En İyi 5 Ücretsiz Oda Tasarlama Uygulaması ile Evini Kolayca Dizayn Et

oda-tasarlama-uygulamasi

Odanı yenilemek istiyor ama sonunda nasıl olacağını gözünde canlandıramamak seni strese mi sokuyor? Oda tasarlama uygulaması kullanarak tüm bu dertlerinden kurtulabilir ve evini zevkine göre kolayca dekore edebilirsin. İşine yarayacak bu uygulamaları keşfetmek için hemen oku!

Oda Tasarlama Uygulaması

Oda dekore etmek oldukça zahmetli bir iş. Nihai sonucu önceden kestiremeyeceğin için hata yapmaman gerekir. Hayalindekiyle ortaya çıkan sonuç farklı olabilir ve bu da seni üzebilir.

Android, sunduğu bir dizi uygulamayla hayalindeki odayı tasarlamanı, keyifle oturabileceğin bir evi dizayn etmeni sağlıyor. Strese girmeden odanı veya evini dizayn etmeni sağlayacak ev dekorasyonu uygulamaları mevcut. Bu uygulamaları kullanarak daha net fikir sahibi olabilirsin.

Ev dekorasyonundan hoşlanıyorsan Homescapes benzeri oyunları oynayarak keyifli zaman geçirebilirsin. Artık listemize geçelim.

En İyi 5 Oda Tasarlama Uygulaması

Ücretli versiyonlarını aratmayacak oldukça başarılı oda tasarlama uygulamalarından beşli bir liste hazırladık. Öncelikle listemize kısaca bakalım.

 • Houzz ile yeni dekoraysan fikirleri edinebilirsin.
 • Oda Planlayıcısı, odanı zevkine göre döşeme fırsatı sunuyor.
 • Planner 5D, birbirinden farklı dekorasyon elemanlarıyla hayalindeki evi dizayn etmeni sağlıyor.
 • magicplan ile kat ve oda planları hazırlayabilirsin.
 • Homestyler ile kendini bir iç mimar gibi hissedeceksin.

En iyi 5 oda tasarlama uygulaması listemizin detaylarını aşağıda bulabilirsin. Ayrıca akıllı ev otomasyonu için en iyi Google Home alternatifleri listemizi de incele.

APK ve uygulama indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaş!

 1. Houzz Interior Design Ideas

  Houzz Interior Design Ideas

  Houzz, evini dekore etmek, odanı tasarlamak için yeni fikirler edinmeni sağlar. Gelişmiş veri tabanından binlerce ürüne erişebilir, odan için en ideal eşyaları ve dekorasyon ögelerini keşfedebilirsin. Yeni alacağın koltuğun nasıl duracağını önceden görebilirsin.

 2. IKEA Ev & dekorasyon 3D

  IKEA Ev & dekorasyon 3D

  Oda Planlayıcısı, evinin farklı odaları en ideal şekilde dizayn etmene yardımcı oluyor. Ev tasarımcısı, sanal gerçeklik kullanarak odanın nasıl olacağını sana gösteriyor. Her oda için dekorasyon önerileri alabilir, mobilyalar ve süs eşyaları için odadaki en ideal yerleri kolayca bulabilirsin.

 3. Planner 5D - Home & Interior Design Creator

  Planner 5D – Home & Interior Design Creator

  Planner 5D ile odanın ve evinin içini 2D/3D model olarak oluşturabilirsin. Hazır modelleri kullanabilir veya kendi projeni tasarlayabilirsin. 7000’e yakın dekorasyon ögesi kullanabilir, odanın renginden yer döşemesine, eşyaların modellerinden yerlerine kadar her şeye karar verebilirsin.

 4. MagicPlan

  MagicPlan

  magicplan, ev ve oda planlarını kolayca yapmanı sağlıyor. Cihazının kamerasını kullanarak şimdiki evinin kat planlarını çıkarabilir, bu planları 2D/3D olarak görüntüleyebilirsin. Yapmak istediğin değişiklikleri plan üzerinde uygulayabilir, neyi nereye koyacağına karar verip düzenleyebilirsin.

 5. Homestyler Interior Design

  Homestyler Interior Design

  Homestyler, odalara göre mobilya başta olmak üzere farklı dekorasyon eşyalarını nasıl yerleştireceğini sanal olarak görebileceğin bir iç tasarım uygulaması. 3B ortamda, duvar rengi, zemin kaplaması, duşakabin, armatür gibi birçok ögeye karar verebilir ve yeni fikirler edinebilirsin.

Bilmen Gereken En İyi Pixel Art Uygulamaları
Bilmen Gereken En İyi Pixel Art Uygulamaları

Resim yapmaktan keyif alıyorsan hareket halindeyken harika dijital sanat eserleri oluşturabilirsin. En iyi pixel art uygulamaları ile mobil cihazlarında şaheserlerini yaratabilirsin. Retro esintili eserlerini arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Keşfetmek için hemen okumaya başla!…