En İyi 5 IPTV Uygulaması ile Android’de Ücretsiz Televizyon Keyfi

en-iyi-iptv-uygulaması

Android cihazında kesintisiz ve ücretsiz TV izlemek ister misin? IPTV sana bu fırsatı sunuyor. En iyi IPTV uygulaması nedir diye araştırdık beşli bir liste hazırladık. Bu listedeki en iyi 5 IPTV uygulaması ile canlı yayınları ücretsiz izlemek için hemen oku!

En İyi 5 IPTV Uygulaması ile Android’de Televizyon İzle

IPTV, İnternet Protokolü Televizyonu anlamına geliyor. IPTV, canlı televizyon yayınlarını veya seç-izle videoları izlemeni sağlıyor.

Android’de kullanabileceğin IPTV uygulamaları mevcut ancak biz bugün en iyi 5 IPTV uygulamasını listeledik.

Android’de En İyi 5 IPTV Uygulaması

Bu listeyi sıralarken zorlandık, pek çok IPTV seçeneği bulunuyor ancak en popüler olanlarını bir araya getirdik.

İnternet’teki ücretsiz TV kanallarını bulabilen IPTV, Chromecast desteği sunan GSE Smart IPTV, tam anlamıyla bir medya merkezi olan Kodi, set üstü cihaz gibi çalışan Perfect Player, kolay bir şekilde online TV izlemeni sağlayan Lazy IP TV listemizde.

En iyi IPTV uygulaması listemizi aşağıda bulabilirsin. Film ve dizileri ücretsiz izlemek için en iyi Android uygulamalarına da göz atmadan geçme. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sayfamızdan uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. IPTV

  IPTV

  IPTV, İnternet servis sağlayıcından ya da diğer kaynaklardan ücretsiz televizyon izlemeni sağlıyor. Basit ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Çalma listeleri geçmişini saklıyor. TV kanallarını listeleyebilirsin. M3U desteği de var.

 2. GSE SMART IPTV (PREMIUM ED)

  GSE SMART IPTV (PREMIUM ED)

  Kullanımı kolay arayüzü ile GSE Smart IPTV, 45’ten fazla video formatını destekliyor. Chromecast desteği sunuyor. İnternet’teki canlı yayınlara otomatik olarak tekrar bağlanabiliyor. Örnek çalma listelerine sahip. Alt yazılı içeriklere de erişebilirsin.

 3. Kodi

  Kodi

  Kodi, çok yönlü açık kaynak kodlu bir medya merkezi. Eklentileri sayesinde IPTV linklerini destekliyor ve canlı yayınları izlemene olanak sağlıyor. Arayüzünde arama yapabilir, istediğin video ve canlı yayınları bulabilirsin.

 4. Perfect Player

  Perfect Player

  Set üstü cihaz tadını alacağın Perfect Player, film ve video izlemene, canlı TV kanallarını seyretmeni sağlıyor. Ekleyeceğin IPTV linklerini kolayca işleyip izlemene imkan tanıyor. IPTV sunucularına bağlanıp canlı yayınları takip edebilirsin.

 5. LAZY IPTV

  LAZY IPTV

  Hazır kanal listesi sunmasa da kendinin ekleyeceği M3U veya XSPF listelerini destekleyen Lazy IPTV, çocuklar için ebeveyn denetimi sunuyor. Özelleştirilebilir bir arama çubuğuna ve renkli temalara sahip. Seç-izle videoları seyredebilirsin.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…