2019 Mart Ayının En İyi Android Uygulamaları: Oyna Kazan, Azar

en-iyi-android-uygulamaları

2019 Mart ayının en iyi Android uygulamaları bu listede. Bu ayın en iyi mobil uygulamaları ile Android cihazlarını şahlandır, hemen oku ve uygulama indir.

Baharı yaşadığımız şu günlerde Android dünyasında gelişmeler devam ediyor. Birbirinden iddialı ve güzel uygulamalar yayınlanıyor. Beşli bir en iyi Android uygulamaları listesi hazırladık.

2019 Mart Ayının En İyi Android Uygulamaları

Mart ayının en iyi Android uygulamaları listemizde birbirinden faydalı uygulamalar var. Mobil işlemlerini kolaylaştıracak ve keyifli dakikalar yaşayacaksın.

Ücretsiz uygulamalar arasından oluşturduğumuz listemizde ilginç uygulamalar var. Şimdi listemize yakından bakalım.

Beşibiryerde 2019 Mart Ayının En İyi Android Uygulamaları

Beşibiryerde listemizde neler var. Eğlenceli uygulamalar arıyorsan bilgini sınama konusunda Oyna Kazan var.

Gün geçtikçe artan popülaritesi ile sohbet uygulamaları kategorisinde öne çıkan Azar listemizde.

Facebook kullanımını daha kolay hale getirecek mesajlaşma uygulamalarından biri de Anka Kuşu.

Yepyeni bir video düzenleyici var: Fotoğraf Video Yapımcı.

WhatsApp için kullanışlı bir araç olan WhatzSeen çok işine yarayacak.

Mart ayının en iyi Android uygulamaları listemiz aşağıda. Şubat ayının en iyi Android uygulamalarını indirdin mi? Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sitemizden uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

 1. Oyna Kazan - Canlı Bilgi Yarışması

  Oyna Kazan – Canlı Bilgi Yarışması

  Genel kültürüne ve bilgine güveniyorsan Oyna Kazan ile hem kendini sınayabilir hem de para ödülü kazanabilirsin. Eğlenceli uygulamalar arayanlara heyecanlı dakikalar vadediyor. Tek kalana kadar devam et veya ödüllü soruları cevapla.

 2. Azar - Video Chat & Messenger

  Azar – Video Chat & Messenger

  Azar ile yeni arkadaşlar edinebilir ve yüz yüze ücretsiz görüntülü sohbet yapabilirsin. Tüm dünyadan insanlarla çeşitli filtreleri kullanarak tanışabilir ve sohbet edebilirsin. Anlık çeviri özelliği sayesinde dil sorununa da çözüm sunuyor.

 3. Phoenix - Facebook & Messenger

  Phoenix – Facebook & Messenger

  Facebook kullanmak istiyorsun ama sistemini çok zorluyor. Bir de Messenger yüklemek zorundasın. Bu ikisini Anka Kuşu ile tek çatı altında toplayabilir, cihazını zorlamadan her iki uygulamayı sıkıntısız kullanabilirsin.

 4. Fotoğraf video yapımcısı

  Fotoğraf video yapımcısı

  Fotoğraflarından videolar yapmak ve bunlara müzik eklemek istiyorsan Fotoğraf Video Yapımcı ideal bir video düzenleyici. Fotoğrafları kırpabilir, çerçeveler ekleyebilirsin. Özel efektler sayesinde göz alıcı slaytlar ve videolar yapabilirsin.

 5. WhatzSeen

  WhatzSeen

  WhatzSeen dilediğin iki numaranın WhatsApp hareketlerini takip etmene olanak sağlıyor. WhatsApp’a giriş çıkış saatleri, online geçirilen süreler hakkında raporlar sunuyor. Anlık bildirimler gönderiyor. İstatistikler ve analizler paylaşıyor.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…