Instagram sohbet teması değiştirme nasıl yapılır?

instagram-sohbet-teması-değiştirme

Bembeyaz bir sayfada sohbet etmekten sıkıldı mı? Daha renkli bir sayfaya sahip olabilir, kişiye özel temalar seçebilirsin. Instagram sohbet temasını değiştirme özelliğine sahip. Daha kişisel bir sohbet ekranı kullanabilirsin. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et!

Instagram sohbet temaları

Popüler sosyal ağ, sadece fotoğraf ve video paylaşabileceğin bir ortam değil aynı zamanda bir iletişim aracı. Sohbetler yani direkt mesajlar (DM) sayesinde diğer kullanıcılarla iletişime geçebilirsin. Üstelik telefon numarasını kişilerine ekleme gibi sorundan da kurtulabilirsin.

Neredeyse bir mesajlaşma uygulamasının sahip olduğu her özelliğe barındıran direkt mesajları özelleştirebilirsin. Bunun için Instagram sohbet temaları sunuyor.

Oldukça renkli tema seçenekleri bulunuyor. Sevgililer Günü gibi özel günlerden müzik gibi ilgi alanlarına kadar birçok konuda tema bulmak mümkün. Eğer mevcut temaları beğenmediysen renk ve renk geçişleri arasından da seçim yapabilir. Daha kişisel bir deneyim yaşayabilirsin.

🎨 Detaylı bilgi almak için Instagram sohbet rengi değiştirme yazımıza bakabilirsin.

Bir sohbetin temasını değiştirerek diğerlerinden ayrıştırabilirsin. Bu sayede kişiye özel sohbet ekranları düzenleyebilirsin.

Instagram sohbet teması nasıl değiştirilir?

Bu eğlenceli özelliği kullanmak oldukça kolay. Birkaç tıklama ile kolaylıkla yapabilir ve her canın istediğinde temayı değiştirebilirsin. Temayı değiştirmek için şu adımları izle:

1. Uygulamayı aç. Sağ köşedeki sohbet (Messenger) simgesine dokunarak DM’ye gir.

instagram-sohbet-teması-değiştirme

2. Temasını değiştirmek istediğin sohbetini aç.

instagram-sohbet-teması-değiştirme

3. Sohbet ettiğin kişinin üst kısımda yer alan kullanıcı adına dokun.

instagram-sohbet-teması-değiştirme

4. Sohbet Ayarları sayfası açılacak. Burada Tema seçeneğinde gir.

instagram-sohbet-teması-değiştirme

5. Tema seçenekleri listelenecek. Beğendiğin seçeneği işaretlemen yeterli. Bunun için sadece temanın yanındaki yuvarlağa dokun.

instagram-sohbet-teması-değiştirme

🆕 Yeni bir özellik daha keşfetmek istersen Instagram notlar nedir ve nasıl kullanılır yazımızı şimdi incele.

Güvenilir APK sitesi AndroidListe, ilgini çekecek sayısız uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. Instagram

    Instagram

    Instagram, video ve fotoğraf paylaşmanın yanı sıra diğer insanları da takip edebileceğin bir sosyal ağ uygulaması. Arkadaşlarının gönderi, hikaye ve Reels paylaşımlarına bakabilir, beğenebilir ve yorum yapabilirsin. Filtre, özel efekt ve çerçeveler kullanabilir, direkt mesajlar ile sohbet edebilir, canlı yayınlar yapabilir ve yeni hesaplar keşfedebilirsin.

Instagram’da birini nasıl bulurum?
Instagram’da birini nasıl bulurum?

Yeni tanıştığın birinin, bir arkadaşının veya yakınının Instagram hesabı var mı diye merak ediyorsan bulmak imkansız değil. Instagam’da birini bulmak için deneyebileceğin bazı yöntemler söz konusu. Neler yapabileceğini bu rehberimizde açıkladık, detaylar için okumaya devam et…

TikTok filtre kaldırma nasıl yapılır?
TikTok filtre kaldırma nasıl yapılır?

Takipçilerinle paylaşmak için özenerek bir video hazırladın ama kullandığın filtreler biraz abartılı mı geldi? Üzülme, TikTok filtre kaldırma sandığın kadar zor değil. Birkaç adımda daha gerçekçi bir görünüm elde edebilirsin. Nasıl yapacağını öğrenmek için okumaya devam et! G…

Instagram şifresi nasıl değiştirilir?
Instagram şifresi nasıl değiştirilir?

Hesabının şifresini uzun bir süredir değiştirmedin mi? Esasen güvenliğin için ihmal etmemen gereken konuların başında geliyor. Android’de Instagram şifresi nasıl değiştirilir merak ediyorsan işte sana pratik bir rehber. Parola yenileme adımlarını öğrenmek için okumaya başla. …

TikTok canlı yayın nasıl yapılır?
TikTok canlı yayın nasıl yapılır?

Takipçilerinle sohbet etmek, yeni insanlara ulaşmak ve yeteneklerini herkese göstermek mi istiyorsun? TikTok canlı yayın ile çok daha fazlasını yapabilirsin. TikTok canlı yayın nasıl açılır, şartları nelerdir ve çok daha fazlası bu rehberimizde. Detaylar için okumaya devam et…

Instagram Carousel (kaydırmalı post) nasıl yapılır?
Instagram Carousel (kaydırmalı post) nasıl yapılır?

Çok keyifli bir gezi veya enfes bir yemek mi yaptın? Yeni aldığın kıyafetin farklı kombinlerini göstermek mi istiyorsun? Instagram Carousel ile en önemli anları tek bir gönderide paylaşabilir ve takipçilerine alternatif fikirler sunabilirsin. Detaylar için hemen okumaya başla…