TikTok video filigran kaldırma nasıl yapılır?

tiktok-video-filigran-kaldırma

Beğenerek izlediğin videoları arkadaşlarınla üstünde herhangi bir logo olmadan paylaşmak mı istiyorsun? Tiktok video filigran kaldırma hiç de düşündüğün kadar zor değil. Tiktok filigransız video indirmeni sağlayacak araçları ve nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et!

TikTok videolarını filigransız indirme

TikTok’ta her zevke hitap edecek kısa videolar yer alıyor. Kullanıcılar günlük olarak ortalama 28 dakikadan fazla bir süre boyunca video izliyor.

Sen de uygulamada bolca zaman geçiriyor ve beğendiğin videoları arkadaşlarınla paylaşıyor olabilirsin. Ancak videoları indirip diğer sosyal ağlarında paylaşmak istediğinde filigran görmek seni rahatsız ediyorsa bunun çözümü elbette var.

⬇️ Öncelikle TikTok’tan video indirme için 4 farklı yöntemden bahsettiğimiz yazımızı okuman yararına olacaktır.

Tiktok videolarını filigransız indermek için kullanabileceğin uygulamalar mevcut. Bu uygulamalar sayesinde hızlıca indirme yapabilir, zahmetsizce filigran ve diğer yazıları kaldırabilirsin.

TikTok filigran kaldırma uygulaması

Google Play’de ve AndroidListe gibi APK sitelerinde birçok üçüncü taraf video indirme uygulaması bulman mümkün. Tiktok filigran kaldırma uygulaması olarak Tmate oldukça kullanışlı ve basit bir araç.

APK’yı AndroidListe’den indirip cihazına kurabilirsin. Bu uygulama sayesinde filigransız video paylaşman çok kolay. Şimdi uygulamayı nasıl kullanacağına bakalım. APK yüklerken “bilinmeyen kaynaklar”a izin vermeyi unutma!

TikTok video filigran kaldırma Tmate ile nasıl yapılır?

Tmate uygulamasını indirip cihazına kurduktan sonra gerekli erişim izinleri vermeyi unutma. Ardından aşağıdaki adımları izleyerek filigranları kolayca kaldırabilirsin:

1. Öncelikle TikTok’u açıp indirmek istediğin videoyu bul.

2. Sağ tarafta yer alan paylaş simgesine (ok işareti) dokun.

tiktok-video-filigran-kaldırma

3. Açıklan menüden Bağlantıyı Kopyala seçeneğine bas.

tiktok-video-filigran-kaldırma

4.  Şimdi Tmate uygulamasını aç. Uygulama otomatik olarak bağlantıyı algılayacak ve ekrana videoyu getirecek. Hatta Karşıdan (indir) düğmesine dokunmana gerek dahi kalmadan indirme başlayacak.

tiktok-video-filigran-kaldırma

5.Videoyu filigransız bir şekilde Tamamlandı sekmesine kaydedecek. Bu sekmeye girdiğinde indirdiğin videoyu görebilirsin. Kontrol amaçlı oynatıp izleyebilirsin.

tiktok-video-filigran-kaldırma

Tmate videoları bağlantılarını otomatik olarak algılar ve indirir. Bunu kendin elle yapmak istersen bağlantıyı kopyaladıktan sonra

  • Linki üst çubuktaki “TikTok bağlantısını buraya yapıştırın” kısmına yapıştır.
  • Karşıdan (indir) düğmesine dokun, çoğu zaman dokunmana dahi gerek kalmayacak.
  • Tamamlandı sekmesinden indirdiğin videoyu izle ve paylaş.

tiktok-video-filigran-kaldırma

TikTok video filigran kaldırma bu kadar basit işte. Tiktok yaş değiştirme hesap silmeden nasıl yapılır, biliyor musun? Blog yazımızı okuyarak şimdi öğrenebilirsin.

APK oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaş!

  1. TikTok için Filigransız Video İndirici - Tmate

    TikTok için Filigransız Video İndirici – Tmate

    Tmate, severek izlediğin TikTok videolarını filigransız indirmeni sağlayan pratik bir araç. Bağlantıyı algılama ve indirme işlemlerini otomatik olarak yapıyor. Videonun üzerinde görünen tüm logo, yazı ve diğer eklemeleri kolayca kaldırıyor.

Telegram’da filtreleme nasıl devre dışı bırakılır?
Telegram’da filtreleme nasıl devre dışı bırakılır?

Bazı kanalları ve içeriklerini göremiyor musun? Filtrelemeye takılmış olabilirsin. Varsayılan olarak Telegram’da hassas içerik koruması mevcut ve kimi hallerde bunu devre dışı bırakman gerekebilir. Bunu yapmak için üç farklı yöntem deneyebilirsin. Detaylar için okumaya başla!…

Telegram’da silinen mesajları geri getirme nasıl yapılır?
Telegram’da silinen mesajları geri getirme nasıl yapılır?

Arkadaşınla yaptığın sohbetini ve mesajlarını bir türlü bulamıyor musun? Sakın yanlışlıkla silmiş olmayasın! Telegram’da silinen mesajları geri getirme adına deneyebileceğin bazı yöntemler var. Mesajlarına yeniden kavuşmak ve ne yapabileceğini keşfetmek için okumaya devam et!…

TikTok’ta geçişler nasıl yapılır?
TikTok’ta geçişler nasıl yapılır?

Daha göz alıcı videolara sahip olmak ister misin? Videolarında transition yani geçiş efektlerini hiç denedin mi? Bilmiyorsan TikTok’ta geçişler nasıl yapılır adım adım anlatacağımız bu rehber tam senlik. Kendi geçişlerini de oluşturabilirsin. Keşfetmek için okumaya devam et! …

TikTok kaydedilen videolar nasıl bulunur?
TikTok kaydedilen videolar nasıl bulunur?

TikTok’ta izlerken beğendiğin videoları kaydedip daha sonra izleyebilirsin ama TikTok kaydedilen videolar nasıl bulunur bilmiyorsan bu rehber çok işine yarayacak. Videoları nasıl kaydedeceğini ve daha sonra nereden bulacağını en pratik haliyle öğrenmek için okumaya devam et! …

Instagram yazı tipi nasıl değiştirilir?
Instagram yazı tipi nasıl değiştirilir?

Daha havalı yazılara sahip paylaşımlar yapmak ve profilini daha çekici hale getirmek ister misin? Instagram yazı tipi değiştirme adına varsayılan olarak hikayeler dışında seçenek sunmasa da profilinde farklı fontlar kullanmak mümkün. Detayları keşfetmek için okumaya devam et!…