İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları

en-iyi-manga-okuma-uygulamaları

En sevdiğin ünlü Japon çizgi romanlarını, her yerde, dilediğin an okumak ister misin? O halde bir manga okuyucuya ihtiyacın olacak. En iyi manga okuma uygulamaları listemizi incele, en çok beğendiğini kolayca indir. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla!

En iyi 5 manga okuyucu

Japon kültürünün bir parçası olan manga, anime çizim sanatıyla sürükleyici hikayeleri birleştiriyor. Mangalardaki görsellik ve kurgu oldukça etkileyici.

🎨 En iyi çizim ve sanat uygulamaları listemizi inceleyerek resim yeteneğini geliştirebilirsin.

Her dönem popüler olan mangalar, birçok insanın hayatında önemli. Çocukken izlenen çizgi diziler ile yetinmeyeneler manga okuyama başlıyor. Birçok manga serisi bulunuyor. Bunları hareket halindeyken dahi okumanın bir yolu var: manga okuyucu.

En iyi manga okuma uygulamaları

Sen de bu tarz çizgi romanlara düşkünsen yeni listemiz tam da sana göre. En iyi manga okuma uygulamalarından harika bir beşli liste hazırladık. Listemizi kısaca tanıyalım.

 • Webtoon ile çizgi romana doyacaksın.
 • Bilibili Comics’te en yeni ve en iyi mangaları keşfedebilirsin.
 • Manta, hangisine başlayacağına karar veremeyeceğin yüzlerce manga sunuyor.
 • MangaToon ile zengin bir kütüphaneye eriş.
 • MangaTürk ile Türkçe mangalara ulaş.

Alternatif olarak daha fazla Türkçe mangaya erişmek istersen Manga Ship uygulamasını da deneyebilirsin.

En iyi manga okuma uygulamaları listemizin detaylarını aşağıda bulabilirsin. En iyi adımsayar uygulamalarını kullanarak zinde kalmaya ne dersin?

APK uygulama indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaş!

 1. LINE Webtoon

  LINE Webtoon

  Webtoon, 23 farklı kategoride, manga, anime, manhwa, karikatür gibi zengin bir web çizgi roman koleksiyonuna erişmeni sağlıyor. TV ve sinemadan bildiğin birçok içeriği yeni bölümleriyle uygulamadan takip edebilirsin. İstersen kişilerin kendi yazdığı mangaları da okuyabilirsin.

 2. BILIBILI COMICS

  BILIBILI COMICS

  Bilibili Comics, reklamsız ve bölüm başı ücret ödemeden manga okuma keyfi yaşayabileceğin bir uygulama. Her manga olmasa da indirilebilir bölümler mevcut. Birçok farklı kategoride binlerce seçenek sunuyor. 3000 animelik dev bir arşive erişebilirsin. Türkçe manga bulman biraz zor.

 3. Manta - Unlimited Trending Webtoons

  Manta – Unlimited Trending Webtoons

  Manta, keşfetmen için ilgi çekici hikayelere sahip okumaya değer bir sürü manga sunuyor. Günlük olarak yeni bölümler ekleniyor. Birçok bölümü ücretsiz olarak okuyabilirsin. Klasik eserlerin yanı sıra günün popüler anime, manga ve çizgi romanlarına erişmen mümkün.

 4. MangaToon - Comics updated Daily

  MangaToon – Comics updated Daily

  MangaToon, komedi, korku, romantizm, aksiyon gibi birçok farklı türde oldukça zengin bir manga arşivine sahip. Dönemin en popüler içeriklerini sunmanın yanı sıra web romanları da paylaşıyor. Kendi zevkine göre bir koleksiyon oluşturabilir, cihazına indirerek internet olmasa dahi okuyabilirsin.

 5. MangaTürk: Türkçe Manga Oku

  MangaTürk: Türkçe Manga Oku

  MangaTürk, birçok ünlü manganın Türkçe çevirilerini bulabileceğin kullanışlı bir okuyucu. Uygulamada kaldığın yerden devam edebilir, bölümler hakkında yorum yapabilir ve yorumları okuyabilirsin. Favorilerini seçebilir, seçtiğin mangalar için gelecek yeni bölümleri takip edebilirsin.

İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları
İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları

En sevdiğin ünlü Japon çizgi romanlarını, her yerde, dilediğin an okumak ister misin? O halde bir manga okuyucuya ihtiyacın olacak. En iyi manga okuma uygulamaları listemizi incele, en çok beğendiğini kolayca indir. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya baş…

Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı
Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı

Oyun oynarken veya çeşitli görevleri yerine getirirken biri senin adına otomatik olarak tıklasa güzel olmaz mıydı? İndirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı için harika bir liste hazırladık. İşine çok yaracak en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …