Uygulama indirmeden TikTok nasıl kullanılır?

uygulama-indirmeden-tiktok-nasıl-kullanılır

Video izleyerek zaman geçirmekten keyif alıyor ama bunun için herhangi bir uygulama yüklemek istemiyor musun? Uygulama indirmeden TikTok nasıl kullanılır biliyor musun? İşine çok yarayacak ipuçları paylaşıyoruz. Popüler ağda nasıl yapacağını keşfetmek için hemen okumaya başla!

Uygulama olmadan TikTok kullanmak

Daha önce TikTok hesap açmadan nasıl kullanılır paylaşmıştık. Bugün ise uygulamasız TikTok’tan video izlemenin mümkün olup olmadığına ve neler yapabileceğine değineceğiz.

1,4 milyarlık kullanıcı sayısıyla sosyal ağlar arasında oldukça popüler olan uygulama çoklu platform desteğine sahip. Uygulama 3 milyardan fazla indirmeye sahip. Birçok kişi cep telefonundan platforma bağlanmayı tercih etse de içeriklere bilgisayardan erişmek mümkün.

İşin sırrı da burada yatıyor. Platforma bilgisayardan erişmek istediğinde web tarayıcını kullanmak yeterli oluyor. Günün popüler içeriklerine veya merak ettiğin TikTokçunun videolarına kolayca bakabilirsin.

Uygulamasız TikTok nasıl kullanılır?

Bilgisayarda nasıl web tarayıcısı üzerinden kullanabiliyorsan mobil cihazında Chrome gibi bir web tarayıcı kullanarak TikTok’a bağlanabilir ve içeriklere bakabilirsin.

Bilgisayardakinin aksine TikTok, telefonundan bağlandığında uygulamayı indirmen veya hesabına giriş yapman konusunda sıkça seni uyarıyor. Bu da haliyle kesintisiz bir video izleme deneyimini ister istemez engelliyor. Uygulamayı yüklemesen bile en azından hesabına giriş yaparak daha akıcı bir deneyim yaşayabilirsin.

Hatırlatma olması açısından eğer bir TikTok hesabın yoksa şunları yapamazsın:

 • Videolara yorum yapmak
 • Başkalarının yorumlarını beğenmek
 • Videoları beğenmek
 • Bir TikTok hesabını takip etmek
 • Jeton alıp diğer üyelere hediye göndermek
 • Ağda kendi videolarını oluşturup paylaşmak

Bunların dışında sadece paylaşılan videoları izleyeyim diyorsan herhangi bir sorun yaşamazsın. Ancak TikTok’a giriş yap veya uygulamayı kullan gibi arkası kesilmeyen mesajlarından kurtulmak istersen bir hesap açıp giriş yapman yararına olacaktır.

TikTok uygulaması olmadan platformu nasıl kullanacağına kısaca değinelim:

 • Web tarayıcını aç. Adres çubuğuna veya arama motoruna TikTok yaz.
 • Ana sayfada popüler içerikler gösterilmeye başlayacak.
 • Ekranı yukarı kaydırarak videoları izlemeye devam edebilirsin.

uygulama-indirmeden-tiktok-nasıl-kullanılır

TikTok videoları çok popüler olduğundan Instagram, Twitter, YouTube gibi birçok ağda da paylaşılıyor dilersen bu ağlar üzerinden de izlemeye devam edebilirsin.

📼 Platformdaki beğendiğin videoları indirmek veya yeniden paylaşmak istiyorsan TikTok video filigran kaldırma yazımızı şimdi incele.

Uygulama indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaş!

 1. TikTok

  TikTok

  TikTok ile milyonlarca şarkı ve ses efektinin olduğu zengin bir kütüphaneye erişip ilginç videolar düzenleyebilir ve akışında izleyebilirsin. Videolarına inanılmaz filtreler uygulayabilir, eğlenceli çıkartmalar ve etiketler ekleyebilirsin. Videolarını diğer sosyal ağlarda paylaşabilirsin.

Telegram oturum açma geçmişi nasıl kontrol edilir?
Telegram oturum açma geçmişi nasıl kontrol edilir?

Hesabına birilerinin girip sohbetlerini okumuş olabileceği dair şüphelerin mi var? Şüpheni gidermek için Telegram oturum açma geçmişini kontrol edebilirsin. Bu sayede hesabına yabancı biri girmiş mi kolaylıkla öğrenebilirsin. Nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et! …

Telegram kişi şikayet etme nasıl yapılır?
Telegram kişi şikayet etme nasıl yapılır?

Aldığın bazı mesajlar seni rahatsız mı etti? Bu durumu anında Telegram’a bildirebilirsin. Telegram kişi şikayet etme ile ilgili sürecin nasıl işlediğini bu rehberimizde bulabilirsin. Kanal ve gruplarda kişi bildirme nasıl yapılır ayrıntılarıyla öğrenmek için okumaya devam et!…

WhatsApp ekran paylaşımı nasıl yapılır?
WhatsApp ekran paylaşımı nasıl yapılır?

Arkadaşına yeni bir uygulamayı nasıl kullanacağını anlatmak mı istiyorsun? Çok kolay bir yöntemi var: WhatsApp ekran paylaşımı. Popüler mesajlaşma uygulaması ekran paylaşımı yapmana imkan tanıyor. Bu sayede anlatmak yerine göstermen de mümkün. Detayları için okumaya devam et!…