Huawei Cihazın için Google Android Uygulamalarına 5 Muhteşem Alternatif

huawe-google-android-uygulamaları

Google ile Huawei’nin iş birliği sona ermek üzere. Huawei bir cihazın varsa bundan etkilenmemen adına Google Android uygulamaları için işte en iyi 5 alternatif.

Amerika ile Çin arasındaki ticari savaşta, Google, Huawei’nin Android’i kullanımını kısıtlama kararı aldı. Her ne kadar süreç 90 gün daha ertelense de Huawei kullanıcıları endişeli. Ancak üzülecek bir şey yok. Google Android uygulamaları yerine kullanabileceğin alternatif en iyi Android uygulamaları sıralıyoruz.

Huawei için Google Android Uygulamaları Alternatifleri

Google, Huawei’nin Google Play’e erişimini de kısıtlayacak. Peki bu durumda telefonuna veya tabletine uygulama indiremeyecek misin?

Elbette hayır, Google Play alternatifi var. Aynı zamanda telefona hazır yüklü gelen pek çok Google Android uygulamaları da alternatifsiz değil. Yazımızı okumaya devam ederek en iyi Android uygulamalarını bulabilirsin.

Huawei’de Google Android Uygulamaları için En iyi 5 Alternatif

Hazır Google Android uygulamaları yerine Huawei için alternatifler sunduğumuz harika bir koleksiyonumuz var. Bugünkü listemizde sadece 5 muhteşem uygulamadan bahsedeceğiz.

Google Play Store alternatif olarak harika bir tavsiyemiz var: AndroidListe.

Gmail yerine Microsoft Outlook kullanabilirsin.

Google Haritalar için Waze – GPS, Haritalar & Trafik uygulamasını tercih edebilirsin.

Chrome, web tarayıcı konusunda rakipsiz değil. Firefox’u da çok beğeneceksin.

Google Takvim yerine tüm işlerini planlayabileceğin bir alternatif var: Any.do.

Alternatif Google Android uygulamaları aşağıda seni bekliyor. 2019 Mayıs ayının en iyi Android uygulamaları listemizi inceledin mi? Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sitemizden uygulama indir veya Twitter sayfamızdan bizi takip et!

 1. Android Liste: En iyi oyunlar ve uygulamalar

  Android Liste: En iyi oyunlar ve uygulamalar

  AndroidListe, Android için en iyi uygulamaları, oyunları ve temaları bulup indirmeni sağlıyor. Uygulama ve oyunlara 4000’den fazla kategori ile ulaşabilirsin. Android dünyasındaki son gelişmelerden de haberdar olabilirsin.

 2. Microsoft Outlook

  Microsoft Outlook

  Microsoft Outlook, e-posta hesabını Android cihazın üzerinden kullanmanı sağlıyor. E-postalarını okuyabilir ve cevaplayabilirsin. Yeni ileti geldiğinde bildirim alabilir, birden fazla hesabı yönetebilirsin. Rehber ve takvimini de eşleyebilirsin.

 3. Waze Social GPS Maps & Traffic

  Waze Social GPS Maps & Traffic

  Waze – GPS Haritalar & Trafik, bir harita ve navigasyon uygulaması. Trafik durumumu da paylaşıyor. Kazalar, kapalı yollar hakkında bildirimler gönderiyor ve sesle yol tarifi yapabiliyor. Aynı yönde seyahat eden arkadaşlarını görebiliyorsun.

 4. Firefox Browser hızlı tarayıcı

  Firefox Browser hızlı tarayıcı

  Mozilla tarafından yapılan Firefox, Android cihazınla İnternet’te sörf yapmanı sağlayan bir web tarayıcısı. Tarama geçmişini ve yer imlerini eşleyebilir, tarayıcını özelleştirebilirsin. Güvenlik özellikleri, hızlı menüsü, gelişmiş ayarları cabası.

 5. Any.Do Yapılacaklar Listesi

  Any.Do Yapılacaklar Listesi

  Any.do, Google Takvim’e alternatif arayanlar için harika bir seçenek. Takvim, yapılacaklar listesi, hatırlatma ve notlar alabilme imkanına sahip. Eş zamanlı olarak tüm cihazlarında eşleme yapabilir, ajandanı her zaman güncel tutabilirsin.

İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları
İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları

En sevdiğin ünlü Japon çizgi romanlarını, her yerde, dilediğin an okumak ister misin? O halde bir manga okuyucuya ihtiyacın olacak. En iyi manga okuma uygulamaları listemizi incele, en çok beğendiğini kolayca indir. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya baş…

Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı
Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı

Oyun oynarken veya çeşitli görevleri yerine getirirken biri senin adına otomatik olarak tıklasa güzel olmaz mıydı? İndirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı için harika bir liste hazırladık. İşine çok yaracak en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …