Facebook Videolarını İndirme Nasıl Yapılır?

facebook-videolarını-indirme

Facebook’ta çok beğendiğin viral videolar mı var? Bunları telefonuna indirmek mi istiyorsun? İşte Facebook videolarını indirme nasıl yapılır, hemen oku!

Sosyal medya devi Facebook’u kullanmayan neredeyse yok gibi. Günlük tonlarca video bu sosyal ağda paylaşılıyor. Kimileri birer salgın haline dönüşüyor. Beğendiğin Facebook videolarını indirme şansın var. Nasıl mı, okumaya devam et!

Facebook Videolarını İndirme Yöntemleri

Facebook normalde paylaşılan videoların indirilmesine izin vermiyor. Ancak bu imkansız da değil. Kullanacağımız Android uygulamalar sayesinde Facebook videolarını indirme oldukça kolay hale geliyor.

Facebook’tan video indirmek için iki yöntemden bahsedeceğiz. Temelde mantıkları aynı ancak güvenliğini ve kolaylığını düşünerek kararı sen ver.

Facebook Videolarını İndirme 1.Yöntem

Bu yöntemde Inshot Video İndirici kullanacağız. Artık nasıl video indirilir bakalım.

1- Facebook’a uygulamadan değil de Chrome gibi bir web tarayıcı kullanarak giriş yap. Biz Chrome’a göre anlatacağız ama mantık aynı.

2- Chrome tarayıcının sağ tarafında bulunan üç nokta üst üsteye tıklayarak menüye gir. Masaüstü sitesi kutucuğunu işaretle. Bu sayede Facebook bilgisayarında olduğu gibi görünecek.

facebook-videolarını-indirme

3- İndirmek istediğin videoyu bul. Videonun üzerine basılı tuttuğunda açılan menüden Mevcut Zamandaki Video URL’sini kopyala tıkla.

facebook-videolarını-indirme

4- Video İndirici’yi başlat. Ara kutucuğuna dokunduğunda Koplayadığınız URL’ye tıkla veya doğrudan Yaptıştır dediğinde, istediğin video gösterilecek.

facebook-videolarını-indirme

5- Bu videoyu oynattığında sol köşedeki indirme simgesi kırmızı olacak buna tıklayıp indirebilirsin.

facebook-videolarını-indirme

Facebook Videolarını İndirme 2.Yöntem

Tarayıcıyla uğraşmak istemiyorsan doğrudan yine Inshot’a ait Video Downloader for Facebook uygulamasını kullanabilirsin. Bu indiricinin dahili bir Facebook tarayıcısı var ancak güvenlik endişesi taşıyorsan bu yöntemi kullanmayabilirsin.

1- Uygulamayı aç. Facebook’a  Gözatın’a tıkla.

facebook-videolarını-indirme

2- Daha sonra açılan sayfadan Facebook hesabına giriş yap.

facebook-videolarını-indirme

3- İndirmek istediğin videoyu bul. Tıkladığında açılır pencereden İNDİR’e dokunduğunda video indirilecek.

facebook-videolarını-indirme

4- İndirdiğin videoları Tarihi yani geçmiş sekmesinde görebilirsin.

Facebook videolarını indirme hiç de zor değil! İstersen Instagram videolarını da indirebilirsinKonuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sitemizden uygulama indir veya Facebook sayfamızdan bizi takip et!

  1. Video İndirici

    Video İndirici

    Vidoe İndirici ile İnternet’ten müzikleri ve videoları doğrudan mobil cihazlarına indirebilirsin. Tüm indirme formatlarını destekliyor. Yerleşik tarayıcı ile istediğini arayıp bulabilirsin. Videoları arka planda indirebilen tam işlevli indirme yöneticisi.

  2. Video Downloader for Facebook Video Downloader

    Video Downloader for Facebook Video Downloader

    Video Downloader For Facebook, istediğin sayfadan beğendiğin videoları kolayca mobil cihazına indirmeni sağlayan bir uygulama. Facebook hesabına giriş yapıp aradığın videoyu kolayca bulabilir tek tıklama ile indirebilirsin.

Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?
Adım adım TikTok doğrulama nasıl yapılır?

Paylaşım yaptığın hesabın gerçekten sana ait olduğunu herkese anlatmak mı istiyorsun? Hesabın için TikTok doğrulama talebinde bulunabilirsin. Hesabın doğrulanırsa mavi tikli bir rozet alabilirsin. Doğrulama işlemlerini adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?
WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme nasıl yapılır?

Mesajlaşmalarını daha gizli ve güvenli hale getirmek ister misin? Sana iyi bir haberimiz var: WhatsApp sohbet kilitleme ve gizleme imkanı sunuyor. Bu yeni özellik sayesinde bireysel sohbetlerini meraklı gözlerden koruyabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et…

WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme nasıl yapılır?
WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme nasıl yapılır?

Mesajlaşmak dışında arkadaşlarınla görüşmek için WhatsApp’ı mı kullanıyorsun? Yoksa arama geçmişini yanlışlıkla sildin mi? WhatsApp silinen arama geçmişi geri getirme adına deneyebileceğin bazı yöntemler var. Bu yöntemleri ve nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Instagram gönderi ve hikaye görünür yapma yolları
Instagram gönderi ve hikaye görünür yapma yolları

Paylaştığın hikaye ve gönderileri bazı takipçilerin için görünmez hale mi getirdin? Tekrardan görünür hale mi getirmek istiyorsun? Instagram hikaye görünür yapma imkanı sunar. Ancak gönderiler için süreç daha farklı işliyor. Neler yapabileceğini görmek için okumaya devam et! …

Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?
Instagram eski hikayelere bakma nasıl yapılır?

Daha önce paylaşmış olduğun hikayelere yeniden bakmak mı istiyorsun? Paylaşmış olduğun Instagram eski hikayelere bakma şansın var ancak başkasının eski hikayelerini görmek pek de kolay değil. Bu rehberimizde geçmiş hikayelere nasıl bakacağını keşfetmek için okumaya devam et! …