Ücretsiz Filmleri ve Dizileri İzlemek İçin En İyi Android Uygulamaları

ucretsiz filmleri ve dizileri izlemek icin en iyi android uygulamalari

Çevrimiçi ücretsiz izleyebileceğin sayısız film ve dizi var. Ücretsiz filmleri ve dizileri izlemek için en iyi Android uygulamalar hangileri biliyor musun? Film ve dizi izlemekten büyük keyif alıyorsan bu yazımızdan da keyif alacaksın.

Film ve dizi izlemek vazgeçilmez bir eğlencen, bütçen sınırlı ve tercihin ücretsiz film ve dizilerden yana ise işini kolaylaştıracak Android uygulamalarını bir araya getirdik. Bu uygulamalar ile her an her yerde film ve dizi izlemenin keyfini yaşayabilirsin.

Bu uygulamaları Android TV’ne, oyun konsoluna, tabletine ya da akıllı telefonuna yükleyerek para ödemeden film ve dizi izleyebilirsin. Üstelik bu uygulamaların birçoğu büyük bir arşive de sahip. Bazı uygulamalar filmleri indirip çevrimdışı izlemene de olanak sağlıyor. Bu uygulamaların bir başka avantajı ise HTML5 yayın akışını destekledikleri için Adobe Flash Player’a ihtiyaç duymamaları. Bu da kullanılabilecek Android cihaz yelpazesini genişletmekte. Ücretsiz filmleri ve dizileri izlemek için en iyi Android uygulamalarını aşağıda bulabilirsin. Tavsiyemiz bu uygulamaları denemen.

Konu ettiğimiz uygulamaları sayfamızdan idirebilirsin. Bu konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin.

 1. VUDU Movies and TV

  VUDU Movies and TV

  Oldukça keyif alarak izleyebileceğin binlerce ücretsiz dizi ve film VUDU Movies and TV uygulaması ile geliyor. Aynı zamanda yüzbinlerce filmi ve diziyi kiralama ve satın alama fırsatı sunuyor. Android TV’de rahatlıkla çalışabiliyor.

 2. Viewster – Anime & Fandom TV

  Viewster – Anime & Fandom TV

  Android cihazında ücretsiz bir şekilde film, dizi ve anime için Viewster’i kullanabilirsin. Sunulan içerikler lisanslı ve izinlidir. Kayıt olmana gerek yok. Anime klasiklerini ve yeni bölümleri de takip edebilirsin.

 3. Free Movies

  Free Movies

  5000’nin üzerinde ücretsiz film ve diziyi bulabileceğin Free Movies’i Android cihazlarında rahatlıkla kullanabilirsin. HTML5 yayın desteği sunduğu için Flash Player’a gerek yok. Bütün içerik İnternet’te arşivlenmiş durumda.

 4. Flipps – Movies, Music & News

  Flipps – Movies, Music & News

  Banner reklam olmaksızın HD 100’den fazla kanalı izleyebileceğin Flipps, akıllı TV’lerde rahatlıkla çalışıyor. Kategoriler, türler arasında arama yapabilir, her yerde TV izleyebilirsin. Müzik kanallarını da desteklemektedir.

 5. Crackle - Movies & TV

  Crackle – Movies & TV

  Herhangi bir ücrete veya kayda gerek olmadan aylık olarak güncellenen içeriği ile Crackle sana Hollywood’un en beğenilen dizi ve filmlerini izleme imkanı sunuyor. Sadece WiFi seçeneği ile tam bir veri dostu.

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?
WhatsApp doğrulama kodu e-postayla nasıl alınır?

Ünlü anlık mesajlaşma uygulaması hesabını daha güvende tutmak ve daha kolay bağlanabilmen için yeni alternatif yöntemler deniyor. WhatsApp doğrulama kodu artık e-posta ile de alınabilecek. Henüz test aşamasında olan bu özellik nasıl kullanılır keşfetmek için okumaya devam et!…