Android’de bilmen gereken en iyi 5 aile takip uygulaması

aile-takip-uygulaması

Çocuklarının, sevdiklerinin arkadaşlarının nerede olduğunu takip etmek mi istiyorsun? Artık nerede kaldı diye endişelenmene hiç gerek yok. Listemizdeki en iyi 5 aile takip uygulaması aracılığıyla sevdiklerinin konumunu her daim izleyebilirsin. Keşfetmek için okumaya devam et!

Family locator aile takip uygulaması

Her ne kadar günümüzün hayat koşulları eskiye nazaran daha iyi olsa da modern toplumlar hala tam olarak güvenli sayılmaz. Birçok insan, çocukları veya yakınları dışarıdayken endişe duymaya devam etmekte. Ancak teknolojik çözümler bir nebze olsun rahatlama sağlayabilir.

Çocuğunun nerede olduğunu merak eden ebeveynler, doğa yürüyüşe çıkan arkadaşı kamp alanına vardı mı diye düşünenler veya yaşlı anne-babasının kaybolmasından korkanlar için family locator, aile takip uygulaması, iyi bir çözüm olabilir.

Bu uygulamalar temelde GPS, internet gibi bağlantıları kullanarak kişinin konumunu takip eder ve anlık olarak bildirir. Kimi durumlarda can kurtarıcı olabilir.

👪En iyi ebeveyn kontrolü uygulamaları listemize de göz atabilirsin.

En iyi 5 takip uygulaması listesi

Sevdiklerinin nerede olduklarını öğrenmek için onları sık boğaz etmene gerek yok. Aşağıdaki 5 uygulamadan birini AndroidListe’den indir ve kullanmaya başla. Artık için rahat edebilir. En iyi takip uygulaması listemizi kısaca tanıyalım. İndirme linklerini ve detayları yazının devamında bulabilirsin.

 • Life360 ile yakınların hep gözünün önünde olsun.
 • Find My Kids ile çocuklarının güvenliğini artır.
 • GeoZilla ile önemli yer değişikliklerini anında öğren.
 • Family Locator ile çocuklarına güvenli bölgeler oluştur.
 • My Family – Aile Bulucu ile aile fertlerini araba sürerken dahi takip et.

🗠 Ailen için biraz da para kazanmak istersen en iyi borsa uygulamaları listemize göz at.

Uygulama indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla APK, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. Life360 Aile Konum Belirleyici

  Life360 Aile Konum Belirleyici

  Life360 sayesinde aile üyelerin nerede kolayca öğrenebilirsin. Takip edilen kişi belirli bir alana girdiğinde bildirim alabilirsin. Kişinin nerede olduğunu harita üzerinden takip edebilirsin. Uygulama konum paylaşmaya, özel sohbete, fotoğraf paylaşmaya imkan tanır. Telefon bulucu olarak da kullanabilirsin.

 2. Find My Kids: Çocuk GPS saati & Telefon Takipçisi

  Find My Kids: Çocuk GPS saati & Telefon Takipçisi

  Find My Kids, çocuklarının güvende olduğunu öğrenmek için ideal bir araç. Çocuğunun telefonuna Pingo adlı uygulamayı yükleyip kendi telefonunla eşleştirdikten sonra hemen takibe başlayabilirsin. Çocuğunun konumuyla birlikte kalan şarjını dahi öğrenebilirsin. Çocuğun bulunduğu ortamın sesini dinleyebilirsin.

 3. GeoZilla Aile için Konum Belirleyici

  GeoZilla Aile için Konum Belirleyici

  GeoZilla ile aileni ve arkadaşlarını takip edebilirsin. Önemli konum değişikliklerini (SLC) bildirerek pil tüketimini azaltır. Belirli bir mesafe aşıldığında konumu kaydetmeye başlar. Gidilecek yere varıldığını alarmla bildirir. Haftalık konum geçmişinin yanı sıra konuma göre yapılacaklar listesi/görevler oluşturmaya imkan tanır.

 4. Family Locator - Phone Tracker

  Family Locator – Phone Tracker

  Family Locator ile aile fertlerini anlık olarak takip edebilirsin. Güvenli ve güvenli olmayan bölgeleri belirleyebilir, sınır ihlallerinde bildirimler alabilirsin. Çocuğun bir yerde kaybolursa SOS düğmesine basarak konumu sana bildirebilir ve yardım çağırabilir. Detaylı konum bilgilerini ve geçmişini görmek mümkün.

 5. My Family Locator & Tracker. Location Family-Kids

  My Family Locator & Tracker. Location Family-Kids

  MyFamily, ebeveyn denetimi sunan gelişmiş bir araç. Çocuk ve akrabalarının konumunu takip etmekle birlikte konum geçmişine bakabilir; gezme alışkanlıklarını, varsa sürüş hızlarını ve tarzlarını öğrenebilirsin. Varış noktasına gelindiğinde bildirim alabilirsin. Kayıp veya çalıntı gibi durumlarda GPS konumunu öğrenebilirsin.

Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?
Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?

WhatsApp’ı çok severek kullanıyor ama kısa süreliğine ara vermek ve artık mesaj almak istemiyor musun? Bunun için çıkış yapabilirsin. WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır, Web ve masaüstü sürümünde hangi adımları atman gerekiyor hepsi bu rehberde. Detaylar için okumaya devam et! …

WhatsApp geçiş anahtarı nasıl kurulur?
WhatsApp geçiş anahtarı nasıl kurulur?

Şifreleri kolayca unutanlardan mısın? Şifrelere boğulmadan uygulamalara giriş yapmanı sağlayan passkey özelliği WhatsApp’a da geldi. Peki WhatsApp geçiş anahtarı, passkey, nasıl kurulur, tüm detaylarıyla bu rehberde. Adım adım nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et! …