Face Swap

  Deepfake kullanan bir başka uygulama da kullanımı kolay olan Face Swap. Uygulama iki fotoğraf karesindeki yüzleri oldukça gerçekçi bir şekilde değiştirmene yarıyor. Hatta öyle ki yüz bombası efekti ile birçok kişinin yüzün aynı yapabilirsin.

 5. Deep Art Effects - AI Photo Filter & Art Filter

  Deep Art Effects – AI Photo Filter & Art Filter

  Deep Art Effect, videolardan ziyade fotoğraflarda daha başarılı sonuçlar elde eden bir deepfake uygulaması. Fotoğraflarına uygulayacağın AI destekli efektler sayesinde sanatsal kareler elde edebilirsin. Öyle ki Van Gogh veya Picasso’nun elinden çıkmış resimlere sahip olabilirsin.

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…