2020 Şubat Ayının En İyi Android Uygulamaları: Microsoft Office, NVIDIA GeForce Now

en-iyi-android-uygulamaları-2020-şubat

Bu ay en çok indirilen Android uygulamaları merak ediyor musun? 2020 Şubat ayının en iyi Android uygulamaları için harika bir liste hazırladık. En iyi mobil uygulamalar ile telefonunu daha işlevsel hale getir. En güzel uygulamaları indirmek için hemen oku!

2020 Şubat Ayının En İyi Android Uygulamaları

Şubat ayının en iyi Android uygulamaları listesiyle yine karşındayız. Yeni çıkanlar arasından en çok indirilen uygulamalar listemizde.

Bu ücretsiz uygulamalar mobil yaşamını kolaylaştıracak türden. Bu harika uygulamaları AndroidListe’den indirebilirsin.

Şubat Ayının En İyi 5 Android Uygulaması

İşte bu ayın en çok beğenilen mobil uygulamaları:

İlk sırada ofis uygulamalarını mobil cihazlarında kullanmanı sağlayacak Microsoft Office yer alıyor.

Android cihazını bilgisayar gibi bir oyun makinesine dönüştüren NVIDIA GeForce Now listede.

Yeni insanlarla tanışmana fırsat sunan arkadaşlık uygulaması hafifletilmiş hali Badoo Lite ile karşında.

TikTok Wall Picture ile dilediğin videonu duvar kağıdı yapabileceksin.

Son olarak Control Center iOS 13 ile Android’inin görünümünü iPhone’a benzetebilirsin.

Şubat ayının en iyi Android uygulamaları aşağıda seni bekliyor. Ocak ayının en iyi Android uygulamaları listemizi inceledin mi?

Konu ile ilgili farklı görüş veya önerilerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. AndroidListe‘de muhteşem oyunlar ve öğreticiler için Android Hikayeler‘e göz at, uygulama indir, Facebook sayfamızı takip et!

 1. Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint...

  Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint…

  Bildiğin Word, Excel ve PowerPoint uygulamaları Microsoft Office olarak birleşiyor. Bu sayede hareket halindeyken ihtiyaç duyabileceğin ofis uygulamalarını telefonundan veya tabletinden kullanabilirsin. Yazı yazabilir, tablo ve sunumlar hazırlayabilirsin.

 2. NVIDIA GeForce NOW™

  NVIDIA GeForce NOW™

  NVIDIA GeForce Now, Android cihazını kaliteli bir oyun bilgisayarına dönüştürmeyi vadediyor. Buluttan aktarılan oyunları bilgisayarında oynar gibi telefonunda oynayabileceksin. Hızlı ve sabit bir kablosuz ağ ile oyun kolu da kullanarak desteklediği oyunları oynarken keyifli zaman geçirebilirsin.

 3. Badoo Lite

  Badoo Lite

  Badoo’nun hafifletilmiş, sade hali Badoo Lite. Temel tüm Badoo özelliklerini sunmanın yanı sıra telefonunda çok az yer kaplıyor. Daha az veri tüketimi vadediyor. Üstelik mesajlaşma, görüntülü ve sesli sohbet özelliklerinden taviz vermeden sana en yakın insanlarla tanışmaya devam et!

 4. TikTok Wall Picture

  TikTok Wall Picture

  Beğendiğin TikTok videolarını canlı duvar kağıdı yapmanı sağlayan TikTok Wall Picture, küçük boyutlu ve kullanışlı bir araç. TikTok uygulamasında video izlerken beğendiklerini indirip duvar kağıdı olarak ayarlaman yeterli. En eğlenceli videolar daima ekranında.

 5. Control Center - iOS - Control Panel

  Control Center – iOS – Control Panel

  Android’ini iOS 13 arayüzüyle kontrol etmek ister misin? Control Center iOS 13, telefonun havasını değiştirecek. Kamera, takvim, alarm, saat, hesap makinesi, fener gibi pek çok işlevsel özelliği iOS 13 tarzında çalıştıracak ve kullanacaksın. iPhone simgelerini Android’ine taşımış olacaksın.

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…