TikTok ses indirme MP3 olarak nasıl yapılır?

tiktok-ses-indirme-mp3

Videoları izlerken bir müzik, şarkı, ses veya konuşma çok mu hoşuna gitti? Bu parçayı, ses dosyası şeklinde cihazına indirebilirsin. TikTok ses indirme MP3 olarak yapılabiliyor. Kullanacağın basit araçlar bunu mümkün kılıyor. Nasıl yapacağını öğrenmek için hemen okumaya başla!

 

TikTok ses indirme

Genç kuşak arasında bir fenomene dönüşen TikTok’ta saatlerce vakit geçirmek mümkün. Birbirinden eğlenceli ve komik videolar bulabilir ve zamanın nasıl geçtiğini unutabilirsin.

İzlediğin ve çok beğendiğin videoları cihazına indirmen mümkün. Hatta bunun için TikTok video filigran kaldırma yazımızı okuyabilirsin.

Videoyu değil de içindeki sesi veya müziği indirmen de tabii ki mümkün. Bu tür işlemler için geliştirilmiş üçüncü taraf uygulamalar ve web siteleri bulabilirsin. Bunları kullanarak nasıl yapacağına dair bilgiler paylaşalım.

MP3 olarak ses indirme TikTok’ta nasıl yapılır?

Beğendiğin sesleri MP3 olarak kaydetmeni sağlayan araçlar söz konusu. Şimdi bu araçları kullanarak TikTok’tan nasıl ses indireceğine bakalım. Burada iki yöntem var. Her iki yönteminde geliştiricisi aslında aynı. Biri online olarak hizmet verirken diğerini uygulama olarak cihazına indirebilirsin.

1. Web sitesi kullanarak TikTok ses indirme

Bu yöntemde online ses indirme hizmeti veren web sitelerinden birini kullanacağız. Bunun için aşağıdaki adımları takip et.

1. TikTok uygulamasını aç. Sesini indirmek istediğin videoyu bul.

2. Sağ tarafta yer alan Paylaş simgesine dokun.

tiktok-ses-indirme-mp3

3. Açılan menünden Bağlantıyı Kopyala seçeneğine tıkla.

tiktok-ses-indirme-mp3

4. Chrome gibi kullandığın bir web tarayıcını aç. Adres çubuğuna ssstik.io/tr gir. SSSTik ücretsiz olarak TikTok’tan video ve MP3 indirebileceğin bir site.

tiktok-ses-indirme-mp3

5. “Bağlantıyı Yapıştırın” kısmına kopyaladığın bağlantıyı yapıştır ve İndir düğmesine dokun.

tiktok-ses-indirme-mp3

6. Sayfayı hafif aşağıya kaydırdığında indirme seçeneklerini göreceksin, Download MP3 düğmesine bas.

tiktok-ses-indirme-mp3

7. MP3 dosyası indirilmeye başlanacak ve hazır olduğunda seçeneğine dokunarak dinleyebilirsin. Chrome üzerinden veya dosya yöneticinden İndirilenler seçeneğine girerek bu ses dosyasını bulabilirsin.

tiktok-ses-indirme-mp3

2. TikTok MP3 İndirici kullanma

Bu kez uygulama kullanarak ses dosyasını MP3 olarak indirebilirsin. Aynı hizmete ait SSSTik Video Downloader uygulamasını Google Play’den veya AndroidListe’den indirip kullanabilirsin. Uygulamayla yapmak web sitesiyle yapmaya çok benziyor. Bunun için:

1. TikTok uygulamasını aç. Sesini indirmek istediğin videoyu bul.

2. Sağ tarafta yer alan Paylaş simgesine dokun.

3. Açılan menünden Bağlantıyı Kopyala seçeneğine tıkla.

4. SSSTik uygulamasını açıp üst kısma linki yapıştır (Paste seçeneğini de kullanabilirsin) ve Download düğmesine dokun.

tiktok-mp3-indirici

5. Video hazırlandığında Download Audio (mp3) düğmesine tıkla.

tiktok-mp3-indirici

6. Ses dosyası MP3 olarak cihazına kaydedilecek. Uygulamanın Downloads bölümünde Audio sekmesine tıkladığında indirdiğin ses dosyasını kolayca bulabilirsin.

tiktok-mp3-indirici

🎙️ Bu ses dosyalarını kullanmak ve daha fazlasını yapmak için seslendirme ile TikTok videoları nasıl yapılır yazımızı şimdi incele.

APK indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaş!

  1. SSSTik video downloader for TT

    SSSTik video downloader for TT

    SSSTik Video Downloader for TT, TikTok’tan video ve ses indirmene yarayan kullanışlı bir araç. Videoları filigransız olarak indirmeni ve yeniden paylaşmanı sağlıyor. Ayrıca videoyu indirmeden sadece sesi MP3 olarak cihazına kaydetmene imkan tanıyor.

TikTok’ta kendi seslerini nasıl yapabilirsin?
TikTok’ta kendi seslerini nasıl yapabilirsin?

Dikkat ettin mi? Viral olan birçok videoda içerik üreticiler kendi seslerini kullanıyor. Bunu sen de yapabilirsin. Çünkü Tiktok ses yapma konusunda sana yardımcı olacak araçlara sahip. Başka bir uygulama kullanmadan kendi seslerini nasıl oluşturacağını öğrenmek için hemen oku…

Instagram çift kamera özelliği nasıl kullanılır?
Instagram çift kamera özelliği nasıl kullanılır?

Hikaye ve Reels videolarını daha renkli hale getirebileceğin yepyeni bir özellik daha duyuruldu. Instagram çift kamera özelliği geldi. Bu sayede hem ön hem de arka kamerayı aynı anda kullanabileceksin. Bu yeni özellik nasıl kullanılır öğrenmek ve daha fazlası için hemen oku! …

Android’de video olarak TikTok düet nasıl yapılır?
Android’de video olarak TikTok düet nasıl yapılır?

Arkadaşınla veya diğer içerik üreticilerle birlikte eğlenceli videolar çekmek mi istiyorsun? Popüler video paylaşım ağı düet yapmana imkan tanıyor. TikTok düet nasıl yapılır, adım adım bu rehberimizde. Ekranı ikiye bölüp yapılan bu videoları keşfetmek için hemen okumaya başla…