En İyi Cep Telefonu Takip Uygulamaları ile Numaraya Göre İzleme Yap

en-iyi-cep-telefonu-takip-uygulamaları

Çocuklarının, sevdiklerinin ya da arkadaşlarının nerede olduklarını merak mı ediyorsun? Numaraya göre izleme yapabilen cep telefonu takip uygulamaları ile bu merakını giderebilirsin. Bu uygulamalar konum bilgilerinin dışında ek özellikler de sunuyor. Keşfetmek için hemen oku!

Cep Telefonu Takip Uygulamaları ile Nerede Olduklarını Öğren

Günümüzde cep telefonu olmayan neredeyse yok gibi. Bu da kimin nerede olduğunu bulmanı oldukça kolaylaştırıyor. Çocuklarının veya arkadaşlarının nerede olduklarını izleyebilir, arayan numaranın konumunu bulabilir hatta çalınan telefonun yerini tespit edebilirsin.

Cep telefonu takip uygulamaları bu konuda sana yardımcı olabilir. Kullanmayı düşünebileceğin en iyi Android uygulamalardan bir liste hazırladık.

GPS, İnternet ve şebeke verilerini işleyerek çalışan bu uygulamalar, istediğin telefonu takip etmeni, neredeyse nokta atışı yapmanı sağlıyor.

En İyi Cep Telefonu Takip Uygulamaları

Android’de pek çok ücretsiz uygulama bulabilirsin. Bunlardan 5 tanesini senin için listeledik. AndroidListe’den bu uygulamaları kolayca indirebilirsin.

Listemize baktığımızda GPS Telefon Takip (Family Locater) ile GPS üzerinden konum takibi yapabilirsin. Mobil Numara Bulucu arayan kişinin konumunu bulmanı sağlıyor. Cihazımı Bul, telefonunu kaybettiğinde bulmana yardım edebilir. mSpy ve Find My Kids, sevdiklerini takip etmeni sağlıyor.

İstersen en iyi ebeveyn kontrolü uygulamaları listemize de göz atarak çocuklarına göz kulak olabilirsin. AndroidListe‘den uygulama indir, Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında paylaşmayı unutma!

 1. Friend Locator

  Friend Locator

  GPS Telefon Takip (Family Locator) ile herhangi bir telefon numarasını, GPS aracılığıyla harita üzerinde dilediğin an konumuyla birlikte bulabilirsin. Çocuklarının veya arkadaşlarının nerede olduğunu merak ediyorsan tam yerini saptar ve yol tarifi sunar.

 2. Mobil Numara Bulucu

  Mobil Numara Bulucu

  Mobil Numara Bulucu, sunduğu geniş kapsama alanı sayesinde arayan numaranın konumunu belirlemeni sağlıyor. Özellikle bilinmeyen numaralardan gelen aramaları, kimin, nereden yaptığını tespit edebiliyor. İnternet ve hücresel ağ verilerini kullanarak harita üzerinde gösteriyor.

 3. Cihazımı Bul

  Cihazımı Bul

  Google tarafından sunulan Cihazımı Bul, Android cihazının konumunu belirlemeni sağlıyor. Uygulama sayesinde kayıp-çalıntı durumunda cihazını uzaktan kilitleyebilir, silebilir ve kişisel verilerini koruyabilirsin. Google hesabın ile uyumlu çalıştığından cihazının bulunmasını kolaylaştırır.

 4. Mspy - Version Free

  Mspy – Version Free

  mSpy çoklu çözümler sunan bir telefon takip uygulaması. Özellikle çocuğunun güvenliğinden endişe eden ebeveynlere hitap ediyor. Çocuğunun nerede olduğunu göstermesinin yanı sıra telefonunda yaptığı tüm işlemleri izleyebilir, sanal zorbalıktan çocuğunu koruyabilirsin.

 5. Find My Kids: Çocuk GPS saati & Telefon Takipçisi

  Find My Kids: Çocuk GPS saati & Telefon Takipçisi

  Find My Kids, kullanımı kolay bir ebeveyn takip uygulaması. Çocuğunun an be an nerede olduğunu,  harita üzerinde gösteriyor. Çocuğunun telefonu konum gönderemiyorsa anında bildirim gönderiyor. Batarya kontrolü yapabilir gerekirse uygulama üzerinden çocuğunla sohbet edebilirsin.

Instagram gönderi ve hikaye görünür yapma yolları
Instagram gönderi ve hikaye görünür yapma yolları

Paylaştığın hikaye ve gönderileri bazı takipçilerin için görünmez hale mi getirdin? Tekrardan görünür hale mi getirmek istiyorsun? Instagram hikaye görünür yapma imkanı sunar. Ancak gönderiler için süreç daha farklı işliyor. Neler yapabileceğini görmek için okumaya devam et! …

Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?
Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?

Daha önce paylaşmış olduğun hikayelere yeniden bakmak mı istiyorsun? Paylaşmış olduğun Instagram eski hikayelere bakma şansın var ancak başkasının eski hikayelerini görmek pek de kolay değil. Bu rehberimizde geçmiş hikayelere nasıl bakacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir?
Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir?

Başka platformlarda paylaşmak ya da Android cihazına kaydetmek için filigran olmadan TikTok’tan video mu indirmek istiyorsun? Filigransız TikTok videoları nasıl indirilir merak edenler için farklı yöntemlerin yer aldığı bir rehber hazırladık. Detaylar için okumaya devam et! F…