TikTok video filigran kaldırma nasıl yapılır?

tiktok-video-filigran-kaldırma

Beğenerek izlediğin videoları arkadaşlarınla üstünde herhangi bir logo olmadan paylaşmak mı istiyorsun? Tiktok video filigran kaldırma hiç de düşündüğün kadar zor değil. Tiktok filigransız video indirmeni sağlayacak araçları ve nasıl yapacağını keşfetmek için okumaya devam et!

TikTok videolarını filigransız indirme

TikTok’ta her zevke hitap edecek kısa videolar yer alıyor. Kullanıcılar günlük olarak ortalama 28 dakikadan fazla bir süre boyunca video izliyor.

Sen de uygulamada bolca zaman geçiriyor ve beğendiğin videoları arkadaşlarınla paylaşıyor olabilirsin. Ancak videoları indirip diğer sosyal ağlarında paylaşmak istediğinde filigran görmek seni rahatsız ediyorsa bunun çözümü elbette var.

⬇️ Öncelikle TikTok’tan video indirme için 4 farklı yöntemden bahsettiğimiz yazımızı okuman yararına olacaktır.

Tiktok videolarını filigransız indermek için kullanabileceğin uygulamalar mevcut. Bu uygulamalar sayesinde hızlıca indirme yapabilir, zahmetsizce filigran ve diğer yazıları kaldırabilirsin.

TikTok filigran kaldırma uygulaması

Google Play’de ve AndroidListe gibi APK sitelerinde birçok üçüncü taraf video indirme uygulaması bulman mümkün. Tiktok filigran kaldırma uygulaması olarak Tmate oldukça kullanışlı ve basit bir araç.

APK’yı AndroidListe’den indirip cihazına kurabilirsin. Bu uygulama sayesinde filigransız video paylaşman çok kolay. Şimdi uygulamayı nasıl kullanacağına bakalım. APK yüklerken “bilinmeyen kaynaklar”a izin vermeyi unutma!

TikTok video filigran kaldırma Tmate ile nasıl yapılır?

Tmate uygulamasını indirip cihazına kurduktan sonra gerekli erişim izinleri vermeyi unutma. Ardından aşağıdaki adımları izleyerek filigranları kolayca kaldırabilirsin:

1. Öncelikle TikTok’u açıp indirmek istediğin videoyu bul.

2. Sağ tarafta yer alan paylaş simgesine (ok işareti) dokun.

tiktok-video-filigran-kaldırma

3. Açıklan menüden Bağlantıyı Kopyala seçeneğine bas.

tiktok-video-filigran-kaldırma

4.  Şimdi Tmate uygulamasını aç. Uygulama otomatik olarak bağlantıyı algılayacak ve ekrana videoyu getirecek. Hatta Karşıdan (indir) düğmesine dokunmana gerek dahi kalmadan indirme başlayacak.

tiktok-video-filigran-kaldırma

5.Videoyu filigransız bir şekilde Tamamlandı sekmesine kaydedecek. Bu sekmeye girdiğinde indirdiğin videoyu görebilirsin. Kontrol amaçlı oynatıp izleyebilirsin.

tiktok-video-filigran-kaldırma

Tmate videoları bağlantılarını otomatik olarak algılar ve indirir. Bunu kendin elle yapmak istersen bağlantıyı kopyaladıktan sonra

  • Linki üst çubuktaki “TikTok bağlantısını buraya yapıştırın” kısmına yapıştır.
  • Karşıdan (indir) düğmesine dokun, çoğu zaman dokunmana dahi gerek kalmayacak.
  • Tamamlandı sekmesinden indirdiğin videoyu izle ve paylaş.

tiktok-video-filigran-kaldırma

TikTok video filigran kaldırma bu kadar basit işte. Tiktok yaş değiştirme hesap silmeden nasıl yapılır, biliyor musun? Blog yazımızı okuyarak şimdi öğrenebilirsin.

APK oyun indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaş!

  1. TikTok için Filigransız Video İndirici - Tmate

    TikTok için Filigransız Video İndirici – Tmate

    Tmate, severek izlediğin TikTok videolarını filigransız indirmeni sağlayan pratik bir araç. Bağlantıyı algılama ve indirme işlemlerini otomatik olarak yapıyor. Videonun üzerinde görünen tüm logo, yazı ve diğer eklemeleri kolayca kaldırıyor.

Telegram Premium nedir, nasıl kullanılır?
Telegram Premium nedir, nasıl kullanılır?

Halen kullanmaya devam ettiğin mesajlaşma uygulamasından daha fazla yararlanmak ister misin? Telegram Premium kullanıma açıldı. Uygulamadan daha fazlasını almanı sağlayacak bu paralı versiyon nedir, nasıl kullanılır merak ediyorsan detaylar AndroidListe’de, okumaya devam et! …

WhatsApp gizli mod ile nasıl kullanılır?
WhatsApp gizli mod ile nasıl kullanılır?

Mesajlaşırken daha gizli kalmak istiyorsan deneyebileceğin yöntemler var. WhatsApp gizli mod için açıp kapatabileceğin tek bir özellik sunmaz. Ancak yapacağın bir dizi ayar ile uygulamayı gizlilik içinde kullanabilirsin. Bu püf noktalarını ve hileleri keşfetmek için hemen oku…

Facebook gizli hesap görme Android’de nasıl yapılır?
Facebook gizli hesap görme Android’de nasıl yapılır?

Popüler sosyal ağda gizli bir hesap ile karşılaştın ancak bir türlü merakını yenemiyor musun? Facebook gizli hesap görme adına deneyebileceğin yöntemler mevcut. En iyisi insanların gizliliğine saygı duymak. Yine de nasıl yapabileceğini öğrenmek istiyorsan hemen okumaya başla!…

WhatsApp ifade bildirimleri nasıl kapatılır?
WhatsApp ifade bildirimleri nasıl kapatılır?

Mesajlarına emojiler ile karşılık veriyor musun? Ancak gelen mesajlara cevap vermeyi kolaylaştıran bu ifade tepkileri bazen can sıkıcı olabilir. WhatsApp ifade bildirimlerini kapatma, devre dışı bırakma, özelliğine de sahip. Nasıl yapacağını öğrenmek için hemen okumaya başla!…