TikTok favoriler nasıl bulunur ve yönetilir?

tiktok-favoriler

İzlediğin bazı videoları çok beğeniyor ve daha sonra izlemek için kaydediyor musun? Ancak TikTok favoriler nerede deyip bir türlü bulamıyorsan favorilerini nasıl bakabileceğine anlatan harika bir rehber hazırladık. Sevdiğin videoları kolayca yönetmek için hemen okumaya başla!

TikTok favoriler

TikTok’ta binlerce video var ve bazıları gerçekten çok hoşuna gidiyor olabilir. Bunları favorilerine ekleyerek daha sonra izlemen mümkün. Ancak favori videolarının sayısı çoğaldıkça bunları bulmakta zorlaşabilir.

Popüler uygulama, artık en sevdiğin videolar için farklı koleksiyonlar oluşturmana imkan tanıyor. Örneğin çok komik videolar için komedi veya yemek tarifleri için yemekler gibi farklı koleksiyonlar oluşturabilirsin. Bu sayede favorilerini de kolayca yönetebilirsin. Neler yapabileceğine dair detaylar paylaşalım.

TikTok favorilere ekleme ve yönetme

Bir videoyu çok beğendiysen kolayca favorilerine ekleyebilir, koleksiyon oluşturabilir ve bunları yönetebilirsin. Bunun için aşağıdaki adımları izlemen yeterli.

1. Beğendiğin videoyu aç. Sol menüdeki Kaydet (yer imi) simgesine tıkla.

tiktok-favoriler

2. Favorilere Eklendi yazısının sağ tarafındaki Yönet düğmesine dokun.

tiktok-favoriler

3. Koleksiyona Ekle sayfası açılacak. Buradan mevcut koleksiyonlarından birini dokunarak eklenmesini sağlayabilir veya Yeni Koleksiyon Oluştur seçeneğine dokunabilirsin. Yeni bir tane oluşturacağını farz ederek devam edelim.

tiktok-favoriler

4. Yeni koleksiyonuna bir İsim ver ve ardından Kaydet düğmesine bas. İstersen bu koleksiyonu herkese açık olarak da düzenleyebilirsin.

tiktok-favoriler

Bu şekilde birçok koleksiyon oluşturabilir ve videolarını kategorilere ayırabilirsin. Bu sayede bulmak daha kolay olacak.

TikTok favorilere bakma

Koleksiyon oluşturup favorilerine eklemeye başladıysan bunları nasıl bulacağına ve bakacağına değinelim. Bunun için aşağıdaki adımları izle:

1. Uygulamayı aç ve sağ alt köşedeki Profil simgesine tıklayarak kendi sayfana git.

tiktok-favoriler

2. Orta menüde yer alan yer imi simgesine tıkla.

tiktok-favoriler

3. Açılan sayfada Videolar bölümünde favorilerine eklediğin tüm videoları görebilirsin.

tiktok-favoriler

4. Koleksiyonlar bölümünde ise favori videolarını koleksiyona göre gruplandırılmış halde bulabilirsin. Burada yeni koleksiyon oluşturabilirsin. Dilersen koleksiyonuna girerek Videoları Yönetin seçeneğiyle yeni videolar ekleyebilir veya mevcut videoları kaldırabilirsin.

tiktok-favoriler

 

🪪 Uygulama hakkında neler topluyor merak ediyorsan TikTok verileri ve faaliyet raporu indirme ile ilgili blog yazımızı şimdi incele.

En iyi APK sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazla uygulama, oyun, tema ve haber sunuyor. Bu makaleyi beğendiysen sosyal ağlarında arkadaşlarınla hemen paylaş!

  1. TikTok

    TikTok

    TikTok ile ilginç videolar düzenleyebilir, inanılmaz efektler uygulayabilir ve sevdiğin müzikleri ekleyebilirsin. Milyonlarca şarkı ve ses efektinin olduğu zengin bir kütüphanesi var. Videolarını diğer sosyal ağlarda da paylaşabilir ve yeteneklerini gösterebilirsin.

WhatsApp kullananlar için olmazsa olmaz uygulamalar
WhatsApp kullananlar için olmazsa olmaz uygulamalar

Android’inde daha iyi bir mesajlaşma deneyimi yaşamak ister misin? WhatsApp kullananlar için olmazsa olmaz uygulamalardan 5 tanesini seçip listeledik. Bu araçlar, arkadaşlarınla daha kolay ve keyifli bir şekilde iletişim kurmana destek olacak. Keşfetmek için okumaya devam et!…

Instagram’da birini etiketleme nasıl yapılır?
Instagram’da birini etiketleme nasıl yapılır?

Yaptığın paylaşımlardan arkadaşlarının daha çabuk haberdar olmasını veya beğendiğin bir gönderiyi onlarında görmesini istiyorsan etiketleme yapabilirsin. Instagram’da birini etiketleme nasıl yapılır, en kolay haliyle bu rehberimizde. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya de…

Birini Instagram’da sessize alma nasıl yapılır?
Birini Instagram’da sessize alma nasıl yapılır?

Paylaşımlarını artık görmek istemediğin biri mi var? Bunu, hiç de çaktırmadan yapmanın pratik bir yolu var. Instagram’da sessize alma özelliği tam da aradığın kurtarıcın olabilir. Bu özelliğin ne işe yaradığını ve nasıl kullanacağını detaylıca öğrenmek için okumaya devam et! …

Yeni özellik: WhatsApp’ta anket oluşturma
Yeni özellik: WhatsApp’ta anket oluşturma

Bir konu hakkında gruptaki kişilerin ne düşündüğünü merak mı ediyorsun? Sana iyi bir haberimiz var. WhatsApp’ta anket oluşturma dönemi başladı. Merak ettiğin konularda basit anketler hazırla, sohbetlerinde ve gruplarında paylaş. Bu yeni özelliği tanımak için okumaya devam et!…

Android’de WhatsApp Destek ile nasıl iletişime geçilir?
Android’de WhatsApp Destek ile nasıl iletişime geçilir?

Sohbet esnasında herhangi bir sorunla mı karşılaştın? Ne yaptıysan bir türlü sorunun çözülmedi mi? Böyle bir durumda WhatsApp Destek ile iletişime geçmen ve sorunu bildirmen yararına olabilir. Ancak destek merkezi ile nasıl iletişime geçeceksin? Öğrenmek için okumaya devam et…