2020 Şubat Ayının En İyi Android Uygulamaları: Microsoft Office, NVIDIA GeForce Now

en-iyi-android-uygulamaları-2020-şubat

Bu ay en çok indirilen Android uygulamaları merak ediyor musun? 2020 Şubat ayının en iyi Android uygulamaları için harika bir liste hazırladık. En iyi mobil uygulamalar ile telefonunu daha işlevsel hale getir. En güzel uygulamaları indirmek için hemen oku!

2020 Şubat Ayının En İyi Android Uygulamaları

Şubat ayının en iyi Android uygulamaları listesiyle yine karşındayız. Yeni çıkanlar arasından en çok indirilen uygulamalar listemizde.

Bu ücretsiz uygulamalar mobil yaşamını kolaylaştıracak türden. Bu harika uygulamaları AndroidListe’den indirebilirsin.

Şubat Ayının En İyi 5 Android Uygulaması

İşte bu ayın en çok beğenilen mobil uygulamaları:

İlk sırada ofis uygulamalarını mobil cihazlarında kullanmanı sağlayacak Microsoft Office yer alıyor.

Android cihazını bilgisayar gibi bir oyun makinesine dönüştüren NVIDIA GeForce Now listede.

Yeni insanlarla tanışmana fırsat sunan arkadaşlık uygulaması hafifletilmiş hali Badoo Lite ile karşında.

TikTok Wall Picture ile dilediğin videonu duvar kağıdı yapabileceksin.

Son olarak Control Center iOS 13 ile Android’inin görünümünü iPhone’a benzetebilirsin.

Şubat ayının en iyi Android uygulamaları aşağıda seni bekliyor. Ocak ayının en iyi Android uygulamaları listemizi inceledin mi?

Konu ile ilgili farklı görüş veya önerilerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. AndroidListe‘de muhteşem oyunlar ve öğreticiler için Android Hikayeler‘e göz at, uygulama indir, Facebook sayfamızı takip et!

 1. Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint...

  Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint…

  Bildiğin Word, Excel ve PowerPoint uygulamaları Microsoft Office olarak birleşiyor. Bu sayede hareket halindeyken ihtiyaç duyabileceğin ofis uygulamalarını telefonundan veya tabletinden kullanabilirsin. Yazı yazabilir, tablo ve sunumlar hazırlayabilirsin.

 2. NVIDIA GeForce NOW™

  NVIDIA GeForce NOW™

  NVIDIA GeForce Now, Android cihazını kaliteli bir oyun bilgisayarına dönüştürmeyi vadediyor. Buluttan aktarılan oyunları bilgisayarında oynar gibi telefonunda oynayabileceksin. Hızlı ve sabit bir kablosuz ağ ile oyun kolu da kullanarak desteklediği oyunları oynarken keyifli zaman geçirebilirsin.

 3. Badoo Lite

  Badoo Lite

  Badoo’nun hafifletilmiş, sade hali Badoo Lite. Temel tüm Badoo özelliklerini sunmanın yanı sıra telefonunda çok az yer kaplıyor. Daha az veri tüketimi vadediyor. Üstelik mesajlaşma, görüntülü ve sesli sohbet özelliklerinden taviz vermeden sana en yakın insanlarla tanışmaya devam et!

 4. TikTok Wall Picture

  TikTok Wall Picture

  Beğendiğin TikTok videolarını canlı duvar kağıdı yapmanı sağlayan TikTok Wall Picture, küçük boyutlu ve kullanışlı bir araç. TikTok uygulamasında video izlerken beğendiklerini indirip duvar kağıdı olarak ayarlaman yeterli. En eğlenceli videolar daima ekranında.

 5. Control Center - iOS - Control Panel

  Control Center – iOS – Control Panel

  Android’ini iOS 13 arayüzüyle kontrol etmek ister misin? Control Center iOS 13, telefonun havasını değiştirecek. Kamera, takvim, alarm, saat, hesap makinesi, fener gibi pek çok işlevsel özelliği iOS 13 tarzında çalıştıracak ve kullanacaksın. iPhone simgelerini Android’ine taşımış olacaksın.

İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları
İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları

En sevdiğin ünlü Japon çizgi romanlarını, her yerde, dilediğin an okumak ister misin? O halde bir manga okuyucuya ihtiyacın olacak. En iyi manga okuma uygulamaları listemizi incele, en çok beğendiğini kolayca indir. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya baş…

Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı
Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı

Oyun oynarken veya çeşitli görevleri yerine getirirken biri senin adına otomatik olarak tıklasa güzel olmaz mıydı? İndirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı için harika bir liste hazırladık. İşine çok yaracak en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …