WhatsApp Alternatif Uygulamalar: BiP Messenger, Telegram

whatsapp-alternatif

Ücretsiz mesajlaşma imkanı tanıyan WhatsApp’a alternatif arayanlara müjde. WhatsApp alternatifi en iyi 5 mesajlaşma uygulaması burada, hemen incele!

Mesaj uygulamaları arasında önemli bir yere sahip olan WhatsApp’a mahkum değilsin. Ücretsiz mesajlaşma sağlayan birçok WhatsApp alternatifi var. En iyi 5 mesajlaşma uygulaması yazımızda.

WhatsApp’a Alternatif En iyi 5 Mesajlaşma Uygulaması

Güvenlik açıkları ile yüzleşen WhatsApp alternatifsiz değil. WhatsApp açıklarını kapatmaya ve yeni özellikler eklemeye devam ediyor. Ancak küresel sunuculardaki kimi sorunlar uygulamanın yavaşlamasına veya erişilememesine  neden oluyor.

Birçok insan güvenli bir WhatsApp alternatifi aramakta. İletişim uygulamaları arasından öne çıkan 5 uygulama seçtik.

WhatsApp Alternatifi Güvenilir En İyi 5 Mesajlaşma Uygulaması Listesi

Temelde ücretsiz mesajlaşma vadeden bu uygulamalar görüntülü konuşma ve multimedya paylaşım desteği de sunuyorlar.

İlk WhatsApp alternatifi Türk yazılım uzmanları tarafından geliştirilen BiP.

Güvenli iletişimde son dönemlerin gözde haberleşme uygulamaları arasında yer alan Telegram listemizde.

Görüntülü ve sesli aramalar için alternatif olabilecek imo indirebileceğin uygulamalardan birisi.

Aynı anda 200 kişiyle görüşme fırsatı sunan Line bir diğer seçenek.

Messenger uygulamaları arasında hatırı sayılır bir yere sahip Viber’i de unutmadık.

WhatsApp’a alternatif mesajlaşma uygulamaları aşağıda. WhatsApp’ta Telegram benzeri kanallar nasıl oluşturulur biliyor musun? Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sitemizden uygulama indir veya Twitter hesabımızdan bizi takip et!

 1. Turkcell BiP

  Turkcell BiP

  Yerli mesajlaşma uygulaması BiP yepyeni Türk tarzı çıkartma ve emojiler ile sohbetlerine renk katacak. Görüntülü ve sesli arama yapabilir, resim ve video paylaşabilirsin. Eğlenceli içerikleri ile zaman geçirebilir, kanalları takip edebilirsin.

 2. Telegram

  Telegram

  Telegram kullanımı kolay, gizliliği ve kullanıcı verilerini koruyan bir mesajlaşma uygulaması. 200 kişilik grup oluşturabilir, 1.5 GB’a kadar dosya paylaşabilir, çoklu fotoğraf gönderebilirsin. Vazgeçemeyeceğin uygulamalardan biri olacak.

 3. Viber Messenger

  Viber Messenger

  Renk kodlu güvenlik sistemiyle Viber, gizliliğini ön plana çıkarıyor. Geniş bantta HD kalitesinde görüntülü ve sesli arama fırsatı sunuyor. Metin mesajları, resimler ve videolar paylaşabilirsin. Herkese açık hesaplarla sohbet imkanı da var.

 4. imo görüntülü görüşmeler

  imo görüntülü görüşmeler

  Arkadaşların ve ailen ile istediğin kadar imo‘yla ücretsiz mesajlaş! 3G, 4G ve Wi-Fi ağlarını kullanarak görüntülü ve sesli aramalar yapabilirsin. Tabletinle arkadaşlarınla sohbet edebilir, resimler ve videolar paylaşabilirsin.

 5. LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj

  LINE: Ücretsiz Arama ve Mesaj

  LINE ile nerede olursan olun istediğin zaman ücretsiz arama yapıp mesajlaşabilirsin. Mobil cihazların ve bilgisayarınla eş zamanlı çalışır. Reklamları izleyerek uluslararası ücretsiz arama kazanabilirsin.

TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma
TikTok Analiz ve İstatistikleri: Erişim ve Bilgi Alma

Sosyal medyanın en sevilen kısa video paylaşım uygulaması TikTok’u kullanıyor musun? Yoksa bir yayıncı mısın? TikTok analiz ve istatistikleri ile içeriklerinin ne kadar başarılı olduğunu, takipçilerinin özelliklerini ve çok daha fazlasını öğrenmek için hemen okumaya başla! Ti…

Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?
Videodan Fotoğraf Alma Android’de Nasıl Yapılır?

Video çekmeyi seviyorsun ancak bazen keşke fotoğraf da çekseydim dediğin oluyor mu? Üzülme, sonradan bunu yapabilirsin. Videodan fotoğraf alma Android’de mümkün. Bu rehberle nasıl yapacağını ve ihtiyaç duyacağın en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …

En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş
En İyi 5 Kilo Verme Uygulaması ile İdeal Ölçüne Ulaş

En sevdiğin kıyafete artık sığmıyor musun? Favori takım elbisen üzerinde ilk aldığın gibi durmuyor mu? En iyi 5 kilo verme uygulaması listemize göz at, formuna tekrar kavuş. Sağlıklı kilo vermek için kullanabileceğin en iyi Android uygulamaları listeledik hadi, hemen keşfet! …