Android Eğlence Uygulamaları ile Koronavirüs Stresini Ailecek Azalt!

android-eğlence-uygulamaları

Koronavirüs nedeniyle herkes evine kapandı. Bu stresli günleri ailenle daha keyifli geçirmeni sağlayacak Android eğlence uygulamaları var. Bu sosyal izolasyon döneminde ailecek stresini azaltacak, daha mutlu olmanı sağlayacak en iyi 5 Android uygulamayı listeledik. Keyifli zaman geçirmek için hemen oku!

Android Eğlence Uygulamaları ile Ailenin Koronavirüs Stresini Azalt

Koronavirüs salgınının önüne geçmek amacıyla her yerde karantina ilan edilmemiş olsa bile sosyal izolasyon söz konusu. Daha az temas söz konusu.

Okulların ve pek çok ofisin kapanması ailelerin evde kalmasına neden oldu. Uzaktan çalışmak gibi bir alternatifin yoksa evde bolca vakit geçireceksin. Alınan üzücü haberler de aile fertlerinde strese neden olabilir.

Android Eğlence Uygulamaları İle Evde Stressiz Yaşam

Ailecek daha huzurlu bir izolasyon süreci yaşamı sağlayacak Android eğlence uygulamalarını listeledik.

Dizi ve filmler izleyebileceğin Netflix ve Turkcell TV+ ile sinemayı evine taşı.

Eğlenirken bir taraftan da yeni fikirler edinebileceğin TED listemizde.

Google Play Kitaplar ile çocuklarınla masallar, hikayeler dinleyebilir veya uzun süredir okumayı planladığın kitabın dijital versiyonunu bulabilirsin.

Çocuklara özel içeriklere sahip TRT Çocuk ile sen de çocukluğuna dönebilirsin.

Android eğlence uygulamaları ile nebze olsun rahatla. Ancak Koronavirüs’e karşı kendini nasıl koruyacağını biliyor musun?

Konuyla ilgili düşüncelerini Yorumlar kısmında paylaşabilirsin. Muhteşem oyunlar ve öğreticiler için Android Hikayeler‘i izle. AndroidListe‘den eğlence uygulamaları indir, Facebook sayfamızı takip et.

 1. Netflix

  Netflix

  Evinde geçireceğin saatler için Netflix iyi bir eğlence kaynağı. Mobil cihazlarından, Android akıllı TV’den yerli ve yabancı filmler, diziler ve TV şovları izleyebileceğin harika bir uygulama. Kült filmlerin yanı sıra yeni filmleri bulabilir, Netflix’e özel çekilen dizileri izleyebilirsin. Ücretsiz bir ay deneyebilirsin.

 2. Turkcell TV+

  Turkcell TV+

  Evdeki vaktini eğlenerek geçirmeni sağlayacak Turkcell TV+, Android cihazlarından en sevdiğin TV kanallarını, film ve dizileri HD kalitesinde izlemene imkan veren bir mobil TV uygulaması. TV kanallarını canlı olarak izleyebilir. Spor ve eğlence kanallarına göz atabilirsin. Çocuklara özel içeriklerde cabası.

 3. TED

  TED

  TED ile dünyadan ve Türkiye’den alanında başarılı ve yenilikçi insanların konuşmacı olarak katıldığı programları Android’inden izleyebilir, pek çok konuda yeni fikirler edinebilirsin. Türkçe içeriklerin yanı sıra alt yazı desteği ile tüm dünyadan insanları dinleyebilirsin. Çevrimdışı dinlemek için indirebilir, bir oynatma listesi oluşturabilirsin.

 4. TRT Çocuk Mobil

  TRT Çocuk Mobil

  Çocuklarınla birlikte çizgi film izlemeye ne dersin? TRT Çocuk kanalının bu resmi mobil TV uygulaması ile kanalda gösterilen tüm çizgi filmlere ulaşabilir,eğlenceli ve eğitici oyunlar oynayabilirsin. Çevrimdışı izlemek için videoları indirilebilir. Çocuklar için düzenlenmiş etkinliklere göz atabilirsin.

 5. Google Play Kitaplar

  Google Play Kitaplar

  Kitap okumak için bol bol vaktin olacak. Google Play Kitaplar ile e-kitaplara ve sesli kitaplara mobil cihazınla erişim sağlayabilirsin. Sesli kitapları tercih ederek istediğin kitabı dinleyebilirsin. Geniş bir e-kitap, çizgi roman ve edebi eser kütüphanesine sahip. İster satın alabilir istersen ücretsiz içerikleri tercih edebilirsin.

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?
WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması hesabını daha güvende tutmak ve daha kolay bağlanabilmen için yeni alternatif yöntemler deniyor. WhatsApp doğrulama kodu artık e-posta ile de alınabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır
Instagram hitap şekli ekleme nasıl yapılır

Bazı hesaplarla iletişim kurmak istediğinde nasıl hitap edeceğini kestirmek de zorlanıyor musun? Bu durumun farkında olan Instagram hitap şekli ekleme özelliğini duyurdu. Bu özellik sayesinde iletişim kurarken daha doğru kelimeleri seçebilirsin. Detaylar için okumaya devam et…