En İyi Egzersiz Uygulamaları ile Yaza Hazırlan: Ev Egzersizleri, 30 Günde Kilo Ver

n-iyi-egzersiz-uygulamaları

Yaz geliyor. Daha fit bir görünümle yaza girmek ister misin? Kilo vermek, göbek eritmek için en iyi egzersiz uygulamaları bu yazıda, hemen oku, fit kal!

Kilo mu aldın yoksa formunu mu kaybettin? En iyi egzersiz uygulamaları ile Android, yaza kadar şekle girmen için sana mükemmel bir fırsat sunuyor.

En İyi Egzersiz Uygulamaları ile Yaza Formda Gir

İş temposundan, okul hayatından veya evdeki günlük işlerden spora pek vakit bulamıyor ama yaz tatilini sabırsızlıkla bekliyorsun. Peki aynaya bakınca mutlu musun?

En iyi egzersiz uygulamaları ile yaza kadar çalışarak kilo verebilir, kas yapabilirsin. Tek yapman gereken, listemizdeki uygulamalardan biriyle egzersiz yapmak.

En İyi Egzersiz Uygulamaları Arasında Öne Çıkanlar

Evde ekipmansız fitness hareketleri yapabileceğin Ev Egzersizleri uygulaması ile salona gitmeden evde spor yapabileceksin.

Basen eritme, göbek eritme ve zayıflama hareketleri bulabileceğin 30 Günde Kilo Ver ile kilo vermek çok kolay.

30 gün fit olmak için yetmez diyorsan 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi uygulamasını dene, farkı gör.

İnanması güç olsa da günde 7 dakika egzersiz yaparak forma girmeni sağlayacak bir uygulama var: 7 Dakika Egzersiz.

Spor egzersizleri için illaki salona veya alete ihtiyacın yok. Freeletics Bodyweigth sana yeni bir kapı açacak.

En iyi egzersiz uygulamaları listemizi aşağıda bulabilirsin. Alkolü bıraktıran uygulamalar da var. Konuyla ilgili farklı görüşlerin veya önereceklerin varsa Yorumlar kısmına yazabilirsin. Sitemizden uygulama indir veya Twitter hesabımızdan bizi takip et!

 1. Ev Egzersizleri - Ekipmansız

  Ev Egzersizleri – Ekipmansız

  Ev Egzersizleri, evde vücut geliştirme yapmanı sağılıyor. Egzersizler açıklayıcı videolar ve animasyonlarla sunuluyor. Evde kas yapma hayal olmaktan çıkıyor. Karın, göğüs, bacak, kol kasları ve daha fazlası için sayısız egzersiz seni bekliyor.

 2. 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi

  30 Günlük Zorlu Fitness Görevi

  30 Günlük Zorlu Fitness Görevi, forma girmek ve kilo vermek için 30 gün boyunca yapman gereken fitness hareketleri sunuyor. 30 gün sonunda daha fit bir görünüme kavuşabilirsin. Açıklayıcı videolar ve takip çizelgeleri bulunuyor.

 3. 7 Dakika Egzersiz

  7 Dakika Egzersiz

  Çok kısa bir süre yani günlük 7 dakika egzersiz yaparak yaza hazırlanabilirsin. 7 Dakika Egzersiz, evde yapılabilecek egzersizler ile kilo vermeni ve sağlıklı kalmanı sağlıyor. Aerobik ve kilo verme hareketleri videolarla açıklanıyor.

 4. 30 Günde Kilo Ver

  30 Günde Kilo Ver

  30 Günde Kilo Ver, evde zayıflama hareketleri ile birlikte diyet önerileri de sunuyor. Ancak 30 gün boyunca sabretmelisin. Kolaydan zora doğru basen ve göbek eritme gibi bölgesel zayıflama hareketleri de sunuyor.

 5. Freeletics – Extreme Fitness

  Freeletics – Extreme Fitness

  Freeletics Bodyweight, spor yapmak için spor salonu ve ekipman gereksinimini ortadan kaldırıyor. Vücut ağırlığınla istediğin yerde idman yapabilirsin. 700’den fazla egzersiz ve video öğreticiler sunuyor. İlerlemeni takip edebiliyorsun.

Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?
Instagram son izlenen Reels nasıl görülür?

Büyük keyifle izlediğin Reels videosunu çok beğendin ve arkadaşlarınla paylaşmak istiyorsun. Ama Instagram son izlenen Reels videosunu nasıl bulacağını bilmiyorsan bu rehberimizdeki yöntemleri deneyebilirsin. İşini kolaylaştıracak bu yöntemleri keşfetmek için okumaya devam et…

TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?
TikTok çalışmıyor ise nasıl düzeltilir?

TikTok uygulamasını bir türlü açamıyor, severek izlediğin videolara erişemiyor hatta hesabını göremiyor musun? Tiktok çalışmıyor ise işte düzeltmenin yolları. Uygulamayı eski haline getirmeni sağlayacak çözüm yollarını bu rehberde listeledik. Detaylar için okumaya devam et! T…

Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?
Instagram bağlantı geçmişi nasıl kapatılır?

Tıkladığın bağlantıların, ziyaret ettiğin linklerin, Instagram’da belirli bir süre saklandığını biliyor musun? Dilersen Instagram bağlantı geçmişini kapatabilirsin. Bir nebze olsun takip edilmekten kurtulabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek ve daha fazlası için okumaya devam et!…

TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?
TikTok tekrar paylaşılanları silme nasıl yapılır?

Beğenmediğin bir videoyu yanlışlıkla tekrar mı paylaştın ya da artık tekrar paylaşılanlar arasında görmek istemiyor musun? TikTok tekrar paylaşılanları silme seçeneğine sahip. Böyle bir durumda kendin bunu kolayca yapabilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et!…