Instagram Video ve Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

instagram-video-ve-fotograf-indirme

Instagram’da bir fotoğraf ya da videoyu beğendin ve telefonuna indirmek mi istiyorsun? Instagram video ve fotoğraf indirme nasıl yapılır, hemen öğren!

Instagram’da milyonlarca video ve fotoğraf paylaşıyor. Ancak bazıları çok hoşuna gittiyse, indirmek istiyorsan Instagram fotoğraf ve video indirme yöntemlerini yazımızda bulabilirsin.

Instagram Video ve Fotoğraf İndirme Yöntemleri

Instagram’daki bazı fotoğraf ve videoları telefonunda saklamak isteyebilirsin. Bunun için ilk akla gelen indirmek.

Normalde Instagram fotoğraf ve videoları indirmeye izin vermiyor. Ancak bunu aşmanın da yöntemleri var. Öncelikle küçük bir hatırlatma: indirmeden önce eser sahibinden izin almayı unutma!

Instagram Video ve Fotoğraf İndirme 1. Yöntem

Bahsedeceğimiz Instagram video ve fotoğraf indirme yöntemlerinin ilkinde DownloadGram sitesini kullanacağız. DownloadGram aracılığıyla indirme nasıl yapılıyor açıklayalım.

1- Instagram’da beğendiğin fotoğraf veya resmin sağ tarafındaki üst üste üç noktaya tıkla.

instagram-video-ve-fotograf-indirme

2- Açılan pencereden Bağlantıyı Kopyala seçeneğine dokun.

instagram-video-ve-fotograf-indirme

3- Cihazındaki Chrome gibi bir web tarayıcısından DownloadGram web sitesine gir. Kopyalamış olduğun adresi, metin kutusuna yapıştır ve DOWNLOAD düğmesine tıkla.

instagram-video-ve-fotograf-indirme

Bir süre sonra indirme işlemi tamamlanmış olacak hepsi bu kadar.

Instagram Video ve Fotoğraf İndirme 2. Yöntem

Şimdi gelelim ikinci yönteme. Bu yöntemde Instagram fotoğraf ve video indirme uygulamalarından yararlanacağız.

Bu tür uygulamaların nasıl çalıştığını göstermek adına burada Video Downloader for Instagram’ı kullanarak açıklayacağız. Öncelikle uygulamayı sayfamızdan indir ve kurarken gerekli izinleri ver.

Aslında süreç 1. Yönteme çok benziyor.

1- Instagram’da beğendiğin fotoğraf veya resmin sağ tarafındaki üst üste üç noktaya tıkla ve açılan pencereden Bağlantıyı Kopyala seçeneğine dokun.

2- Video Downloader for Instagram uygulamasını aç ve metin kutusuna bu bağlantıyı yapıştır.

instagram-video-ve-fotograf-indirme

3- Resmin veya videonun altındaki Paylaş simgesine dokun.

instagram-video-ve-fotograf-indirme

4- Görüntüyü İndir seçeneğine tıkladığında video inmiş olacak.

instagram-video-ve-fotograf-indirme

Aslında uygulamayı kurduktan sonra Instagram’da bir URL kopyalanırsa bunu otomatikman algılıyor, indirmeye veya paylaşmaya hazır hale getiriyor.

Instagram video ve fotoğraf indirme oldukça kolay. Aslında Instagram silinen hikaye geri alma da kolay. Adı geçen uygulamaları sitemizde bulabilir, konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sitemizden uygulama indir veya Twitter hesabımızdan bizi takip et!

  1. Video Downloader for Instagram

    Video Downloader for Instagram

    Video Donwloader for Instagram, tek tıklama ile beğendiğin fotoğraf ve videoları tekrar paylaşmana veya indirmene olanak sağlıyor. Paylaşımlardaki etiketleri de kopyalamana izin veriyor. Vine videolarını da indirebiliyor.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …