Küçük işletmeler için en iyi 5 e-fatura uygulaması

e-fatura-uygulaması

Serbest çalışan biriysen veya küçük bir işletmen varsa fatura kesmen gerektiğinde Android yanı başında. En iyi 5 e-fatura uygulamasını senin için listeledik. Bu uygulamalarla kağıt israf etmeden fatura kesebilir ve müşterilerine gönderebilirsin. Detaylar için okumaya devam et!

e-Fatura uygulaması

Gelişen teknolojiyle birlikte birçok alanda dijitalleşme söz konusu. Bunlardan biri de fatura. Yapılan kanuni düzenlemelerle birlikte artık birçok işlem için e-fatura kullanılıyor. Özellikle online ürün ve hizmet satışlarında e-fatura tercih ediliyor.

e-Faturanın en büyük avantajı kağıt tüketimini azaltması ve süreçleri kısaltması. Bu noktada geliştirilmiş birçok Android e-fatura uygulaması var.

🛌🏻 Güne ve işe iyi başlamak için en iyi 5 uyku takip uygulaması listemizi keşfet.

Android için en iyi 5 e-fatura uygulaması

Android cihazlarında rahatlıkla kullanabileceğin 5 e-fatura uygulamasını kısaca tanıyalım ve ardından detayları paylaşalım. Bu uygulamaları AndroidListe’den indirebilirsin.

 • İşbaşı: Ön Muhasebe & e-Fatura, mali işlem yükünü azaltıyor.
 • e-Arşiv Fatura Portal, e-Mükkellef kullananlar için harika bir uygulama.
 • E-Arşiv Fatura ile müşterileri kaydet ve daha hızlı fatura oluştur.
 • e-Arşiv Fatura Faturam Yolda ile döviz cinsinden de fatura kesebilirsin.
 • Faturaport e-Fatura & e-Arşiv, e-ticaret pazaryerleriyle de uyumlu çalışıyor.

🗠 Yatırımlarına yön vermek için en iyi borsa uygulamaları listemize de göz at.

APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. İşbaşı - Ön Muhasebe Yönetimi

  İşbaşı – Ön Muhasebe Yönetimi

  Logo’nun sunduğu İşbaşı uygulaması, fatura kesme işlemlerini oldukça kolaylaştırıyor ve müşterine anında iletmeni sağlıyor. Bulut tabanlı çalışan uygulama serbest çalışanlardan avukatlara kadar birçok farklı iş koluna hitap ediyor. Sesli komut özelliğinin yanı sıra ön muhasebe işlemlerini hızlandırıyor ve fiş okuma sistemine sahip.

 2. e-Arşiv Fatura Portal

  e-Arşiv Fatura Portal

  e-Arşiv Fatura Portal uygulaması e-Mükellef yazılımı kullananlara özel bir araç. GİB’in sunduğu e-arşiv e-fatura portalından fatura kesmeni kolaylaştırır. Faturanı kolayca düzenleyebilir, bazı kısımların otomatik doldurulmasını sağlayabilirsin. Faturayı PDF veya HTML formatına dönüştürebilir, e-posta veya mesajatarlar aracılığıyla kolayca paylaşabilirsin.

 3. E-Arşiv Fatura

  E-Arşiv Fatura

  E-Arşiv Fatura uygulaması GİB’in e-Fatura e-Arşiv portalına kolayca bağlanıp fatura kesmeni sağlıyor. Satış, tevkifat, iade gibi farklı türlerde fatura oluşturabilir ve düzenleyebilirsin. PDF formatında faturalarını saklayabilir, müşterilerinle paylaşabilirsin. İstersen kayıtlı müşteri oluşturarak daha hızlı fatura kesebilirsin.

 4. e-Arşiv Faturam Yolda Taşıyıcı

  e-Arşiv Faturam Yolda Taşıyıcı

  GİB e-Arşiv e-Fatura portalıyla entegre çalışan Faturam Yolda uygulaması 2.000-5.000 TL arası faturalarını kolayca oluşturmanı sağlıyor. Daha hızlı fatura kesmek adına müşteri listesi oluşturabilirsin. Döviz cinsinden de fatura kesmen mümkün. Faturaları PDF formatında paylaşabilir Excel formatında indirebilirsin.

 5. e-Arşiv Fatura Cari:Faturaport

  e-Arşiv Fatura Cari:Faturaport

  Faturaport, mali mühür veya e-imzaya ihtiyaç duymadan e-faturalarını oluşturabilirsin. GİB Portal’a tam entegrasyon ile çalışan uygulama, e-ticaret pazaryerleriyle de uyumlu çalışır. Gelir gider takibi yapabilir, proforma fatura veya fiyat teklifi oluşturabilirsin. Müşterilerine hesap özeti gönderebilirsin.

Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?
Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?

WhatsApp’ı çok severek kullanıyor ama kısa süreliğine ara vermek ve artık mesaj almak istemiyor musun? Bunun için çıkış yapabilirsin. WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır, Web ve masaüstü sürümünde hangi adımları atman gerekiyor hepsi bu rehberde. Detaylar için okumaya devam et! …

TikTok’ta yorumları favorilere ekleme nasıl yapılır?
TikTok’ta yorumları favorilere ekleme nasıl yapılır?

Onlarca video oluşturup paylaşıyor ve takipçilerinden çok güzel yorumlar alıyorsun. Özellikle bazı yorumlar çok hoşuna gidiyorsa favorilerine ekleyebilirsin. Bu tutorial ile TikTok’ta yorumlar favorilere nasıl eklenir adım adım öğrenebilirsin. Detaylar için okumaya devam et! …