Bilmen Gereken Android İçin En İyi Antivirüs Uygulamaları

en-iyi-antivirüs-uygulamaları

Tabletin veya telefonun son zamanlarda tuhaf davranmaya başladıysa virüs taraması yapman gerekebilir. Virüs temizleme uygulaman yok mu? En iyi antivirüs uygulamaları listemizden dilediğini seçip taramaya başlayabilir ve güvenliğini artırabilirsin. Daha fazlası için hemen oku!

En İyi Antivirüs Uygulamaları

Android en çok kullanılan mobil işletim sistemlerinden biri. Yeni güncellemelerle mevcut açıkları kapatılsa da bilgisayar korsanları yeni açıklar keşfetmeye veya yazarlı yazılım geliştirmeye devam ediyor.

Mobil cihazlarla özellikle telefonlarla bankacılık dahil olmak üzere birçok işlem gerçekleştirilebiliyor. Çevrim içi alışveriş artık cep telefonlarından yapılıyor. Evinde mükellef bir sofra için en iyi yemek siparişi uygulamalarını dahi kullanabilirsin. Bu kadar çok kullanım alanı kötü niyetli insanların dikkatini de çekiyor.

En İyi 5 Antivirüs Uygulaması Listesi

Geliştirilen kötü amaçlı yazılımlara karşı mobil cihazlarını antivirüs uygulamaları ile koruyabilirsin. Mobil cihazlarında kullanabileceğin en iyi 5 Android uygulamayı bir araya getirdik. Kısaca listemize bakalım:

 • AVG Antivirus, kötü amaçlı yazılımlara tam koruma sağlıyor.
 • Avast Mobile Security, casus ve reklam yazılımlarını karşı etkili.
 • Kaspersky Antivirus, komple telefon güvenliği sunuyor.
 • Norton 360, güvenlik için VPN hizmetine de sahip.
 • Eset Mobile Security güvenle internette gezinmeni sağlıyor.

En iyi antivirüs uygulamaları ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsin. En güvenli ve şifreli mesajlaşma uygulamaları listemizi kontrol ederek sohbetlerini koruyabilirsin.

APK indirme sitesi AndroidListe, keşfetmen için çok daha fazlasını sunuyor. Facebook sayfamızı takip et ve bu makaleyi sosyal ağlarında arkadaşlarınla paylaş!

 1. AVG Ücretsiz Antivirüs - FREE

  AVG Ücretsiz Antivirüs – FREE

  AVG Antivirus Free uygulaması telefon ve tabletini virüs ve diğer tehditlere karşı korumak için tasarlanmış ücretsiz bir güvenlik uygulaması. Cihazını saldırılara karşı koruyor ve uyarılarda bulunuyor. Uygulama kilidi, Wi-Fi tarama, fotoğraf kasası, VPN gibi ek özellikler sunuyor.

 2. Avast Antivirüs 2019 – Güvenlik, Virüs temizleyici

  Avast Antivirüs 2019 – Güvenlik, Virüs temizleyici

  Avast Mobile Security, mobil cihazlar için kapsamlı bir güvenlik uygulaması. Virüs taraması yapabilmesinin yanı sıra kötü amaçlı yazılımları indirmeni engelliyor. İnternette güvenli gezinmenin dışında reklamları kaldırabiliyor ve cihazını uzaktan kilitlemene imkan tanıyor.

 3. Kaspersky Antivirus & Security

  Kaspersky Antivirus & Security

  Kaspersky Internet Security, virüslere ve casus yazılımlara karşı Android Wear dahil olmak üzere tüm cihazlarında ihtiyaç duyduğu güvenliği sunuyor. Arka planda tarama yapabiliyor. Hızlı ve güvenli bir şekilde virüsleri siliyor. Web filtresi, anti-theft, uygulama kilidi gibi birçok özelliğe sahip.

 4. Norton Security and Antivirus

  Norton Security and Antivirus

  Norton 360, mobil cihazını çeşitli tehdit ve virüslere karşı koruyan bir güvenlik uygulaması. VPN ile konum ve kimliğinin gizli kalmasını sağlıyor. Bu sayede reklamlardan kurtulabilirsin. Cihazını nasıl daha iyi koruyacağına dair ipuçları veriyor. Kişisel bilgilerinin bulunması halinde seni uyarıyor.

 5. Mobile Security & Antivirus

  Mobile Security & Antivirus

  ESET Mobile Security ile internette sörf yap, Android’ine uygulamaları çekinmeden indir. Telefonunu virüslerden, kötü amaçlı ve casus yazılımlardan korur. Şüpheli davranışları tespit eder, cihazı korumaya alır. Kayıp durumunda cihazını kolayca bulabilir veya uzaktan kilitleyebilirsin.

İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları
İndirmen gereken en iyi manga okuma uygulamaları

En sevdiğin ünlü Japon çizgi romanlarını, her yerde, dilediğin an okumak ister misin? O halde bir manga okuyucuya ihtiyacın olacak. En iyi manga okuma uygulamaları listemizi incele, en çok beğendiğini kolayca indir. En iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya baş…

Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı
Android’e indirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı

Oyun oynarken veya çeşitli görevleri yerine getirirken biri senin adına otomatik olarak tıklasa güzel olmaz mıydı? İndirmen gereken en iyi 5 otomatik tıklayıcı için harika bir liste hazırladık. İşine çok yaracak en iyi Android uygulamaları keşfetmek için hemen okumaya başla! …