TikTok izleme geçmişi görme nasıl yapılır?

tiktok-izleme-geçmişi-görme

Çok beğenerek izlediğin videoları yeniden izlemek mi istiyorsun ya da neler izlemişsin merak mı ediyorsun? TikTok izleme geçmişi görme özelliğine sahip. Daha önce izlediğin videolara bakabilir ve bunları geçmişten kaldırabilirsin. Nasıl yapılır öğrenmek için okumaya devam et!

TikTok izleme geçmişi

TikTok yaptığı bir güncelleme ile izleme geçmişine bakmayı mümkün hale getirdi. Artık Android kullanıcıları da video izleme geçmişlerine kolayca göz atabilir. Bu sayede daha önce neler izlemişsin kolaylıkla görebilirsin. İzleme geçmişiyle ilgili bilmen gerekenler:

 • Aynı hesapla son 180 gün içinde izlediğin tüm videoları görebilirsin.
 • İzleme geçmişinden biri videoyu veya videoların tamamını sildikten sonra geri alamazsın.
 • İzleme geçmişini tamamen silsen bile verilerin bir süre daha sana yeni önerilerde bulunabilmek için TikTok tarafından tutulur.

🕵️‍♂️ Platformun hakkında neler kaydettiğini görmek istersen TikTok verileri ve faaliyet raporu indirme ile ilgili yazımızı inceleyebilirsin.

TikTok izleme geçmişi görme

Neler izlediğine bakman artık çok kolay. Aşağıdaki adımları takip ederek izleme arşivine ulaşabilirsin. Şimdi TikTok izleme geçmişi nasıl görülür adım adım değinelim:

1. Uygulamayı aç ve sağ alt köşedeki Profil simgesine dokunarak kişisel hesap sayfana gir.

tiktok-izleme-geçmişi-görme

2. Sağ üst köşedeki üç çizgili menü simgesine dokun.  Ardından Ayarlar ve Gizlilik seçeneğine bas.

tiktok-izleme-geçmişi-görme

3. Sayfada aşağıya doğru ilerle, İçerik ve Görünüm bölümünde İzleme Geçmişi’ne dokun.

tiktok-izleme-geçmişi-görme

 

4. Daha önce izlemiş olduğun videolar en son izlediğinden başlanarak listelenecek. Burada neler izlemişsin görebilirsin.

tiktok-izleme-geçmişi-görme

TikTok izleme geçmişi silme

Neler izlediğini artık gördüğüne göre bunlardan bazıları silmek isteyebilirsin. Videoları geçmişten kaldırmak da bir o kadar kolay. TikTok izleme geçmişini silmek için şu adımları izle:

1. Öncelikle izleme geçmişini açman gerekir bunun için yukarıda değindiğimiz 4 adımı yapman yeterli. Kısaca Ayarlar ve Gizlilik > İzleme Geçmişi yolunu izle.

2. Silmek istediğin video sayısına göre:

 • Tek video: Videonun üstüne parmağını basılı tut ve açılan menüden Temizle seçeneğine dokun.
 • Birden fazla video: Sağ üst köşedeki Seçin düğmesine dokun. Silmek istediğin videoları seç. Seçilen videonun sağ üst köşesinde beyaz tikli kırmızı daire gözükür ve alt kısımda kaç tane seçtiğin gösterilir. Temizle‘ye bas.
  tiktok-izleme-geçmişi-görme
 • Tüm videolar: Seçin düğmesine dokunduktan sonra Tüm İzleme Geçmişini Seçin seçeneğini işaretle ve Temizle’ye bas.
  tiktok-izleme-geçmişi-görme

3. Silmek için Temizle’ye dokunduğunda çıkan uyarı mesajını Temizle diyerek onayla ve işlemi tamamla.

tiktok-izleme-geçmişi-görme

❤️ En sevdiğin videoları görmek için TikTok favoriler nasıl bulunur ve yönetilir yazımızı şimdi incele.

Güvenilir APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok ile milyonlarca şarkı ve sesin yanı sıra inanılmaz efektlerin olduğu zengin bir kütüphaneye erişerek ilginç videolar düzenleyebilir ve paylaşabilirsin. Canlı yayınlar yapabilir, kapışmalara katılabilir ve hediyeler kazanabilirsin. Üstelik videolarını diğer sosyal ağlarda da yayımlayabilirsin.

TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?
TikTok’a Instagram ekleme nasıl yapılır?

Sosyal medyada daha fazla insana ulaşmak, kolayca hem TikTok’tan hem de Instagram’dan video paylaşmak ister misin? TikTok’a Instagram ekleme mümkün. Böylelikle iki platformda da kısa videolarını takipçilerinle paylaşabilirsin. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et!…

Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?
Android’de WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır?

WhatsApp’ı çok severek kullanıyor ama kısa süreliğine ara vermek ve artık mesaj almak istemiyor musun? Bunun için çıkış yapabilirsin. WhatsApp’tan nasıl çıkış yapılır, Web ve masaüstü sürümünde hangi adımları atman gerekiyor hepsi bu rehberde. Detaylar için okumaya devam et! …

TikTok’ta yorumları favorilere ekleme nasıl yapılır?
TikTok’ta yorumları favorilere ekleme nasıl yapılır?

Onlarca video oluşturup paylaşıyor ve takipçilerinden çok güzel yorumlar alıyorsun. Özellikle bazı yorumlar çok hoşuna gidiyorsa favorilerine ekleyebilirsin. Bu tutorial ile TikTok’ta yorumlar favorilere nasıl eklenir adım adım öğrenebilirsin. Detaylar için okumaya devam et! …